1. Przedszkola
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Włocławek

Przedszkole Niepubliczne Megamocni we Włocławku

Mazowiecka 8
Włocławek

Informacje podstawowe

Telefon:
WWW: megamocni.com
e-mail: [email protected]
NIP: 8883059644
REGON: 367994306

Dodatkowe informacje

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 95 dzieci. Data otwarcia placówki to 31-07-2017.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Przedszkole Niepubliczne Megamocni we Włocławku

Dodaj opinię
Ewa
3/5
17-09-2019 16:03
Mam podzielone zdanie o tym przedszkolu. Wynika to z faktu, że nie wszyscy pedagodzy potrafią sobie radzić dziecmi
Rodzice
1/5
13-12-2019 14:43
Moje dziecko w tym przedszkolu nabawilo się Zapalenia opon mózgowych.Inni Rodzice nie zostali o tym poinformowani..

Joasis
5/5
13-12-2019 16:26
Większej bzdury nie słyszałam, że można zarazić się zapaleniem opon mózgowych w przedszkolu!!! Choroba ta zależy od stanu naszego układu odpornościowego i niedoleczonych infekcji. Pomijając fakt, że jestem rodzicem dwójki dzieci uczęszczających do przedszkola Megamocni, pozostaje tylko współczuć dyrekcji takich rodziców.


tomasz
1/5
30-07-2020 21:35
Nie polecam, około 20 osób zabrało swoje dzieci w ciągu 3 dni
rozczarowana
1/5
21-09-2020 23:52
Zdecydowanie odradzam to przedszkole!! Cena nie adekwatna do jakości usług, zajęcia się nie odbywają, jedno wielkie kłamstwo i oszustwo! Odkąd rządy przejęła PANI WŁAŚCICIELKA, przedszkole dużo straciło. Ciągle zmieniająca się kadra w większości bez wykształcenia pedagogicznego. A Pani Dyrektor… no cóż… Arogancka, kłamie patrząc prosto w oczy, stosunek do rodzica lekceważący i wyśmiewaczy. PORAŻKA !!!
Stan
5/5
20-10-2020 19:43
Pełen profesjonalizm, bogata ilość zajęć dodatkowych i super warunki edukacyjne. Serdecznie polecam.
Tran
5/5
22-11-2020 16:40
Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych mogą powodować infekcje wirusami, bakteriami, grzybami i pasożytami.

W zależności od tego, co jest przyczyną choroby, wyróżniamy cztery rodzaje zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych:
bakteryjne zapalenie opon
Najczęściej zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych u dzieci powodują wirusy i bakterie.

Przenoszą się one drogą kropelkową – osoba zakażona kaszle lub kicha, drobnoustroje unoszą się w powietrzu i osiadają na pobliskich przedmiotach. Dziecko wdycha je z powietrza lub dotyka skażonych przedmiotów, a następnie przenosi do nosa lub do ust.

Do zakażenia może dojść podczas dzielenia się jedzeniem, kiedy dziecko weźmie „gryza” kanapki od kolegi, poliże tego samego loda albo napije się z tej samej butelki.
Iwona
1/5
22-12-2020 19:09
Niesty zawód niesamowity, kadra bez podejścia do dziecka, właściele na początku przesympatyczni a na końcu aroganccy wypowiadający umowę z dnia na dzień, dramat poprostu dramat. Oczywiscie wina po stronie małego dziecka i rodziców. Ostrzegam! Chrońcie swoje pociechy! Tam liczy się tylko kasa a nie dziecko!
Kasia
2/5
12-01-2021 11:52
Czesne ogromne a kadra kiepska nie polecam
Zawiedziona.
1/5
05-02-2021 23:27
Moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola przez rok.

Plusy:
1.Duże ,przestronne sale.

2.Smaczne,urozmaicone posiłki.

3.Dużo czasu na powietrzu.

Minusy:
1.Niezgodność oferty opiekuńczo-dydaktycznej a rzeczywista jej realizacja .

2.Kadra niedoświadczona,bez kwalifikacji. Dzieci z naszej grupy przez 10 miesięcy były z dwoma pomocami nauczyciela ,bez żadnego nauczyciela o czym nie wiedzieliśmy.

3.Przedstawianie pomocy nauczyciela jako nauczyciela i wychowawcy.

4.Brak anglisty i logopedy w naszej grupie a w ofercie czytamy,iż każda grupa ma takowych,że przedszkole jest wręcz"dwujęzyczne". Wprowadzanie w błąd rodziców w tej sprawie.

