2. Łódzkie

Świtezianki 12
Łódź

WWW: www.talentsgarden.pl/lodz

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 50 dzieci. Data otwarcia placówki to 20-07-2010.

TALENTS GARDEN Świtezianki, to międzynarodowa placówka, w której od 1 roku życia dzieci mają zajęcia prowadzone wg unikalnej strategii świadomego odkrywania i wspierania potencjału każdego dziecka! Wierzymy, że każde dziecko jest GENIUSZEM, a my stwarzamy mu najlepsze środowisko do rozkwitu!

Aktywnie działamy, żeby nie stracić czasu największej neuroplastyczności mózgu, który przypada na wiek od 0 do 6 roku życia. Dzieci biorą udział codziennie w specjalnie przygotowanych sesjach, podczas których wzmacniane i rozbudowywane są połączenia neuronalne. W ten sposób dzieci uczą się czytać ze zrozumieniem, liczyć oraz zanurzają się w ciągu tygodnia w 5 języków obcych. Jesteśmy prawdziwą odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy wiedzą jak ważne są pierwsze lata życia dla przyszłości dziecka. Wiemy jak ważna jest dla rozwoju muzyka i nauka gry na instrumencie – dla zainteresowanych prowadzimy codzienne zajęcia nauki gry na pianinie dla dzieci od 1 do 6 roku.
Zajęcia TG stwarzają dzieciom REALNE możliwości osiągnięcia sukcesu w przyszłości!

Filozofia Talents Garden -
Wierzymy, że każdy dorosły jest jak troskliwy Ogrodnik, a każde dziecko jak najpiękniejszy Ogród, który pragnie się rozwijać i kwitnąć.

Działamy wg 5 Dynamik TG:
1. Kultywowanie – Stwarzamy środowisko, w którym dziecko rozwija ciekawość poznawania świata i rozpoznaje swoje zainteresowania
2. Nasączanie – Regularnie stymulujemy mózg i układ nerwowy dziecka
3. Zakorzenianie – Zagęszczamy w mózgu dziecka sieć neuronowych polaczeń, od której zależy kreatywność, pamięć, zdolność uczenia się i osiągnięcia własnego potencjału w przyszłości
4. Kiełkowanie – Zachęcamy dziecko do komunikowania się z otaczającym światem – o tym, co wie i co jest dla niego ważne
5. Wzrastanie – Nadążamy za naturalnym tempem rozwoju fizycznego, emocjonalnego, intelektualnego, duchowego i relacyjnego dziecka

Opinie o: Przedszkole Talents Garden

Nikt nie wyraził jeszcze opinii na temat przedszkola. Jeżeli korzystałeś z jego usług, pomóż innym i dodaj swój komentarz.