2. Mazowieckie
  3. Otwock

Sówka Mądra Główka Anna Osuchowska

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 15 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-05-2010.

Opinie o Sówka Mądra Główka Anna Osuchowska

Kamil
12-01-2020 14:07
Nie polecam przedszkola Sowka madra główka . Przedszkole jest zaniedbane a dyrektorka okropna chciwa potworna kobieta po 60.Rodzice wypisują dzieci z tego przedszkola przez panią Anne Osuchowska starzejaca się babcie 60 letnia zadłużona . Nie polecam!!
Magda
01-07-2021 22:44
Ptzedszkole beznadziejne.w grupie starszaków są 3,4,5,i 6 latki.Brak przewodnikow do prowadzenia zajęć ale jak można prowadzić zajęcia w grupie tak mieszanej.Poziom nauczania zero.Atut język angielski to jakiś zart,to cudowny sen Pani Anny . Uczęszcza 25 dzieci a porci do jedzenia zamawianych jest 10 no i obiad dietetyczny dla szefowej.Najgorzej jest z podwieczorkiem gdy jest ciasto.Ale Pani Ania jako osoba wierzącą myśli że to Kana Galilejska i się rozmnoży. Ludzie więc zastanówcie się za co płacicie bo właścicielka napewno nie jest wiarygodna tam liczy się ilość a nie jakość. A Rodzice o co dba właścicielka słyszą to co chcą usłyszeć od wlascicielki i jej córci. Radzę szukać innego przedszkola!!!!!!?
Ola
06-07-2021 09:34
Panie przedszkolanki nie dajcie się nabrać na ogłoszenia o pracę Pani Ani.To zwykła oszustka pisze co innego w ogłoszeniu a rzeczywistość jest zupełnie inna.Dobra aktorka.Nie daje to co obiecuje a sama pracuje na posadzie państwowej.A wymagania i aspiracje duże tylko nie przekłada to się na wynagrodzenie.
Wiola
11-08-2021 12:50
Ja nie zgadzam się z tymi opiniami. Jest to super miejsce. Byłam pracownikiem i uważam że wszystkie ustalenia z Panią Anną były dotrzymane. Koleżanki tam pracujące też nie narzekały. Mają fajna domowa atmosferę. Polecam z całego serca.
Aneta
23-08-2021 19:32
Opinie niżej to chyba osób, które nigdy w tym przedszkolu nie były lub rozstały się z nim w nieprzyjemnych warunkach. Pani Dyrektor to miła, ciepła osoba i daleko jej do ukończenia 60 lat :D
Dzieci chętnie przychodzą do przedszkola, jedzenie b. dobre ( dzieci proszą o dokładki ), przedszkole jest czyste. Panie, które tam pracują są sympatyczne zawsze pomocne. Przedszkole posiada 2 place zabaw super wyposażone.
Iwona
22-10-2021 21:43
Fatalne miejsce, wypisaliśmy dziecko ze żłobka po 2 miesiącach, z czego w placówce było łącznie może 15 dni. Przed wejściem po 2 pierwszych dniach dziecko zanosiło się od płaczu, bo nie chciało tam chodzić. Za każdym razem kiedy je odbieraliśmy miało tak "napompowanego" pampersa, że przesiąkał na spodnie. Często również z kupą, zwracanie uwagi pseudo opiekunkom lub dyrektorce nie przyniosło żadnych rezultatów.
Anna
07-11-2021 22:39
Ludzie nie puszczejcie tam dzieci! Ja wiem, ze cena kusi, ale zadne pieniadze nie zwroca Waszym dzieciom zdrowia, rownowagi psychicznej i poczucia bezpieczenstwa!!!!!!! To miejsce nie nadaje sie na miano przedszkola! To jest przechowalnia dzieci!
Justyna
23-11-2021 12:42
Koszmarne miejsce, mam zal do siebie, ze poslalam tam moje 2 letnie dziecko, na szczescie po 2 miesiacach i rozmowie z psychoterapeuta dzieciecym zmienilam placowke. Teraz mam szczesliwe zawsze usmiechniete dziecko, bez koszmarow w nocy, bez atakow paniki i histerii. To nie jest miejsce przyjazne dzieciom.