5.Zajęcia dodatkowe realizowane skromnie(np.grupa dzielona na podgrupy i każda po 10-15 minut Taekwon-do w tygodniu,tylko jedne zajęcia z robotem w semestrze zamiast obiecanych 1-2x w tygodniu) Strój gimnastyczny leżał w szafce dziecka nietknięty od września do lipca.

6.Ciągłe,nieuzasadnione zmiany w kadrze.Duża rotacja . Pani przedstawiana nam jako wychowawca została zwolniona 2 tygodnie po uzyskaniu kwalifikacji bez słowa wyjaśnienia, a to dzięki jej zaangażowaniu i sercu do maluchów wielu rodziców nie przenosiła dzieci do innych placówek.

7.Brak informacji obejmujących funkcjonowanie dzieci w przedszkolu oraz ich osiągnięcia i problemy. Chyba, że miało to być mówienie"wszystko ok" przy oddawaniu dziecka do domu.

8.Braku zebrania po zakończeniu semestru(przed pandemią).

9.Nieudostępnianie nowemu wychowawcy informacji dotyczących opinii specjalistycznych z poradni pedagogiczno-psychologicznej, a tym samym brak realizacji zaleceń z tych opinii.

10.Brak kształcenia zgodnie z metodą Marii Montessori. Stosowanie tablic motywacyjnych i "karnego krzesełka".Zdecydowana większość kadry nie ma o tej metodzie pojęcia, a jak czytaliśmy na stronie"jesteśmy jedyną certyfikowaną placówką przedszkolną Montessori na ryku włocławskim" Po interwencji rodziców i zarzucie o świadome wprowadzanie nas w błąd został ten zapis usunięty ze strony przedszkola.

11.Brak informacji logopedycznej o dziecku.

12.Brak pielęgniarki.

Niestety,ale kontrola przeprowadzona przez kuratorium w sierpniu 2020 potwierdziła nasze obawy .
Czuję się osobiście oszukana,bardzo rozczarowana i świadomie wprowadzona w błąd.
Bez problemu bylibyśmy w stanie płacić 2x więcej aby tylko obietnice dyrekcji i oferta umieszczana przez nią na stronie przedszkola i jego fanpage'u była w rzeczywistości realizowana.
Nie polecam.
Zawiedziona.
1/5
13-02-2021 18:58
Szczęśliwa mamo to wspaniale, że jesteś zadowolona. Mam nadzieję, że wiele rzeczy poprawiło się na plus i już jest wspaniale..Ja niestety straciłam zaufanie.
Z błahego powodu nie zabiera się w trybie natychmiastowym dziecka z przedszkola. Niestety ,ale widziałam protokół pokontrolny z kuratorium.Myli się pani w wielu kwestiach. Obecny wychowawca z grupy pani dziecka jest czwartym wychowawcą tej grupy od rozpoczęcia edukacji przedszkolnej jako 3 latki(nie licząc Pani Dyrektor,która nagle oświadczyła,że była wychowawcą w tej grupie 2019/2020 , o czym nie wiedzieli ani rodzice ani dzieci). Anglista był w grupie około dwóch tygodni, nie było obcokrajowców w tej grupie .
Każdy z nas może mieć inne zdanie.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Mama
1/5
14-02-2021 00:27
Czytam wypowiedzi i opinie z wielkim niedowierzaniem . Totalne bzdury Osób które zwyczajnie bronią Właścicieli lub faktu ze w tej placówce zostali. Nie wiem .
Oczywiście , że teraz jest wspaniale cudownie i „ z rozpędem „ . Jak odchodzi 3/4 grupy to trzeba się wziąć do pracy .
Jakby ta jednak spora grupa rodziców która zabrała dzieci chciała robić „aferę” to by ją zrobiła .
Nikt o zdrowych zmysłach nie zabiera dziecka z przedszkola - które jest jego pierwszą jedyna do tej pory placówką do której uczęszczał przez dwa czy trzy lata. Łącznie zostało zabrane 16 dzieci .

