1. Przedszkola
  2. Wielkopolskie
  3. Swarzędz

Przedszkole Kolorowe Motylki w Swarzędzu z Oddziałami Zamiejscowymi w Zalasewie

Piotra Skargi 17
Swarzędz

Informacje podstawowe

Telefon: 61 653 78 64
WWW: kolorowemotylki.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 383288317

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 30 dzieci. Data otwarcia placówki to 24-04-2019.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Kolorowe Motylki w Swarzędzu z Oddziałami Zamiejscowymi w Zalasewie

Dodaj opinię
Monika
1/5
20-07-2020
Nie polecam. Bardzo kipskie jedzenie.
Ania
5/5
06-06-2021
Wszystko super, dziecko zadowolone to i my zadowoleni.
Super place zabaw 6+
Julcia
5/5
13-12-2021
Bardzo fajne przedszkole mile ciocie curcia aż chętnie chodzi do przedszkola 🥰
Joanna P
5/5
15-01-2022
Polecam z czystym sumieniem
Ola
1/5
22-02-2022
Tragedia nie polecam. Córka wróciła ze żłobka z widocznym(stwierdzonym przez lekarza) śladem odciśniętej reki (pręgi na skórze od palcy) + pręgami sugerującymi mocny chwyt na małym udzie mojej córeczki. Można jedynie przypuszczać co się stało, Pani dyrektor bez weryfikacji sytuacji i spotkania od razu wyparła sprawę. Niedopuszczalne zaniedbanie. Brak chęci pilnego spotkania i jak najszybszego wyjaśnienia sprawy, po wizycie u lekarza niecałe 2 dni później, opisie obrażeń oraz słowach lekarki jako matka nie miałam już (po dwóch dniach od zgłoszenia) ochoty aby cokolwiek wyjaśniać- dla mnie sprawa jest jasna. Nie polecam posyłać dzieci do tego żłobka nie wiadomo co tam się dzieje, a pamietajmy ze takie małe dzieci nic nie powiedzą. Córka wróciła tego dnia smutna przygnębiona bez humoru. Nawet jeśli była to jednorazowa sytuacja nie powinna mieć miejsca. Od razu wypisałam dziecko.
Mama
1/5
22-02-2022
Nie polecam , zdecydowanie nie jest to placówka w której dba się o dobro dziecka ... na szczęście córka nie była w nim nawet tygodnia .
Hmm
1/5
23-02-2022
Wszystkie opinie z 23.02. od razu widać, że to podejrzane. Uwazalabym na to miejsce.
karolina
5/5
24-02-2022
Żłobek polecamy, kadra zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy i rozmowy. Dziecko po zajęciach zadowolone i najedzone. Zajęcia na najwyższym poziomie i widać efekty.”-
S
1/5
30-08-2022
Nie polecam , co chwile zmiana kadry , Pani dyrektor jest nie obecna nie podpisuje umów, same problemy cieszę się ze już nie chodzimy tam
Ocena 1
mama Kubusia
5/5
18-11-2022
Bardzo polecam to miejsce. Ciocie są bardzo zaangażowane i wkładają w wychowanie dzieci całe swoje serce. Latem jest dużo zabaw na świeżym powietrzu, łącznie z kąpielami w basenie w upalne dni, jedzeniem lodów, zabawami sensorycznymi, itp. Mój synek bardzo chętnie tam chodzi i na pewno będę zawsze miło wspominać to miejsce.
Ewa
5/5
05-02-2023
Ta strona usuwa dobre komentarze rodziców , których dzieci chodzą do przedszkola i żłobka Kolorowe Motylki . My jako rodzice dzieci nie pozwolimy na takie pomawianie przedszkola oraz osób pracujących tam i pani dyrektor. . Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Cocie bardzo miłe zawsze znajdą chwilę żeby porozmawiać o dziecku. W przedszkolu ciągle się coś dzieje super urodziny, wyjścia i zajęcia. Polecamy wszystkim przedszkole Kolorowe Motylki w Swarzędzu.
Dominika
5/5
09-02-2023
Drodzy Rodzice!! Jeśli szukacie dla swojej pociechy "drugiego domu" to na pewno w tym przedszkolu go znajdziecie. Naprawdę w tym przedszkolu widać że z dziećmi się pracuje a proponowane zajęcia nie są jedynie zachęta dla rodziców - efekty są wymierne, przekonacie się Państwo. Dzieci bardzo dużo pracują i rozwijają się...nigdy się nie nudzą. Każde dziecko traktowane jest jako osobna jednostka, zauważa się problemy wszystkich dzieci z osobna jak i całej grupy. Personel jest naprawdę profesjonalny. Dzieci uczą się samodzielności i odpowiedzialności. Każdy zgłaszany przez rodziców problem traktowany jest poważnie, respektowane są wszystkie uwagi i prośby. Panie naprawdę lubią te dzieciaki i troszczą się o nie niesamowicie!!! . Moja Córka chodzi do tego przedszkola już 2 lata, SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM!!!!!
Marta
5/5
15-03-2023
Przedszkole oceniam bardzo dobrze, po 5 miesiącach. Zdecydowanie na duży plus. Mam porównanie, ponieważ, córka chodziła przez dwa lata do innego przedszkola. Tutaj, mega zainteresowanie opiekunek. Atmosfera pozytywna.
Kasia
5/5
23-03-2023
Jako rodzic , też się wypowiem .
Pozytywnie - małe grupy, wesołe ciocie , ciekawe zajęcia :) atmosfera domowa ;)
