2. Wielkopolskie

Porannej Rosy 2
Kamionki

WWW: przedszkolekamionki.kornik.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 235 dzieci. Data otwarcia placówki to 25-01-2017.

Opinie o: Przedszkole Leśna Drużyna w Kamionkach

Ironmann
27-02-2019 08:31
moja opinia jak i sporej części rodziców nie może być inna jak tylko negatywna. Polecam oddać dziecko do każdego innego przedszkola a fakt nie dostania się do tej placówki potraktować jako dar od losu.
zaczne od dyrekcji. Pani Dyrektor ma za nic rodziców, pokazując na każdym kroku, że sie z nimi nie liczy. począwszy od zwracania sie do nas w formie bezosobowej po działania mające na celu uszczerbek na zdrowiu dziecka.
personel w dużej mierze niewykfalifikowany. dzieci oglądaja głównie bajki, mało zabaw aktywizujacych dzieci. podczas nieobecności jednej Pani od angielskiego, Dyrekcja nie była w stanie znaleźć zastepstwa przez prawie 6 miesiecy! Przykładów jest masa, świadczy o tym także ilość skarg i zażaleń kierowanych do oświaty i kuratorium, którzy sa stałymi bywalcami w przedszkolu.
szczerze odradzam - pamietając, że jest to oczywiscie moja subiektywna opinia.