2. Wielkopolskie

Spacerowa 4
Zalasewo

WWW: zaczarowanapodkowa.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 175 dzieci. Data otwarcia placówki to 18-09-2009.

Opinie o: Przedszkole Publiczne "Zaczarowana Podkowa" w Zalasewie

mama I
05-09-2013 09:04
Jestem zadowolona z tego przedszkola. Widzę postępy w rozwoju u mojego dziecka. Na prawdę dużo się tam z dziećmi uczy. Ale jest też czas na zabawę-szczególnie na świeżym powietrzu-jak tylko jest pogoda to widać dzieciaki bawiące się w ogrodzie. Wychowawczyni mojego dziecka nie cieszy się najlepszą opinią ale ja uważam,że jest świetnym pedagogiem (takim jak kiedyś bywali) surowa i wymagająca ale potrafi wypracować sobie autorytet i sympatię dzieci (ja właśnie takich nauczycieli pamiętam i to dzięki nim jestem tym kim jestem bo wymagali i nie cackali się za dużo. Nawet moje dziecko ostatnio mówi do mnie 'wiesz co mamo pani G nie jest wcale taka zła ja ją lubię' a ja mu na to 'a kto Ci powiedział,że ona jest zła? ona jest dobrym nauczycielem' Fakt czasami krzyknie na dziecko (nawet sama widziałam jak krzyknęła na moje dziecko ale zasłużyło więc nie zareagowałam) ale za moich czasów nauczyciele też krzyczeli i jakoś rysy na psychice nie mam z tego powodu.