Anka
5/5
29-03-2023
Bardzo fajna placówka , kameralna - miło i symaptycznie ;)
Placówka jak w domu
Grzegorz
5/5
03-04-2023
Synek uczęszcza do placówki , jako rodzice jesteśmy zadowoleni z opieki , zajęć :) ciocie sympatyczne, dużo czasu spędzania na świeżym powietrzu.
Rodzina , domowa atmosfera.
Ania
5/5
17-04-2023
Serdecznie polecam!!! Panie wychowawczynie z sercem podchodzą do każdego dzieciaczka. Zawsze pomocne, umiejące zainteresować i zachęcić dziecko do uczestniczenia w zajęciach. Moja córcia uwielbia chodzić do przedszkola. Najlepsze przedszkole do jakiego może uczęszczać moje dziecko :)
Konrad
5/5
02-07-2023
Super , dużo wyjść ! Zaangażowanie, wspaniała opieka. Rodzina atmosfera
Marta
5/5
24-07-2023
Wspaniałe miejsce oraz wspaniałe opiekunki. Nasza córka świetnie się tam zaaklimatyzowała. Naprawdę widac że dziecko przebywając w żłobku jest tam szczęśliwe. Z czystym sumieniem polecam ten żłobek.
Teresa
5/5
24-07-2023
Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu opiekunek dzieci.
Świetna jest też atmosfera; ewidentnie widać, że opiekunki lubią dzieci którymi się zajmują. Fajny jest też plac zabaw - moja wnuczka nawet po odebramiu lubi jeszcze przez dłuższą chwilę tam zostać.
Anka
5/5
25-07-2023
Przepraszam ze mnie poniosło , wszystko jest dobrze
Karolina
1/5
30-07-2023
Są o wiele lepsze placówki w tej cenie. Jedzenie mało pożywne, podczas odbierania dziecka musiałam mieć coś ze sobą, bo było głodne.
Bardzo kiepski kontakt z dyrekcją, opiekunki bez odpowiedniego wykształcenia. Budynek nieremontowany, sale i wyposażenie również stare. Przywłaszczanie pieniędzy z Państwa i nieodliczanie ich od czesnego. Długo można by wymieniać... Radzę się zastanowić wiele razy przed zapisaniem tam dziecka.
Aśka
5/5
06-08-2023
Super przedszkole, fajna kadra ciekawe zajcia bardzo wysoka kultura. Mnóstwo wycieczek .Nasz synek jest już 3 rok i uwielbia tam chodzić .
Anna
1/5
11-08-2023
Opinie o jedzeniu. Ludzie cały tydzień pytałam dziecko o jedzenie. Chleb suchy z dżemem czy czym beż masła tak mi dziecko powiedziało, place za prywatne lrzedszkole a ty takie vos suchy chleb i przesmarowany czymś,ale pisze dlaczego? Dlatego,że dzisiaj wyszła kwintesencja...Maz odebral dziecko I po spytaniu o śniadanko,obiad usłyszał chleb posmarowany keczupem, zupka z warzywami i ryż z warzywami. Ludzie co robicie, a dyrektorka wiecznie nieosiaglana. Że panie tam jakiekolwiek magą pracować z czystym sumieniem,dawac jesc i opowiadając jak dziecko fantastycznie spędziło dzień(glodne) to się na prawdę dziwie,czytajac komentarze wcale się nie dziwie,że opiekunki się zmieniają widząc coś takiego.ŻENADA TAM TYLKO SANEPID WPUSCIĆ I TVN!!!
Mama
1/5
11-08-2023
Nie polecam. Dziecko się skarży na jedzenie i atmosferę opiekunek w przedszkolu. Pani w przedszkolu je odpycha i karze odejść, nie po to dalam dziecko komuś pod opiekę,żeby dostało trałmy!!!
Pani dyrektor wiecznie nieosiagalna, na skargi ironicznie zartuje, co to za podejscie,czuje się oburzona cała sytuacja i wypisalam dziecko, na co po kilku dniach odbioru usłyszałam,że mam płacić za kolejne dwa miesiące bo sie nie wywiązuje z umową!!! I nie zaplace za cos takiego!!!
Mama
1/5
13-08-2023
Ta placówka to jakiś żart. Zarówno sale jak i sam budynek brudne i nie spełniające żadnych wymagań. Dziecko zapytane o zabawki, odpowiedziało ze nie widziało nic nowego odkąd chodzi. Na placu zabaw połamane skrzynie, huśtawki ledwo utrzymujące dzieci. Brak fachowej opieki, a ilość dzieci znacznie przeważa zakres ilości na jedna opiekunkę. Jedzenie w znikomych ilościach, dziecko wraca głodne, a na pytanie co zjadło mówi ze „chleb z masłem”, na podwieczorek plasterek banana bo więcej nie było. Za co my płacimy sie pytam?
Hanna
5/5
08-09-2023
Bardzo fajnie ,
Cieszę się na zmiany !
Mama
1/5
11-09-2023
Drodzy rodzice ze żłobka, radze uważać na Ciocie Beatę która unosi głos na dzieci, odzywki do dzieci … - poniżej zera, a co najgorsze? Szarpanie dzieci. Czy za taką opiekę płaci się takie pieniądze ??Polecam dwa razy się zastanowić nad wyborem placówki.
Basia
5/5
19-09-2023
Drogie panie , nie macie za grosz serca ? Jak możecie tak oczerniać panią która jest cudowna.
Ciocia Becia jest super , nie zmienilibyśmy jej - zawsze możemy na nią liczyć.
Klaudia
1/5
19-09-2023
Pani Basiu, czy była Pani za zamkniętymi drzwiami żłobka? Domyślam się ze nie, ponieważ Pani dyrektor broniła się od tego aby rodzic przekroczył próg szatni
Aleksandra
1/5
19-09-2023
Dramat

