1. Przedszkola
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

Niepubliczne Przedszkole Beścik

Informacje podstawowe

Telefon: 89 519 05 55
WWW: bescik.edu.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 281454619

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-02-2011.

Atuty

  • język angielski

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Beścik

Dodaj opinię
Milena
5/5
Naprawdę nie mam uwag. Przedszkole bombowe. Proponuje smaczne, zdrowe oraz ekologiczne jedzenie. Dal mnie bardzo ważne jest to żeby moje dziecko rosło silne i prawidłowo się rozwijało, więc dla mnie jest to atut. Także kadra zasługuje w mojej opinii na wyróżnienie. Polecam.
Ala
5/5
Oferta zajęć w Beściku jest naprawdę urozmaicona i dziecko rozwija się po prostu rewelacyjnie. Nie mam uwag jeśli chodzi o kadrę, bo pracujące tutaj osoby mają świetne podejście do dzieciaków. Do tego rodzinna atmosfera to kolejny atut.
Basia
5/5
Dziękuję! Jestem zadowolona. O Beściku mogę wypowiadać się w samych superlatywach. To przedszkole zaskoczyło mnie wyrozumiałą kadrą, posiadającą indywidualne podejście do dzieci. Do tego grupy są niewielkie a atmosfera naprawdę przyjazna i kameralna.
Sandra
5/5
To przedszkole spełniło moje oczekiwania. Małe grupy i fajna kadra. Indywidualne podejście do dziecka to dla mnie bardzo duży atut. Co więcej placówka jest znakomicie wyposażona. Rekomenduję Beścik gorąco.
Anna Laskowska
5/5
Polecam :)
Wesołe, ciepłe, przestronne i niesamowicie rodzinne przedszkole, w którym można liczyć na doświadczenie kadry pedagogicznej.
Uważam, że panie doskonale opiekują się maluchami i potrafią zorganizować im pożytecznie czas.
Pozdrawiam!
Dodaj opinię