1. Przedszkola
  2. Małopolskie
  3. Kraków

Przedszkole Niepubliczne Uniwersytet Malucha - Przedszkole Montessori

Galicyjska 16
Zielonki

Informacje podstawowe

Telefon: 603 997 694
REGON: 122975744

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 30 dzieci. Data otwarcia placówki to 24-10-2013.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne Uniwersytet Malucha - Przedszkole Montessori

Dodaj opinię
Bartek
2/5
10-10-2019 12:55
Nie polecam. Autorytarne rządy właścicielki placówki zmusiły nas do zmiany żłobka już po 5 miesiącach.
Roman Malinowski
1/5
07-07-2022 16:01
Jedna opiekunka do 20 dzieci, wszystkie ciocie odeszły z pracy ze względu na atmosferę. Dzieci są źle traktowane, mylone są ich ubrania, chodzą brudne i obsmarkane - nikt nie ma czasu się nimi zająć. Źle zachowujące się dzieci są zamykane samotnie w osobnym pomieszczeniu i cały czas płaczą. Byłem świadkiem ostatniej kontroli gminy dotyczącej braku opiekunów do tak dużej ilości dzieci. Dyrektorka ma to w poważaniu, dodatkowo ma nieświeży oddech - nie da się z nią rozmawiać w cztery oczy. Może dlatego cały czas jest "niedostępna". Dzisiaj za jej skandaliczne zachowanie do żłobka została wezwana policja, niestety podobno nie wyprowadzili jej w kajdankach. Nie polecam, w hotelu dla psów gdzie czasami oddajemy swojego pupila jest o wiele lepsza opieka i atmosfera.
Sebastian
5/5
20-11-2022 19:16
Bardzo fajna atmosfera!
Asia
5/5
20-11-2022 19:17
Dzieciaki zadowolone! Panie przemiłe, polecam!
Małgorzata
5/5
20-11-2022 19:18
Polecam serdecznie!
Kinga
5/5
20-11-2022 19:19
Bardzo miła atmosfera. Panie również bardzo ciepłe. Polecam
Sara
5/5
20-11-2022 20:33
polecam :)
Marta
5/5
21-11-2022 08:51
Jestem bardzo zadowolona, wyjątkowe przedszkole.
Piotr
5/5
09-12-2022 12:33
Polecamy z czystym sercem. Od kiedy zostały zatrudnione nowe Panie zarówno w żłobku jak i w przedszkolu nastały całkowite zmiany. Dziecko przychodzi zadowolone. Na co dzień widzimy jak Panie podchodzą z sercem do naszego dziecka.
Ewa
1/5
23-03-2023 16:27
Zastanawia fakt, że same dobre komentarze zostały napisane w 1 dniu, minuta po minucie ;)

Moje dziecko chodziło tam 3 lata. (2019- 2022) przedszkole miało i nadal ma bardzo złą opinię w okolicy. Posyłałam je jedynie, ponieważ dziecko bardzo lubiło panie tam pracujące. Pani M i pani K, ogarniały zakres obowiązków za panią dyrektor i to one utrzymywały ten biznes by nie upadł.
Dzieci było więcej niż powinno być, zerowy kontakt z dyrekcja, każda uwaga lub kłopotliwe pytanie kończyło się WYRZUCENIEM dziecka z przedszkola.
Podczas covidu / gryp/ wszy - w przedszkolu nie było nigdy dezynfekcji, a prośby były zbywane.
W 2022 odeszły panie z przedszkola i 3/4 dzieci za nimi.
Serdecznie nie polecam tego miejsca z uwagi na dyrekcję, która nie miała szacunku dla dobrych pracowników i do rodziców.
Mariusz K.
4/5
29-03-2023 02:17
Opinia Pani Ewy jest bardzo mało wiarygodna, bo kontynuuje ona czysty hejt. Po pierwsze moje dziecko rozpoczęło uczęszczanie do Uniwersytetu maluch jeszcze w żłobku i kontynuuje teraz przedszkole. Jako ojciec absolutnie nie kojarzę matki — EWY. Po drugie, opiekunki, o których wspomniano (znam) "Pani M i pani K" zostały zwolnione dyscyplinarnie, co było dla mnie - rodzica zaskoczeniem, bo robiły przyzwoite wrażanie, ale kiedy przedstawiono nam DOWODY mobingu jakiego się dopuszczały na personelu, okazało się że okłamywały rodziców, wręczały nam karteczki z pomówieniami i różnymi ostrzeżajiemi, abyśmy wypisali dzieci! Monitoring jednak jest niepodważalny, szkoda tylko że sprawa nie została załatwiona z takimi osobnikami wcześniej. Za ro 4, a nie 5 gwiazdek.

