2. Śląskie
  3. Gliwice

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięcy Sad"

WWW: dzieciecysad.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Patronem przedszkola jest Bożena Radzka. Data otwarcia placówki to 27-11-2012.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Dziecięcy Sad"

ewa
06-11-2018 15:31
FATALNE ! Samo przedszkole przypomina szpital, sterylne I bez wyrazu. Zabawki limitowane, plac zabaw mam wiekszy przed domem. Dyrekcja oszczedza na personelu, chwali sie ze ma najlepszy personel a nie jest w stanie sie zajac dzieckiem. Zmienilam przedszkole na panstwowa placowke i roznica kolosalna. Dziecko sie rozwija, ciagle gdzies chodza, ciagle cos robia, panie usmiechniete. dziecko usmiechniete a ja szczesliwa. Zdecydowanie NIE POLECAM tego przedszkole- TO BIZNES a nie miejsce dla dzieci