1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Ostrów Mazowiecka

Przedszkole Planeta Fantazji

Lipowa 20
Ostrów Mazowiecka

Informacje podstawowe

Telefon: 602 608 861
WWW: planetafantazji.pl
e-mail: [email protected]
NIP: 7621886475
REGON: 366809420

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 75 dzieci. Data otwarcia placówki to 14-03-2017.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Planeta Fantazji

Dodaj opinię
Ewa
2/5
30-04-2019 18:09
Ciocie w przedszkolu fantastyczne, bardzo dobre jedzenie. Jednak jest jedno ale.... Pani dyrektor najsłabszy punkt tej placówki zarozumiała, wyniosła kobieta. Ceny nie wiadomo skąd brane dla każdego wpisowe w innej kwocie (zależne chyba od tego jakim autem podjeżdża się pod przedszkole), podwójne wpisowe w niektórych przypadkach, oraz czesne niby dzieci w tej samej grupie a jednak inne ceny?
zxxxzasdsaddassda
1/5
12-03-2020 18:55
nie polecam, najgorsze przedszkole w calej ostrowi. panie pracujace w grupach sa bardzo fajne, pomocne, jednak dlaczego co chwile jest ktos nowy? pani dyrektor i druga pani - obie niemile, zarozumiale. ceny jak i nazwa - z kosmosu. co chwile dzwonia do rodzicow z pretensjami. zabieram stad corke i nie chce miec nic wspolnego z tymze przedszkolem.
Kamila
1/5
09-12-2021 22:03
Bardzo dużo zastrzeżeń. Organizacyjnie jest masakra. Pani Dyrektor opowiada różne rzeczy niczym z bajki a potem niestety okazuje się, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo mocno się zawiodłam. Rodzice są lekceważeni. Nie polecam na pewno.
Xenia
2/5
03-06-2022 21:58
Nie polecam. Rodzice lekceważeni. Pani Dyrektor na początku miła a potem ignoruje rodziców. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Wszelkie kwestie formalne to też porażka. Umowa z błędami poprawiana wielokrotnie. Ciężko się o cokolwiek dopytać.
Aleksandra
1/5
24-08-2022 21:50
Zgadzam się, najsłabszym ogniwem jest Pani dyrektor. Niesympatyczna, zarozumiała. Przedszkole super. Niestety po rozmowie z Panią dyrektor wybrałam inne przedszkole. Skutecznie mnie swoim zachowaniem zniechęciła. Zresztą z tego co mówi się między rodzicami nie tylko mnie.
Oleńka
1/5
14-09-2022 19:53
Niestety bardzo kiepski poziom. Panie opiekunki zmieniają się tak często że ciężko nadążyć. Odchodzą same bądź są zwalniane. Nie służy to na pewno dzieciom. Dużo niedociągnięć. Dodzwonić się czy uzyskać odpowiedź na maila to graniczy z cudem. Pani Dyrektor na początku cudowna a potem już nie jest tak różowo. Organizacyjnie też porażka.
Anna
1/5
24-10-2022 18:31
Miejsce wygląda bardzo zachęcająco, zdjęcia i relacje na pewno przyciągają uwagę. Ale jak już głębiej się zajrzy to niestety jest katastrofa. Po podpisaniu umowy jest totalny brak szacunku dla rodzica, który, najlepiej żeby płacił i o nic nie pytał. Każdy kontakt z dyrekcją jest traktowany jak atak na panią dyrektor. Nigdy nie spotkałam się z taką niekompetencją i brakiem szacunku do drugiego człowieka.
Ola
5/5
28-12-2022 15:02
Super placówka i super kadra, cała. Zupełnie nie rozumiem powyższych opinii. Każdy z nas rodziców ma swoje oczekiwania i wymagania to jasne i to ze nie każde jest do spełnienia to tez powinno być jasne a jednak powyższe opinie to raczej nie należą do Rodzica który ma tam dziecko rok czy dłużej tylko spotkał się z niespełnionymi oczekiwaniami.
Mam tam już drugie dziecko, mam tez swoje oczekiwania i swoje przejścia (dziecko wysokowrazliwe) które pokazały mi ze są tam osoby które bardzo dobrze znają się na swojej pracy i należy im zaufać. Miałam sytuacje sporna wg mnie, sytuacje w której nam rodzicom wydawało się inaczej - wiadomo najlepiej, i tak spotkałam się ze stanowczością Pani Dyrektor która w finale pokazała ze owa stanowczość była kierowana dobrem naszego dziecka a nie dobrem mojego „wiem najlepiej”. Potrzebowałam czasu i obserwacji i czasu na zaufanie. Nie wyciągałam pochopnych wniosków. Teraz mogę tylko powiedzieć ze ta współpraca rodzica i placówki jest konieczna - zwłaszcza jak nam się coś wydaje. Polecam jako mama która ma tam dziecko a nie tylko bywała chwile. Doceniam prace kadry i Pani Dyrektor. To smutne ze piszą tylko Ci którzy maja swoje „ale”.
Magda
5/5
15-01-2023 19:05
Powiem szczerze, że te negatywne opinie brzmią jakby grupa rodziców mocno się nawzajem nakręciła i postanowiła dać upust swoim emocjom w internecie. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola od września i nie mogłabym sobie wymarzyć dla niego lepszego miejsca. Wcześniej córka uczęszczała do dwóch przedszkoli i poziom jest nieporównywalny. Cudowne nauczycielki i dyrekcja. Pani dyrektor nie ulega wszystkim fanaberiom rodziców i ma do tego prawo, bo to jej firma i zasady. Dla mnie to jest zaleta, ponieważ w poprzednim przedszkolu była właśnie dyrekcja bez swojego zdania, rodzice wchodzili jej na głowę, a dzieci robiły co chciały (pod przykrywką bliskości nie zwracano im na nic uwagi, co generowało dużo agresywnych i niebezpiecznych zachowań). Podsumowując, jeżeli oczekują Państwo, aby dziecko rozwijało się w estetycznym, pełnym ciepła i zrozumienia miejscu, gdzie uczy się przez zabawę, a w weekend nie może się doczekać kiedy będzie poniedziałek to serdecznie polecam!
Dodaj opinię