2. Kujawsko-Pomorskie

Niepubliczne Przedszkole Domowe Przedszkole

Cyganka 3
Włocławek

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 35 dzieci. Data otwarcia placówki to 29-07-2016.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole Domowe Przedszkole

Niezadowolony rodzic
20-03-2021 13:23
Bardzo mało miejsca dla dzieci bawiących się. Budynek zarówno jak i ten wstrętny "chodnik" naszym zdaniem nie przystosowany dla małych dzieci ( dojście do przedszkola w fatalnym stanie spękana betonowa droga pomalowana śliską farbą gdzie nawet po niewielkich opadach deszczu można się łatwo przewrócić. Schody w budynku zbyt wysokie dla małych dzieci opiekunki prowadzają dzieci bo trudno jest im nóżki podnieść tak wysoko). Tylko dwie opiekunki opiekunki z powołania lubiące swoją pracę reszta jakby na skazanie przyszła a dyrekcja przez swoją oszczędność na wszystkim strasznie zaniża poziom edukacji. Nasze dziecko uczęszczał tam kilka miesięcy dopóki nie poznaliśmy dokładnie schematu funkcjonowania i opieki nad dziećmi. