PoraDoPrzedszkola.pl
Przedszkola
Łódzkie
Przedszkola
Bełchatów
Kutno
Łódź
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Skierniewice
Tomaszów Mazowiecki
Zduńska Wola
Zgierz
Aleksandrów Łódzki
Brzeziny
Głowno
Koluszki
Konstantynów Łódzki
Łask
Łęczyca
Łowicz
Opoczno
Ozorków
Pajęczno
Poddębice
Rawa Mazowiecka
Sieradz
Sulejów
Tuszyn
Wieluń
Wieruszów
Zelów
Żychlin
Przedszkole Miejskie nr 149
brak opinii
+ dodaj opinię
Murarska 42
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 15
brak opinii
+ dodaj opinię
Wysoka 28
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 15
brak opinii
+ dodaj opinię
Ks. Piotra Skargi 75
Pabianice
Przedszkole Miejskie nr 15 "Bajka"
brak opinii
+ dodaj opinię
Władysława Jagiełły 4a
Kutno
Przedszkole Miejskie nr 151
brak opinii
+ dodaj opinię
Narciarska 20
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 152
brak opinii
+ dodaj opinię
Retkińska 78
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 153
brak opinii
+ dodaj opinię
Sierakowskiego 47
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 154
brak opinii
+ dodaj opinię
Przełajowa 21
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 155
brak opinii
+ dodaj opinię
Mazurska 47
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 156
brak opinii
+ dodaj opinię
Tatrzańska 59
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 159
brak opinii
+ dodaj opinię
Łączna 53
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 16
brak opinii
+ dodaj opinię
Jesionowa 33
Łódź
«
poprzednia
strona
27
z 73
następna
»
Polecane artykuły
Jakie przedszkole z językiem angielskim wybrać w Poznaniu blisko Sołacza?
Wilczy apetyt, a dziecko chudnie: to może być "jedynka"
Jak dbać o ręce, gdy często je myjemy i dezynfekujemy
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Niepubliczne Przedszkole "Bambino" w Grudziądzu
Żenada panie mają problem z zajęciem się dzieckiem ponad rocznym co to za niezaradne opiekunki japracuje w opiece i nie rozumiem tych opiekunek które mówią że
Anna
12-10-2022 21:33
1/5
Akademia Malucha
Witam, Moja córka chodzi do przedszkola od czerwca na początku wydawało mi się ze jest cos nie tak , ale myslę ze to przewrażliwienie rodzicielskie bo gdy nasz
Ania
30-07-2013 10:05
5/5
Niepubliczne Przedszkole Cudak
Nauczycielki zwolniły się same, na własną prośbę. Rozmawiałem później z jedną z nich. Jeśli chodzi o dzieci-faktycznie wszystko bardzo dobrze, ale szkoda że w t
Wiedzacy
08-01-2019 19:26
2/5