2. Mazowieckie

Lipowa 20
Ostrów Mazowiecka

WWW: planetafantazji.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 75 dzieci. Data otwarcia placówki to 14-03-2017.

Opinie o: Przedszkole Planeta Fantazji

Ewa
30-04-2019 18:09
Ciocie w przedszkolu fantastyczne, bardzo dobre jedzenie. Jednak jest jedno ale.... Pani dyrektor najsłabszy punkt tej placówki zarozumiała, wyniosła kobieta. Ceny nie wiadomo skąd brane dla każdego wpisowe w innej kwocie (zależne chyba od tego jakim autem podjeżdża się pod przedszkole), podwójne wpisowe w niektórych przypadkach, oraz czesne niby dzieci w tej samej grupie a jednak inne ceny?
zxxxzasdsaddassda
12-03-2020 18:55
nie polecam, najgorsze przedszkole w calej ostrowi. panie pracujace w grupach sa bardzo fajne, pomocne, jednak dlaczego co chwile jest ktos nowy? pani dyrektor i druga pani - obie niemile, zarozumiale. ceny jak i nazwa - z kosmosu. co chwile dzwonia do rodzicow z pretensjami. zabieram stad corke i nie chce miec nic wspolnego z tymze przedszkolem.
Kamila
09-12-2021 22:03
Bardzo dużo zastrzeżeń. Organizacyjnie jest masakra. Pani Dyrektor opowiada różne rzeczy niczym z bajki a potem niestety okazuje się, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo mocno się zawiodłam. Rodzice są lekceważeni. Nie polecam na pewno.
Xenia
03-06-2022 21:58
Nie polecam. Rodzice lekceważeni. Pani Dyrektor na początku miła a potem ignoruje rodziców. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Wszelkie kwestie formalne to też porażka. Umowa z błędami poprawiana wielokrotnie. Ciężko się o cokolwiek dopytać.
Aleksandra
24-08-2022 21:50
Zgadzam się, najsłabszym ogniwem jest Pani dyrektor. Niesympatyczna, zarozumiała. Przedszkole super. Niestety po rozmowie z Panią dyrektor wybrałam inne przedszkole. Skutecznie mnie swoim zachowaniem zniechęciła. Zresztą z tego co mówi się między rodzicami nie tylko mnie.
Oleńka
14-09-2022 19:53
Niestety bardzo kiepski poziom. Panie opiekunki zmieniają się tak często że ciężko nadążyć. Odchodzą same bądź są zwalniane. Nie służy to na pewno dzieciom. Dużo niedociągnięć. Dodzwonić się czy uzyskać odpowiedź na maila to graniczy z cudem. Pani Dyrektor na początku cudowna a potem już nie jest tak różowo. Organizacyjnie też porażka.
Anna
24-10-2022 18:31
Miejsce wygląda bardzo zachęcająco, zdjęcia i relacje na pewno przyciągają uwagę. Ale jak już głębiej się zajrzy to niestety jest katastrofa. Po podpisaniu umowy jest totalny brak szacunku dla rodzica, który, najlepiej żeby płacił i o nic nie pytał. Każdy kontakt z dyrekcją jest traktowany jak atak na panią dyrektor. Nigdy nie spotkałam się z taką niekompetencją i brakiem szacunku do drugiego człowieka.