1. Przedszkola
  2. Dolnośląskie
  3. Jelcz-Laskowice

Niepubliczne Przedszkole Montessori "Tuptuś"

Parkowa 1
Jelcz-Laskowice

Informacje podstawowe

Telefon: 691 965 873
WWW: tuptus-przedszkole.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 384267518

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 15 dzieci. Data otwarcia placówki to 26-08-2019.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Montessori "Tuptuś"

Dodaj opinię
Nina
2/5
07-11-2021 09:39
Jakiś czas współpracowałam z przedszkolem oraz żłobkiem "Tuptuś" w Jelcz-Laskowice. W tym roku postanowiłam odejść. Nie jest to zła placówka, ale niestety nie radzi sobie z metodologia przyświecającą przedszkolu Montessori. Pani właścicielka bardzo się stara zeby przedszkole miało renomę przeszkolą dla okolicznej elity. Moim zdaniem nie oto chodzi w prowadzeniu przedszkola i nie tak powinno to wyglądać dlatego moja opinia o tym miejscu nie jest najlepsza.
Iwona
5/5
02-12-2021 20:21
Jestem bardzo zadowolona z przedszkola 'Tuptuś' w Jelczu-Laskowicach. Piękne, dobrze wyposażone sale, uśmiechnięte, dbające o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie każdego dziecka nauczycielki. Metoda nauczania Montessori rozwija u dziecka ròżnorodne zainteresowania i kształtuje nowe umiejętności w sposób ciekawy, nieszablonowy. Córka miała wcześniejsze doświadczenia w przedszkolu tradycyjnym- nie chodziła tam tak ochoczo jak do swojego 'Tuptusia'. Polecam rodzicom świadomym, chcącym rozwijać u dziecka ciekawość poznawczą oraz zainteresowanie otaczającym światem przy boku oddanych, zaangażowanych nauczycielek.
Andrzej
2/5
03-12-2021 21:22
Placówka oraz salę piękne .Metody kształcenia też nie podważam. Jedyne co mi przeszkadza to wiecznie otwarte okna i wietrzenie sali .Nie jest ważne czy w grupie jest dziecko które często choruje i z powodu przeciągu ma problemy zdrowotne. Dzieci na placu zabaw bez szalików z rozpiętymi kurtkami . Na pytanie dlaczego dziecko biega rozpięte dostaje informacje bo nie chciało zapiąć kurtki, bo dziecku jest gorąca. Mimo próśb, rozmów nie na żadnej reakcji.
Agnieszka
5/5
16-12-2021 10:28
Rewelacyjne przedszkole! Piękne sale, bardzo dużo pomocy rozwojowych, nauczyciele pasjonaci. Indywidualne podejście do każdego dziecko, w razie problemów kontakt i gotowość do współpracy placówki. Dużo zajęć dodatkowych w ramach czesnego. Dziecko się nie nudzi, rozwija, czuje się w przedszkolu bardzo dobrze i chętnie do niego chodzi. W gminie nie ma lepszej placówki i polecam każdemu świadomemu rodzicowi, który chce być spokojny, że jego dziecko zostanie odpowiednio zaopiekowane.
Mieczysław
2/5
18-07-2022 07:16
Na placu zabaw masa dzieci rozproszonych po calej przestrzeni biegająca,krzyczące. Panie opiekunki wszystkie skoncentrowane na dyskusji, siedzące na laweczkach . Kiedy odbieram zasmarkane,zimne,poobijane dziecko dostaje informacje nie chciala sie ubrać, nie mówiła ze jej zimno,nie przyszła wytrzec nosa ,dzwoniłam poinformować ze córka sie uderzyła. Może warto podnieść się z ławki, pochodzic pomiedzy dziećmi i zobaczyć co sie dzieje z dziecmi. Nie tak powinna wyglądać opieka przedszkolna małych dzieci.
mama
1/5
24-07-2022 09:38
Nie polecam . Mimo zgłaszania problemów 0 reakcji. Nie polecam rozmowa z rozczeniowa Pania Dyrektor , która za wszystko obwinia małe dzieci. Nikt nie widzi problemów w kadrze nauczycielskiej, która w większości czasu zajmuje się swoimi dziećmi .Myślę że nie jeden rodzic ,gdyby miał możliwość przeniósł by swoje dziecko do innej placówki.
