2. Małopolskie

Publiczne Przedszkole Malutkowo

Józefa Łepkowskiego 7

WWW: malutkowo.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 130 dzieci. Data otwarcia placówki to 27-10-2015.

Opinie o Publiczne Przedszkole Malutkowo

Marzena
Przedszkole gdzie moje dziecko bardzo dobrze się czuje. Bardzo ładnie urządzone sale. Panie przedszkolanki mają wiele ciekawych pomysłów na zabawę. Mają tez ciekawy program, i super pomysły na rozwój dzieciaków. Jak najbardziej polecam. Cieszę się ze trafiliśmy do tego przedszkola
Tomasz
Zdecydowanie nie polecam tej placówki...
Monika
Moja córka chodzi już do tego przedszkola drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Panie sa miłą i nastawione pozytywnie do dzieciaków. Mają ciekawe zajęcia i zabawy. Jedzenie z tego co wiem tez jest dobre.
Agnieszka
Super przedszkole. ładnie urządzone, mnóstwo fajnych zabawek. Panie przedszkolanki z oddaniem opiekują się pociechami. Wymyślają co rusz to nowe zabawy zajęcia. Mój synek bardzo jest zadowolony a wraz z nim ja również. Polecam.
Zosia
Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Moja córka bardzo lubi Malutkowo. Ma dużo kolegów i koleżanek. Panie są miłe i kontaktowe. Mnóstwo zabawek i piękne kolorowe sale. Do tego mają bardzo dobry program i dużo ciekawych zajęć i atrakcji.
Iwona
Przedszkole godne polecenia> Bardzo miłą i kompetentna kadra ze wspaniałym podejściem do dzieci. Bardzo ładne sale zabaw. Ciekawy program zajęć. Mój synek i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola.
Jakub
Fatalne podejście przedszkola do indywidualnych potrzeb dziecka.
Iwona
Ładne sale dla dzieci. Kolorowe pokoje dużo fajnych zabawek. Panie uprzejme, kontaktowe i pozytywnie nastawione do dzieci i ich rodziców. Mają ciekawe zajęcia. Dużo się tam dzieje. Maja córka bardzo jest zadowolona i chętnie chodzi do przedszkola. Polecam
Ilona
Przedszkole na wysokim poziomie z bardzo dobrą kadrą. Panie mają super podejście do dzieci, potrafią z nimi rozmawiać i mają głowę pełną ciekawych zajęć i zabaw. Bardzo dobry kontakt z kadrą. Ładnie urządzone sale dla dzieci. Po prostu bardzo dobre przedszkole.