1. Przedszkola
  2. Małopolskie
  3. Kraków

Publiczne Przedszkole Malutkowo

Józefa Łepkowskiego 7
Kraków

Informacje podstawowe

Telefon: 12 446 49 04
WWW: malutkowo.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 362861836

Dodatkowe informacje

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 130 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-10-2015.

Atuty

  • język angielski

Opinie o Publiczne Przedszkole Malutkowo

Dodaj opinię
Marzena
5/5
Przedszkole gdzie moje dziecko bardzo dobrze się czuje. Bardzo ładnie urządzone sale. Panie przedszkolanki mają wiele ciekawych pomysłów na zabawę. Mają tez ciekawy program, i super pomysły na rozwój dzieciaków. Jak najbardziej polecam. Cieszę się ze trafiliśmy do tego przedszkola
Tomasz
1/5
Zdecydowanie nie polecam tej placówki...
Monika
5/5
Moja córka chodzi już do tego przedszkola drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Panie sa miłą i nastawione pozytywnie do dzieciaków. Mają ciekawe zajęcia i zabawy. Jedzenie z tego co wiem tez jest dobre.
Agnieszka
5/5
Super przedszkole. ładnie urządzone, mnóstwo fajnych zabawek. Panie przedszkolanki z oddaniem opiekują się pociechami. Wymyślają co rusz to nowe zabawy zajęcia. Mój synek bardzo jest zadowolony a wraz z nim ja również. Polecam.
Zosia
5/5
Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Moja córka bardzo lubi Malutkowo. Ma dużo kolegów i koleżanek. Panie są miłe i kontaktowe. Mnóstwo zabawek i piękne kolorowe sale. Do tego mają bardzo dobry program i dużo ciekawych zajęć i atrakcji.
Iwona
5/5
Przedszkole godne polecenia> Bardzo miłą i kompetentna kadra ze wspaniałym podejściem do dzieci. Bardzo ładne sale zabaw. Ciekawy program zajęć. Mój synek i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola.
Jakub
1/5
Fatalne podejście przedszkola do indywidualnych potrzeb dziecka.
Iwona
5/5
Ładne sale dla dzieci. Kolorowe pokoje dużo fajnych zabawek. Panie uprzejme, kontaktowe i pozytywnie nastawione do dzieci i ich rodziców. Mają ciekawe zajęcia. Dużo się tam dzieje. Maja córka bardzo jest zadowolona i chętnie chodzi do przedszkola. Polecam
Ilona
5/5
Przedszkole na wysokim poziomie z bardzo dobrą kadrą. Panie mają super podejście do dzieci, potrafią z nimi rozmawiać i mają głowę pełną ciekawych zajęć i zabaw. Bardzo dobry kontakt z kadrą. Ładnie urządzone sale dla dzieci. Po prostu bardzo dobre przedszkole.
Dodaj opinię