2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Lidzbark

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 20 dzieci. Patronem przedszkola jest Dzieciatko Jezus. Data otwarcia placówki to 23-03-2010.

Opinie o: Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich we Wlewsku im. Dzieciątka Jezus

Zofija
20-12-2023 17:39
Nie polecam tego przedszkola. Od samego początku nie jest to przedszkole bezpłatne. Cały czas trzeba się na coś zrzucać. Właścicielka/kierowniczka może ma ''papiery '' aby to prowadzić ale podejścia do dzieci nie ma wcale. I jest bardzo głośnia a co za tym idzie dzieci też są głośne. Można to odczuć gdy wracają do domu. Jedzenie od rana przy dzieciach to raczej nie jest dobra praktyka. Zapachy raczej powodują u dzieci reakcję zainteresowania ale pozostaje im tylko oglądać co robi kierowniczka. Zresztą jeśli chodzi o jedzenie to raczej też jest tutaj jakieś nieporozumienie. Pomijając fakt braku patriotyzmu lokalnego zamawianie jedzenia z innej miejscowości a tym bardziej podawanie 2 dań w tym samym czasie to wielki błąd. Nawet dorośli nie zawsze zjedzą 2 dania na raz a co dopiero dzieci. Tym bardziej , że skoro jest otwarte do 17-tej to można obiad rozłożyć na dwa razy. Z dziećmi ( jest obowiązek ) wychodzić na dwór do -5 stopni. No ale chyba nie zawsze. Przy brzydkiej pogodzie dzieci zaraz łapią katar itp. a potem są telefony żeby zabierać dzieci do domu bo chore. Zresztą oddając dziecko do przedszkola , które w nazwie ma ''dzieciątka Jezus'' raczej człowiek oczekuje od właścicielki przykładnego prowadzenia się a tym czasem słysząc opinie mieszkańców to ani sama nie jest przykładem cnót niewieścich ani rodzina nie jest dla niej najwyższą wartością. Podsumowując NIE, nie polecam tego przedszkola. Lepiej wybrać miejsce w Lidzbarku albo nawet w pobliskiej wiosce w Słupie.