Ewa
1/5
12-08-2022 20:31
Jak pierwszy raz trafilam na to forum ,nie rozumialam dlaczego rodzice tak źle piszą o tym przedszkolu. Nowe , ładne ,świetne zajecia . Teraz juz wiem. Wszystko co jest napisane na tym forum jest prawdą. Nie pozwalają dziecia być dziećmi. Nie rozumieją ze dzieci w wieku 3- 4 lat maja prawo do różnych emocji . Panie opiekunki w trakcie pobytu na placu zabaw caly czas zajmują się swoimi dziećmi. Ludzie szukajcie innej placówki !
Alicja
1/5
18-08-2022 00:53
Strzeżcie swoje dzieci przed tym przedszkolem.
Pani dyrektor myśli ze jest conajmniej generałem, nie da się z nią nawet rozmawiać. Wychowawczynie zajmują się nie dziećmi a sobą, nie reagują nawet na płacz dziecka które zrobiło sobie krzywdę na placu zabaw.
Odnoszę wrażenie ze każdy pracuje tam za karę.
K
5/5
23-08-2022 10:45
Mój syn od roku uczęszcza do przedszkola TUPTUŚ. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko bardzo się dobrze się rozwija a zajęcia dodatkowe proponowane przez placówkę są dla niego bardzo ciekawe. Przedszkole umożliwia poznanie wielu dziedzin jak ceramika, teatr, tygodnie tematyczne. Doceniam również współpracę nauczyciela z rodzicem. Wychowawca zawsze znajdzie czas aby omówić problemy i po wspólnych rozmowach pracuje z dzieckiem
Monika, mama Helenki
5/5
23-08-2022 12:09
Moja córka Helenka (lat 7) za kilka dni zakończy zabawę i przedszkolną eduację w Tuptusiu, który był jej „drugim domem” od czasu żłobkowego. Wspaniały czas.
Dla mnie najważniejsze, że córka dobrze się rozwija i uwielbia to przedszkole, ciocie, ciekawe zajęcia, koleżanki i kolegów – to najlepszy „papirek lakmusowy” i laurka dla przedszkola.
Oczywiście - jako rodzica – interesuje mnie, że dziecko jest bezpieczne, pod okiem kompetentnych i zaangażowanych opiekunów – wspaniałe Ciocie (które z szcunkiem podchodzą do dzieci; przytulą gdy trzeba i zmobilizuja także gdy na to czas), Panie Sprzątające (które też pięknie zmotywują, a i potem podpowiedzą mamie ile i co dziecko zjadło danego dnia /dziękuję Pani Ewo! 😊), kompetentne i zaangażowane Kierownictwo wdrażające najwyższe standardy.
Ciekawe, różnorodne i angażujące zajęcia, klarowny i dopilnowany plan dnia, codzienne przebywanie dzieciaków na świeżym powietru, zdrowe posiłki.
Bezpośredni, codzienny ad hoc kontakt z opiekunkami i informacje „jak minął dzień” oraz merytoryczne, zaplanowane konsultacje dla omówienia postępów dziecka.
Córka miała wspaniałe dzieciństwo i przedszkolną „zerówkową” edukację w Tuptusiu – będzie miała cudowne wspomnienia, jestem tego pewna.
Mam jeszcze dwoje starszych dzieci i porównanie z innymi placówkami. Polecam Tuptusia gorąco. Serdeczności. Monika, mama Helenki
Gosia
5/5
23-08-2022 20:43
Mój syn rozpoczął przygodę z Tuptusiem w wieku dwóch. Przeszliśmy przez każdy etap: żłobek, przedszkole i zerówkę i każdy z nich był na 5+. Tuptuś to fantastycznie wyposażone sale, mnóstwo atrakcji na dworze (codzienne przebywanie dzieci na świeżym powietrzu!), doskonale przeszkolona kadra (nie tylko ciocie, ale również nieoceniona Pani Ewa), zdrowe jedzenie, indywidualne podejście do dziecka, świetna komunikacja na linii rodzic-opiekun, ale również rodzic-wlaścicielka, ciekawe zajęcia dodatkowe.
Gorąco polecam to miejsce wszystkim, którzy szukają ciekawego, rozwijającego i "zdrowego" przedszkola dla swojego dziecka!
Weronika
5/5
23-08-2022 20:58
