2. Mazowieckie

Starowiejska 303
Siedlce

WWW: akademiamc.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 80 dzieci. Data otwarcia placówki to 07-09-2012.

Opinie o Akademia Młodego Człowieka Przedszkole Niepubliczne

monia
nie polecam
monia
nie polecam przedszkola.
Antymonia
Polecam. Co Ci tam nie pasuje? monia:) kopa z roboty dostałaś czy Cię nie przyjeli hahaha
Józef
Bardzo ciekawe miejsce. Miłe Panie, ciekawa oferta. Własna kuchnia i plac zabaw to duże +.
magda
Pyszne jedzonko, Pań bardzo super, plac zabaw, zajęcia dodatkowe i wspaniała atmosfera
Krzysztof
Wspaniałe przedszkole:) Nasz synek nie wyobraża sobie dnia bez tego przedszkola:) dla tego weekendy mamy ciężkie a on nie może doczekać się poniedziałku. Polecam - warto :)
Dramat! Zataja się fakt wszawicy, owsicy, oszczędzane jest na porcjach żywieniowych dla dzieci... długo by opowiadać. W każdym razie wg mnie to najgorsze przedszkole w Siedlcach jak nie w całej gminie!
WITAM PANA MARKA
Zapraszam na spotkanie i proszę powiedzieć mi to w twarz o ile ma Pan odwagę i jaja. No chyba że jest Pan zwykłym pomawiaczem i cwany jest Pan tylko tutaj. Wszawica nie jest tematem do publicznej dyskusji to po pierwsze, a co do jedzenia hehehe wie Pan jest tyle, że i Pana bym wykarmił:) Zapraszam na spotkanie jeżeli jest Pan na tyle odważny żeby takie oszczerstwa pisać.
Wojciech Machała
Kasia
Przedszkole jest cudowne,bardzo dobre warunki lokalowe,sanitarne.Panie są naprawdę kochane,dzieci Je uwielbiają,to widać jak dziecko opowiada o przedszkolu ww domu,zajęcia bardzo ciekawe,różnorodne.Rodzic jest stale informowany o postępach dziecka.Posiłki sa naprawdę smaczne ,zbilansowane,menu dostępne na stronie intern. podejrzewam ,ze rowniez wystarczające,a nasze dziecko zdecydowanie nie jest niejadkiem,nigdy nie narzekało.Tylko raz pojawiło sie podejrzenie wszawicy,wszyscy rodzice zostaliśmy od razu po południu poinformowaniu i na tym ostrzeżeniu na szczęście sie skończyło.Bogata oferta zajęć dodatkowych.Jestem bardzo zadowolona,drugie dziecko również planujemy tam zapisać,naszym zdaniem warto.Bardzo polecam!
Karina
Dzieci moje chodziły do tego przedszkola nie polecam.Dość drogie i nie ma odpowiedniego przygotowania do szkoły panie które nie radzą sobie z problemami wynikającymi z opieką nad dziećmi żenada.I stawianie swoich dzieci na pierestale.
igs
zle
Mariola
Super przedszkole. Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakiś ktoś co mu nie pasuje coś. Nie przygotowane do szkoły - bo się samemu dziecka nie chciało nauczyć, a że potem dziecko leniwe to już wina przedszkola. Mój syn pracuje i na zajęciach i w domu w formie zabawy i doskonale sobie radzi, także polecam poświęcić samemu więcej uwagi dziecku a nie myśleć że jak zapłace to już samo się nauczy. PARANOJA.
Dużo ciekawych zajęć, Panie na prawdę się starają, jedzenie smaczne, czysto, miło.
Czego wy się czepiacie! Polecam