Niedorzeczność że kontrole nad dziećmi sprawują osoby które nie mają za grosz doświadczenia w pracy jako opiekunki (Weryfikacji brak ze strony instytucji które powinny robić kontrole)
I przychylne komentarze pani dyrektor to jest żałosne
Daria
1/5
21-09-2023
Teraz jak już moje dziecko chodzi do innego żłobka widzę przepaść miedzy kolorowymi motylkami a inną placówka
Na bieżąco menu czyli wiem co dziecko je w ten dzień co najważniejsze wraca dziecko NAJEDZONE A NIE GŁODNE
Super panie
Codziennie zajęcia kursy prowadzone przez wykwalifikowane osoby z zewnątrz
Paulina
5/5
29-09-2023
Wspaniała opieka, bardzo dużo atrakcji, dzieci są radosne i szczęśliwe. Polecam.
Basia
5/5
28-10-2023
Dla tych co się obawiają posłać do żłobka takiego maluszka powiem, ze nie żałowałam tego ani razu. Mam super dziecko, który pomimo, ze dopiero zaczął chodzić świetnie sobie radzi ze wszystkim. A jest to zasługa wspaniałych cioć które lepiej niż ja wiedzą co takie dziecko może już robić samo- ja bym myślała, ze jest za malutkie a potem mnie w domu zaskakuje. Szczerze polecam ten żłobek.
M
1/5
09-12-2023
Jak matka może napisać, że ciocie wiedzą lepiej co jest dobre dla dziecka? Pani dyrektor więcej wyobraźni proszę przy pisaniu sobie kolejnej super opinii.
Weronika
1/5
17-01-2024
Nadal nic się nie zmieniło - dzieci chodzą głodne. Brak zajęć, które są wypisane na stronie. Totalne dno, szkoda słów..
Olha
5/5
25-03-2024
Wszystko dobrze, zadowolona. Polecam mamy
Dodaj opinię