2. Łódzkie

Pańska 15
Rąbień

WWW: sielankowo.com.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 160 dzieci. Data otwarcia placówki to 16-08-2011.

Opinie o: "Sielankowo" - Przedszkole Niepubliczne

Maria
02-09-2016 15:02
W Sielankowie wysoko postawiona jest poprzeczka dla kolejnych opiekunów moich dzieci. Serdeczność, zaangażowanie, kompetecja. Dzieci nie chcą wychodzić z przedszkola, tak im się podoba:)
Ania
17-07-2019 14:58
Nie polecam tego przedszkola nikomu. Pracowałam tam raptem 4 godz to co tam się odbywa to głowa mała. Panie opiekunki nie ogarnięte,nie wiedzą kto ma dietę,kto pije z butelki kto z kubeczka. Rączek się nie myje nawet po przyjściu ze śmiesznie małego placu zabaw.Porcje tak małe,że(wróbel więcej dziennie je niż te dzieci) śniadanie dosłownie 4 łyżki mleka z 5 płatkami kukurydzianymi plus 1/4 kromki chleba z masłem i ociupinką wędliny.Obiad 4 łyżki zupy w której pływa jeden ziemniak i marchewka,drugie danie 2 kluseczki leniwe. Zero warzyw i owoców. MASAKRA
Zofia
16-02-2023 12:17
Sielankowo to przedszkole z trzema oddziałami, my korzystamy w przedszkola w Rąbieniu, znajomi na Piaskowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, kadra jest zaangażowana, dzieci przychodzą z radością, dużo się dzieje ciekawego w placówkach, oferta zajęć dodatkowych jest atrakcyjna. Nie zgadzam się z informacją pani poniżej, zdarza mi się przyprowadzać córkę w trakcie śniadania i zaglądać wtedy do sali. Dzieci mają kanapki do wyboru, jest cała taca, jak ktoś ma ochotę z serkiem, je z serkiem , ktoś inny z wędliną...jest nawet suchy, od którego mój niejadek kiedyś zaczynał:) Polecam całym sercem!