1. Przedszkola
  2. Wielkopolskie

Przedszkole nr 24

Inne Most Bolesława Chrobrego 104
Poznań

Informacje podstawowe

Telefon: 61 825 15 06
WWW: www.przedszkole24poznan.pl
e-mail: [email protected]
NIP: 9721222824
REGON: 301622042

Dodatkowe informacje

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 125 dzieci. Data otwarcia placówki to 18-01-1988.

Opinie o Przedszkole nr 24

Dodaj opinię
Jerzy
5/5
W imieniu moich dzieci uznanie dla personelu a zwłaszcza nauczycielki Ireny Sawickiej, którą dzieci uwielbiają. Pani Irenka okazuje szczególna troskę o nasze dzieci.
A
1/5
Ja niestety nie mam nic pozytywnego do napisania o tym przedszkolu. Mentalnie czasy głębokiego PRL. Dzieci obowiązkowo leżakują przez półtorej godziny przez pierwsze dwa lata! Dzieci które już nie śpią również muszą leżeć i parzeć w sufit bo paniom nie chce się przeczytać choćby bajki. Osobiście widziałam jak pani siedząc przy gazetce wyzywała chłopca który usiadł na materacu. Jeśli chodzi o kadrę...pewnie są różne panie. My trafiliśmy nienajlepiej. Panie mało empatyczne, wyrywające płaczące dzieci z rąk rodzica, raczej mało zaangażowane. Na szczęście to już tylko wspomnienie.
Mama 2 dzieci
5/5
Super przedszkole z najlepszymi nauczycielkami. Cała kadra zawsze miła, uśmiechnięta i chętna do pomocy. Już od momentu przyjęcia dziecka napotykamy na sympatyczną panią sekretarkę, później miłe nauczycieli, pomoce kuchenne i miła panią dyrektor. Moje dziecko spędziło w tym przedszkolu niezapomniane 4 lata. Na wspomnienie o przedszkolu ma łzy wzruszenia i masę wspomnień. Teraz do tego samego przedszkola chodzi drugie dziecko i jest zadowolone. Rozsądni rodzice powinni wybierać placówkę, w której dziecko jest szczęśliwe.