Atutem placówki jest własna kuchnia , bardzo dobre posiłki . Duża przestrzeń . Niestety na tym koniec. Owszem oferta przedszkola i podstawa programowa była kiedyś w większości realizowana odbywały się dodatkowe zajęcia... począwszy od języka angielskiego ,edukacji zdrowotnej , kulinaria , glottodydaktyka i inne , lecz niestety w momencie odejścia poprzedniej Pani Dyrektor wszystko to stopniowo się kończyło odbywać. I nie mówimy tu o okresie pandemii czym Dyrekcja się zasłaniała .
W przedszkolu Megamocni są cztery grupy -do dwóch z nich uczęszczają dzieci właścicieli i przykro to mówić ale w tych grupach zawsze są nauczyciele którzy posiadają kwalifikacje pedagogiczne , jest anglista i logopeda . Może to przypadek .. dlatego wierzę ze rodzice dzieci w tych grupach są z placówki zadowoleni. My też byliśmy dopóki tak było .
Brak anglisty
Brak opieki logopedycznej
Nie prowadzenie diagnoz u dzieci
Brak oceny rozwoju
Ciągła zmiana kadry !!
Nauczyciele bez doświadczenia
PRZEDSTAWIENIE RODZICOM OSOBY NIE POSIADAJĄCEJ KWALIFIKACJI JAKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO i utrzymywanie rodziców w tym przekonaniu ponad 10 miesięcy
PODSTAWA PROGRAMOWA nierealizowania .
BRAK REALIZACJI ZALECEŃ Z PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ
Na koniec brak jakiegokolwiek dialogu z dyrekcja ..
Uważam że są to wystarczające powody aby być rozczarowanym , zawiedzionym . CHODZI TU O NASZE DZIECI
mama
1/5
16-02-2021 11:19
Ja się nie uśmiecham . Nie widzę powodu :(
I to jest MEGA SŁABE
NIE POLECAM
Megamocne w tym przedszkolu to Zarządzający sobie stworzyli umowy także proszę uważaći bardzo dokładnie czytać , bo z dnia na dzień dziecko może zostać wydalone -więc o czym my tu dyskutujemy . Jeżeli dobro Waszych dzieci jest dla Was ważne nie dajcie się skusić na MEGAMOCNY marketing
N I E P O L E C A M !!!!!
Rodzic
1/5
26-02-2021 22:11
Na plus:
- jedzenie i Panie kucharki
- ciocie dobre i miłe dla dzieci, starają się, ewentualne braki nadrabiają zaangażowaniem i uśmiechem w przeciwieństwie do właścicieli, których braków w kulturze czy obyciu nie sposób jakkolwiek nadrobić... dramat

Na minus:
- arogancja granicząca z chamstwem właścicieli
- nastawienie w 100% na zysk, rodzic traktowany przedmiotowo przez właścicieli - z tego powodu z przedszkola odeszła praktycznie cała grupa jednego rocznika
- plac zabaw - niby jest ale dziecko brudne cały rok, najdroższe przedszkole we Włocławku powinno oferować coś więcej niż piach latem i błoto zimą
- działania marketingowe mające na celu zakłamanie rzeczywistości, manipulowanie komentarzami i opiniami na stronach itp
Ja
5/5
26-02-2021 23:07
Drogi Rodzicu jestem mamą dziecka które uczęszcza do przedszkola MEGAMOCNI bardzo długo, moje dziecko jest bardzo szczęśliwe w tym przedszkolu. Plac zabaw MEGAMOCNY a to że dzieci wracają troszkę brudne latem lub ubrudzone błotem jesienną porą to świadczy tylko o tym, że zabawa na placu zabaw była super. Nigdy nie miałam i nie mam z tym problemu ,gdyż mam wodę w domu,wystarczy dziecko wykąpać a brudne ciuchy wyprać i problem z glowy! Jestem zdania że moja córka idzie na plac zabaw żeby się dobrze bawić a to wiąże się z tym,że może się ubrudzić. To chyba normalne. Nigdy się nie spotkałam,żeby jakiś inny rodzic miał z tym problem.
Po negatywnych komentarzach widać jak bardzo ograniczone informacje macie na temat przedszkola MEGAMOCNI.
Nigdy nie spotkałam się z arogancją ze strony właścicieli,a wręcz przeciwnie, właściciele zawsze uśmiechnięci i mili ! Jestem zadowolona a wręcz szczęśliwa że moje dziecko idzie do przedszkola z uśmiechem na twarzy i wychodzi z niego również uśmiechnięte.
Polecam przedszkole MEGAMOCNI z całego serca!!!
Mama
5/5
03-03-2021 15:30
jestem bardzo zadowolona że moje dzieci chodzą do Megamocnych . Polecam to najlepsze przedszkole we Włocławku .
Dodaj opinię