1. Przedszkola
  2. Wielkopolskie
  3. Leszno

Prywatne Przedszkole "Akademia Odkrywców"

Informacje podstawowe

Telefon: 65 520 88 99
e-mail: [email protected]
NIP: 6961380277
REGON: 302262137

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 09-07-2012.

Atuty

  • język angielski

Opinie o Prywatne Przedszkole "Akademia Odkrywców"

Dodaj opinię
Tamara
1/5
Akademia odkrywców to nie przedszkole dla mojego dziecka!!!! Moje dziecko chodziło do tego przedszkola przez pewien czas, to co tam się dzieje to jakaś porażka! Brak mi słów jak można tak okłamywać ludzi! Drodzy rodzice nie dajcie się zwieść Pięknym opowieścią Pań dyrektorek i bogatemu wyglądowi przedszkola!
Małgorzata
5/5
dla naszych dzieci Akademia Odkrywców jest najlepszym przedszkolem jakie mogliśmy sobie wyobrazić!!! polecam wszystkim wymagającym rodzicom
Natalia
5/5
wzorowe przedszkole również polecam
Ewa
5/5
nasza córeczka bardzo lubi Akademię Odkrywców, tak dużo się dzieje każdego dnia - ciągle nam opowiada o czymś nowym, dziadkowie są również zachwyceni po ich święcie w przedszkolu :)
wuja P
5/5
Pani Dyrektor jest jedna i to jak podchodzi do dzieci to jest nad wyraz...fenomenalnie jest bardzo ciepłą osobą... komentarz 1 jest zbędny...
Anna
1/5
Komentarz nr 1 nie jest zbędny tylko prawdziwy!!!! Czy aby na pewno komentarze poniżej są pisane przez rodziców? hmm a to dziwne bo moje dziecko chodzi do tego przedszkola a od z rodziców z którymi się tam spotykam słyszę zupełnie inne zdania na temat tego przedszkola...
a
1/5
Taak na pewno nie pisał to rodzic co można zauważyć po dacie i godzinie komentarzy jedna pod drugim (śmiech) i to jeszcze w nocy! Brawo piękna reklama firmy!!!
krysia
1/5
Nie polecam tego przedszkola, dla właścicielki liczy się tylko kasa, dzieciom robi się wodę z mózgu no ale na ilości zajęć jest biznes.

Zgadzam się z komentarzem wyżej w 100%- reklama firmy!
AGA
5/5
Zazdroszczę dzieciom tak super dyrektorki. Moje dziecko kończyło edukacje przedszkolną za Jej panowania.Szkoda, że odeszła!
M
5/5
Pani Anno- kom nr 6- nikt chyba na siłę nie zatrzymuje pani dziecka, skoro chodzi to jest pani zadowolona. Zaprzecza pani jedno drugiemu.Jakoś się jeszcze nie spotkałyśmy a też jestem rodzicem z tego przedszkola.
anna
1/5
No ja jakoś nie znam wszystkich rodziców bo nie jestem w stanie, śmieszne było by gdybym ich wszystkich znała z imienia i nazwiska...
Dodaj opinię