1. Przedszkola
  2. Łódzkie
  3. Łódź

Prywatne Przedszkole "Playschool"

Informacje podstawowe

Telefon: 42 655 91 43
WWW: playschool.wikom.pl/
e-mail: [email protected]
REGON: 101478930

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 65 dzieci. Data otwarcia placówki to 29-09-1992.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Prywatne Przedszkole "Playschool"

Dodaj opinię
Sylwia
5/5
29-12-2013 06:03
Przedszkole bardzo przyjazne dzieciom. Jestem zadowolona, że oddaję swoje dziecko w ręce osób wykwalifikowanych pedagogicznie. Bardzo dobrze dostosowują jadłospis. Samo miejsce nowoczesne, bogaty program zajęć dodatkowych, dzięki czemu moje dziecko rozwija się pod każdym względem i na dodatek bawi się świetnie poznając i integrując się z innymi dziećmi. Ciepła i rodzinna atmosfera sprawia, że moja córka dobrze czuje się w tym miejscu i chętnie do niego wraca.
Katarzyna Walczak
5/5
29-01-2014 01:50
Przedszkole bardzo przyjazne. Nie dość, że ten angielski, to jeszcze sale przytulne, wykwalifikowana, doświadczona kadra, która skupia swoja uwagę na każdym dziecku z osobna. Jako rodzic jestem pod wrażeniem pedagogicznego podejścia, umiejętnego radzenia sobie z taką gromadką.
Doskonała organizacja dnia.
Wiem, że moje dziecko się nie nudzi, i że nie tylko bawi się, ale również uczy .
Niewysokie czesne, świetny kontakt z przedszkolem, które stawia głównie na zadowolenie dzieciaków sprawia, że z czystym sumieniem zostawiam małą Julkę w tym przedszkolu.
Filip Rus
5/5
17-03-2014 19:42
Jako wymagający rodzic z pełną odpowiedzialnością rekomenduję przedszkole PLAYSCHOOL, ponieważ uważam, że jest to najlepsza i najbardziej nowoczesna placówka w Łodzi. Kolorowa, przytulna, syn szybko się zaklimatyzował. Dzięki wyszkolonej kadrze mam pewność, że dziecko jest w dobrych rękach. Zresztą nie raz widziałem ogromne zaangażowanie pań, doświadczenie i umiejętności w opiece nad dziećmi. Z indywidualnym podejściem zajmują się dziećmi i doskonale radzą sobie z małymi, dziecięcymi problemami, bez ingerencji rodziców. Dodatkowym atutem przedszkola jest organizacja dnia, poprzez którą dzieci nie tylko się bawią, ale przede wszystkim uczą.
Podobne smaczne jedzonko.
Moje dziecko bardzo sobie chwali to miejsce.
Ja z tego miejsca pragnę podziękować!
Hanna
5/5
20-04-2014 14:05
Córka uczęszcza do tego przedszkola i jest bardzo zadowolona. Poznała dużo nowych dzieci, wychowuje się wśród rówieśników, stała się bardziej kontaktowa, a język angielski bardzo polubiła i z chęcią dzieli się ze mą nowymi słówkami.
Bardzo doceniam organizację przedszkole, które stawia na wszechstronny rozwój, a nie tylko profesjonalną opiekę nad dzieckiem.
Jestem zadowolona.
Dziękuję.
Marta Zygowska
5/5
18-05-2014 14:50
To znakomite przedszkole. Swoje dziecko zapisałam tu za namową koleżanki. Pracują tu naprawdę wykwalifikowani specjaliści posiadający ogromną wiedzę oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. W bogatym rozkładzie dnia znajduje się język angielski, którego mój synek bardzo chętnie się uczy. Opłaty są bardzo przystępne.
Andżelika Marciniak
5/5
02-06-2014 11:41
Jestem zachwycona. W tym przedszkolu oprócz znakomitych zajęć oraz nauki języka angielskiego moje dziecko może korzystać z pomocy logopedy czy też psychologa. Dzięki temu mam pewność, że rozwój mojego dziecka będzie przebiegał prawidłowo. Czesne w przedszkolu nie są wysokie.
mother :)
5/5
21-07-2014 11:24
Koncerty Łódzkiego Towarzystwa Muzycznego to ogromna atrakcja dla dzieci w tej placówce. Oprócz tego w przedszkolu moje dziecko uczy się języka angielskiego oraz ma zajęcia z rytmiki i tańca. Codzienny plan dnia jest bardzo różnorodny oraz ciekawy. Czesne w tym przedszkolu są bardzo przystępne.
Julita Sosnowska
5/5
19-08-2014 12:26
Koleżanka z pracy zarekomendowała mi to przedszkole. Dzięki godzinom otwarcia mogę doskonale łączyć pracę zawodową z opieką nad dzieckiem. W tej placówce moje dziecko uczestniczy w zajęciach z karate oraz gimnastyki, a także w naturalny sposób uczy się języka angielskiego.
Marta Marszałek
5/5
29-08-2014 12:56
Chcę polecić wszystkim rodzicom tę placówkę. Mam na jej temat pozytywną opinię. Cieszę się, że zajęcia prowadzone są tutaj w dwóch językach. Dzięki temu moja córeczka szybko przyswaja nowe zwroty oraz słówka. Dodatkowo spotkania teatralne oraz plastyka to coś co Małgosia uwielbia.
Agnieszka Gołądź
5/5
05-09-2014 17:08
Zajęcia językowe, muzyczne i gimnastyczne to znakomite rozwiązanie. Cieszę się, że posłałam tutaj mojego Michała. Wiem, że jest pod doskonałą opieką, kiedy ja jestem w pracy. To przedszkole jest godne zarekomendowania. Czesne są przystępne a wyżywienie jest naprawdę wspaniałe.
Ewa Korcz
5/5
24-09-2014 13:26
Poszukiwałam w Łodzi odpowiedniego Przedszkola Językowego na wysokim poziomie. Okazało się, że w Łodzi jest dużo placówek które nauczają języka angielskiego, ale tylko Playschool zaoferowało naukę języka przez cały dzień. Cieszę, że córka trafiłam pod strzechy kompetentnych, doświadczonych ludzi, którzy potrafią się zajmować dziećmi i potrafią zorganizować czas w taki sposób, by się nie nudziły. To się bardzo ceni.
Przedszkole doskonale z nami współpracuje. Właściciel dostosowuje się do oczekiwań i wymagań rodziców, dzięki czemu ostatecznie przedszkole jest coraz to lepsze.
Cenię sobie nowoczesne wnętrze, wysoki poziom języka i to, że dzieci są przede wszystkim przygotowywane do rozpoczęcia prawdziwej nauki.
Pobyt w przedszkolu pozytywnie wpłynął na zachowanie i podejście dziecka i za to również dziękuję.
Arletta
5/5
05-10-2016 20:58
To przedszkole jest super!
MOje dziecko chodzi tu już drugi rok. Doskonale zna język angielski, ciągle się rozwija.
Nie ma tu nudy.
Dzieciaki mają co tu robić!
Monika
5/5
16-01-2017 00:30
W Łodzi chyba nie ma lepszego przedszkola z językiem angielskim na co dzień.
Z tego co wiem, to jedyne przedszkole z native speakerem :)
I to ich z pewnością wyróżnia. Jednak wg mnie dużym plusem jest sam fakt, że bardzo dbają o to, by dzieci czuły się tu jak w domu.
Baśka
5/5
02-02-2017 18:25
Duże zaskoczenie jeśli chodzi o to przedszkole. Opiekunki mają pojęcie o potrzebach dzieci i wychodzą im naprzeciw.
Do tego duży nacisk kładzie się na optymalne przygotowanie do dalszej nauki w szkole podstawowej oraz wszechstronny rozwój dzieci pod względem plastycznym czy ruchowym.
Hanna Nowak
5/5
16-03-2017 23:27
No trzeba przyznać, że to jedyne chyba przedszkole w Łodzi tak nastawione na rozwój i wychowanie dziecka
W przedszkolu sale wyposażone są w atestowane nowoczesne meble, pomoce dydaktyczne, kąciki tematyczne - dzieciaki więc nie nudzą się. Mają dużo zajęć.
Dni są sensownie zaplanowane, ponieważ nad wszystkim czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna, której można zaufać.
Pozdrawiam!
Michał
5/5
03-04-2017 21:03
Super! Szukaliśmy z żoną czegoś odpowiedniego, gdzie język angielski jest na miejscu pierwszym i nauka odbywa się każdego dnia.
Playschool spełnił nasze oczekiwania.
Każdy tydzień w przedszkolu skupia się na jednym temacie przewodnim, więc nie nauka języka nie jest nudna i mało rozwijająca, ale wręcz przeciwnie.