Nasza przygoda z Tuptusiem to dobrze zaopiekowane dziecko, które mogło rozwijać się w swoim tempie, z poszanowaniem jego indywidualności. Panie wspierały jego talenty, miał wielkie szczęście do wychowawczyń, które wspierały go na każdym kroku. Ponad 3 lata współpracy utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepsze możliwe miejsce w okolicy gdzie można oddać w opiekę swój skarb!
Mama dwóch małych tuptusiów
5/5
24-08-2022 16:56
Dwójka moich dzieci uczęszcza do Tuptusia, starsze dziecko od 2017r. i bardzo dobrze oceniam to przedszkole. Jest czysto, sale są zadbane, a ciocie traktują dzieci z szacunkiem. Organizowane zajęcia są ciekawe i różnorodne, ale zawsze jest też czas na wyjście na dwór. Kiedy pada deszcz, nie rezygnują z wyjścia, choćby miał to być spacer po parku. Dzieci pracują zgodnie z metodyką Montessori, jak również korzystają z kart pracy. Przedszkole dba o jakość cateringu. Szczerze polecam to miejsce.
Mama
5/5
08-09-2022 20:21
Na moich oczach przedszkole ewoluowało! Pięknie i szybko rozwija się!
„Ciocie” są niesamowite! Pełne ciepła i miłości, kreatywne a przede wszystkim kompetentne i doświadczone. Serdeczne i ciepłe “ciocie” pomagają jak najmniej boleśnie przejść przez czas adaptacji i każda chwila w przedszkolu to wspaniała przygoda.
Wycieczki, spacery, specjalni goście, imprezy, zajęcia, specjalne programy tematyczne, przedstawienia, wiele się dzieje a wszystko to w przemiłej atmosferze. Jest dużo języka angielskiego. W przedszkolu dostępne są liczne zajęcia dodatkowe.
Dodatkowo dla mnie bardzo ważny jest fakt, że przestrzega się i dba o dietę dzieci.
Tuptuś to przedszkole przyjazne dziecku i rodzicom, dobrze przygotowujące dzieci do nauki w szkole, stwarza doskonałe warunki dla ich wszechstronnego rozwoju.
To naprawdę wspaniałe miejsce dla każdego dziecka. POLECAMY!!!
Zadowolona Mama
5/5
08-09-2022 21:43
Nie zgodzę się z opinią powyżej z racji tego, że dzieci nie wychodzą na dwór w gorące, upalne dni! Gdy pogoda sprzyja i jest ciepło dzieci zawsze są odpowiednio przygotowane do wyjścia na dwór. Ciocie zawsze dbają o to by dzieci były posmarowane kremami z filtrem oraz by każde miało na główce czapkę z daszkiem! Nie zdarzyło się jeszcze by spędzając latem czas na podwórku dzieci nie dostały swojego bidonu z wodą.
Na placu jest piękne duże drzewo które daje sporo cienia oraz jest posadzonych kilka młodych drzewek.
Część małego placu zabaw również jest osłonięta i zabezpieczona przed słońcem :)
Już nie wspomnę o tym, że gdy jest ciepło ciocie zabierają dzieci na spacer do parku w którym jest mnóstwo drzew, cienia. Dzieci chętnie chodzą na spacery bo i w parku jest ciekawie :) a przy tym pięknie śpiewają piosenki.
Polecam z całego Serduszka :)
Mama 2 Tuptusiów
5/5
08-09-2022 21:51
Dokładnie! Zgadzam się z powyższa opinia a wcześniejszą uważam za fałsz. Na pięknych dużym placu zabaw jest kilka dużych starych drzew oraz posadzonych kilka młodych, już kilkuletnich i ciągle są dosadadze nowe. Poza tym dzieci przy wysokich temperaturach spacerują po parku koło Urzędu Gminy i na plac zabaw nie wychodzą. Poza tym dzieci mają podpisane bidony z wodą, zawsze w okresie letnich. Dzieci są przygotowane-czapki na głowach, krem na odkrytych częściach ciała. Poza tym dzieci wychodzą na dwor o godzinie 9 aby uniknąć wysokich temperatur. Polecam bo każde działanie jest przemyślane i kierowane dobrem dziecka! Nie ma takiego drugiego wspaniałego przedszkola 🙂 polecam każdemu świadomemu rodzicowi, który chce zapewnić dziecku prawidłowy rozwój i przyjazna, miła atmosferę! Kilka lat wspólnego doświadczenia 🙂 dziękuję że jesteście!
Dodaj opinię