2. Małopolskie
  3. Kraków

Prywatne Przedszkole "Słoneczne Wzgórze"

Jana Pawła II 22
Zelków

WWW: slonecznewzgorze.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 95 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-05-2007.

Opinie o: Prywatne Przedszkole "Słoneczne Wzgórze"

Mariusz
11-10-2023
Porazka, nie polecam. Podejscie typowo: placcie czynsz i nie miejcie wymagan. Czesc kadry jest ok, ale czesc dramat. W jednej z mlodszych grup jest pani stosujaca metody rodem z PRLu - zastraszanie na zasadzie "jak nie bedziesz grzeczny, to.." i tym podobne. Dzieci twierdza tez (czemu dyrekcja i podejrzana pani zarliwie zaprzeczaja), ze pani zamyka niegrzecznych chlopcow w toalecie, gdzie oni siedza i placza.. Pani jest przy tym opryskliwa, agresywna i nieprzyjemna a dyrektor jest chyba jedyna osoba ktora nie widzi ze pani ta ewidentnie nie nadaje sie do opieki nad dziecmi. Ale czego spodziewac sie po czlowieku, ktory bedac dyrektorem "nie ma czasu spotykac sie z rodzicami" i ktory najchetniej wszystkie problemy zamiotl by pod dywan. No dramat. Jak szukacie dobrego miejsca dla swojego dziecka, to na pewno nie bedzie to to przedszkole.