Efekty jakie daje język angielski są zachwycające!
Justyna M.
5/5
12-05-2017 10:10
Jestem zadowolona z przedszkola Playschool.
Uważam,że przedszkole jest otwarte na dzieci.
Śledzę na bieżąco co dzieje się przedszkolu poprzez facebooka.
Widzę,że moje dziecko jest radosne, uśmiechnięte, szczęśliwe,i to jest dla mnie najważniejsze.
Widać, że mają odpowiednie podejście do dzieci,potrafią zająć się maluchami i dobrze zorganizować im czas.
Polecam!
Nina
5/5
22-06-2017 09:53
Bardzo się cieszę,że córka poznaje świat w oparciu o profesjonalny język angielski.
Super, że każdy z nauczycieli zna język angielski i potrafi się nim posługiwać.
Uważam, że kadra pedagogiczna ma wyjątkowe podejście do dzieci i tym sposobem stwarza spokojne miejsce do rozwoju
Jestem zadowolona, bo wiem, że moje dziecko się tu nie nudzi.
Karolina
5/5
06-07-2017 09:05
Jestem zadowolona z Przedszkola Playschool .
Szukałam dla mojej córki wyjątkowej placówki, w której będzie czuła się jak w domu!
Okazało się, że to dokonałam dobrego wyboru!
Córka z chęcia chodzi do przedszkola, chętnie uczy się również języka angielskiego.
Widać efekty.
Najważniejsze jest dla mnie szczęście córki, dlatego polecam!
Dodaj opinię