2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

Przedszkole Prywatne Urwis

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.

Opinie o: Przedszkole Prywatne Urwis

Dorota R.
17-01-2014 15:49
Wystawiam przedszkolu Urwis pozytywną rekomendację, ponieważ wykazali się nie lada doświadczenie i podejściem pedagogicznym, dzięki czemu moje dziecko w pełni przekonało się tej placówki i z chęcią przygotowuje się na drugi dzień... Jestem zadowolona z oferty edukacyjno-ruchowej i z pełnej organizacji przedszkola, dzięki czemu moje dziecko i bawi, i uczy i poznaje świat i tańczy. Wszystkiego po trochu, a czesne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla mnie jako rodzica przedszkole spełnia oczekiwania.
29-01-2014 15:28
Prestiżowe przedszkole, które spełniło moje i dziecka oczekiwania. Z czystym sumieniem zostawiam pod ich opiekę syna i jadę do pracy. Bardzo doceniam ciepłe podejście do dziecka, zaangażowanie w wychowanie i opiekę oraz doskonałe zaplanowanie dnia, dzięki czemu wiem, że syn się nie nudzi, a rozwija i bawi. Pozdrawiam.
Anita
18-03-2014 20:45
Córka i synek są bardzo zadowoleni z tego przedszkola.
Dzięki przemiłym paniom szybko się zaklimatyzowali i przywiązali do miejsca.
Żadne z nich nie płakało, ani bardziej nie tęskniło, ponieważ "ciocie" zarażały uśmiechem. Indywidualne podejście do dziecka, umiejętne wychowanie i opieka nad dziećmi.
A to wszystko w atrakcyjnej cenie.
Polecam
Sandra Malicka
24-04-2014 09:14
Najbardziej cieszy mnie to, że kuchnia w przedszkolu jest dostosowana do dzieci - alergików. Domyślam się, że nie jest to proste w kwestii organizacji, gdyż każde dziecko jest inne, a należy pamiętać kto, co może, ale jak wiem - przedszkole Urwis bardzo dobrze sobie radzi.
Jedzenie jest podobno bardzo dobre - ja twierdzi moja córka.
Sama cenię sobie Państwa profesjonalizm, doświadczenie, pedagogiczne podejście.
Bardzo fajnie, że macie swój własny plac zabaw.
Przedszkole bezpieczne, kolorowe, ciepłe.
Córka zaklimatyzowała się w ciągu 3 dni bez problemu.
Olga W.
19-05-2014 18:54
Super przedszkole. Mojemu dziecku się podoba, bo ciocie są "miłe" i "fajne" - co często wyraża kiedy opowiada o dniu w przedszkolu.
Ja nie mam żadnych uwag odnośnie tego miejsca, w szczególności, ze jest zadbanie, nowocześnie i czysto.
Dzieci nie są ciągle w przedszkolu, tylko wychodzą poza, są ciągle zajęte zabawą czy nieświadomą nauką.
Nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się z przedszkolankami.
Małgosia
13-06-2014 19:55
Ciocia od języka angielskiego prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie.
Córka doskonale wymawia słówka, a zna ich naprawdę dużo i potrafi już się swobodnie komunikować.
Wielki plus dla przedszkola.
Elżbieta Frydrysiewicz
19-07-2014 15:13
Spotkania z muzyką, czyli filharmonia raz w miesiącu to doskonały pomysł. Moje dziecko może zapoznać się z muzyką klasyczną graną na żywo. Plan dnia w tym przedszkolu jest bardzo urozmaicony. Moje dziecko ma tu wiele czasu na zabawy z rówieśnikami.
Kinga
19-08-2014 13:30
Doskonałe opinie moich koleżanek na temat tego żłobka sprawiły, że posłałam tutaj moje dziecko. Ta placówka jest naprawdę znakomita. Zajęcia umuzykalniające oraz zajęcia z rytmiki to wspaniały pomysł. Kadra posiada tutaj odpowiednie kwalifikacje oraz znakomite podejście do dzieci.
Marta
28-08-2014 14:10
Mam pozytywną opinię na temat tej placówki. Chcę gorąco zarekomendować to miejsce wszystkim rodzicom. Zajęcia adaptacyjne oraz przystępne czesne to ogromne zalety tego przedszkola. Dodatkowo godziny otwarcia są naprawdę bardzo dogodne dla pracujących rodziców.
Karolina
08-09-2014 14:48
To przedszkole jest fantastyczne. Cieszę się, że zdecydowałam się posłać tutaj moją córeczkę. Kaja ma tu super warunki do rozwoju. Oferta zajęć jest niezwykle ciekawa, a grupa rówieśnicza jest bardzo przyjazna. Kadra doskonale opiekuje się moim dzieckiem. Rekomenduję tę placówkę.
Kinga
26-09-2014 14:27
Długo wybierałam przedszkole dla mojego dziecka aż w końcu trafiłam na tę placówkę. Miała ona wiele pozytywnych opinii. Wiem, że moja córeczka ma tu znakomitą opiekę. Dodatkowo zajęcia w cenie czesnego są rewelacyjne. Cieszę się, że moje dziecko może uczyć się tu angielskiego.
Daniel
02-01-2017 22:31
Mogę polecić Urwisa! Moim dzieckiem zajmowała się żona a potem niania, ale dopiero w tym przedszkolu zaczął się rozwijać. Mają logopedę na stanie, która wyciągnęła syna z seplenienia. Fajne zajęcia dodatkowe jak szachy, robotyka, gimnastyka korekcyjna. Angielski, taniec czy rytmika to standard wszędzie, ale nie zapisałbym z własnej woli dziecka na aż tyle zajęć dodatkowych, bo to kosztuje a tutaj jest wliczone w cenę, to dziecko korzysta. Dobrze, że plac zabaw własny, ogrodzony, to wychodzą codziennie. Często też mają wycieczki do miasta na różne wystawy czy teatry. Syn zadowolony, ja też, bo godziny otwarcia są fajne.
Karolina
15-01-2017 17:12
Szczerze polecam! Dla każdego coś dobrego. Jest rytmika, robotyka, tenis, angielski, logopedia, teatr...tak wiele za tak niewiele. Dziecko się nie nudzi i bardzo dobrze rozwija