Reszta "argumentów" jest tak głupia i kłamliwa, że nawet trudno jest podejmować polemikę, bo można się domyśleć że autorkami tych wpisów, podobnie jak rzekomego Romana, którego tez nie kojarzę z żadnego zebrania, osoby pozbawione pracy.

W mojej opinii dziecko wspaniale się rozwija w tym miejscu, z wielką chęcią zostaje w przedszkolu i z wielką niechęcią z niego wychodzi. Pani dyrektor po natychmiastowym pozbyciu się tych pracownic przejęła ich rolę i nadrabiała zaległości wychowawcze. NIe mam nic wiecej do dodania, bo ten fakt całkowicie przeczy hejterskim opiniom.
Monika
1/5
20-04-2023 22:47
Chciałam zapisać dziecko do przedszkola.
Opinie rodziców na placu zabaw w Zielonkach oraz w pobliskiej przychodni w większości są negatywne.
Głównie zgłaszają jeden i ten sam problem - dyrekcja.
Dzieci były zadowolone, powstała nowa sala i własny ogród co jest na plus dla placówki.
Jeśli chodzi o kadrę - rodzice byli bardzo zadowoleni, a dzieci przywiązanie do Pań nauczycielek i Pań opiekunek.
W żłobku zawsze dużo się działo, atrakcyjne i ciekawe zajęcia, dużo relacji na fb.
Panie miały świetny kontakt z rodzicami.
Z tego co wiem, głównie rodzice wypisywali dzieci, ponieważ nie było kontaktu z dyrekcją lub był negatywny. Pani dyrektor nie odbierała telefonów, nie odpisywała na meile. Nie pojawiła się również na zakończeniu roku w żłobku, przez co większość rodziców odebrała to jako brak szacunku i zakończyła współpracę.

Jeśli ktoś nadal się waha, warto porozmawiać z rodzicami dzieci które tam chodzą lub chodziły ;)
Magdalena
5/5
07-09-2023 18:44
!!!! Właśnie chciałam zamieścić super opinię w podziękowaniu paniom nauczycielkom za przygotowanie mojego Adasia do szkoły i pani Dyrektor za cenne wskazówki, opiekę i zaangażowanie, bo widywałam ją codziennie w przedszkolu, od samego rana, aż do końca dnia, a tu taka opinia p.Moniki... Jestem do prawy zdumiona jam można inaczej postrzega rzeczywistość. W mojej ocenie - nie mogłam lepiej trafić! Być może pani Dyrektor nie mogła w każdej chwili odebrać telefonu, czy też natychmiast odpisać na maile, bo spędzała ten czas z dziećmi! Warto czasem chwilę pomysleć, zanim się coś napisze, no ale cóż. Wszystko zależy od człowieka i jego oczekiwań. Ja angażuje się w edukację mojego dziecka i tym samym miała cdłągy kontakt bezpośredni z paniami nauczycielkami i p. dyrektor.

Szczerze i serdecznie polecam! Gdybym mogła wystawiłbym ocenę 10/10. Zachęcam, aby każdy przyszedł i sam wyrobił sobie zdanie, odpowiadając sobie na pytanie czy zależy mu na dopisywaniu na miale i dyspozycji telefonicznej czy też na wspaniałym. rozwoju dziecka :)

Raz jeszcze dziękuję całej kadrze Uniwersytetu Malucha :) :) :)
Agata
5/5
20-03-2024 20:48
Córka od 2 lat chodzi do żłobka i każdego dnia wraca z niego zadowolona. Opieka Pań ze żłobka jest na najwyższym poziomie. Dzieci dużo się uczą. I najważniejsze ,grupy są nie duże więc każdemu dziecku jest poświęcany czas.
Dodaj opinię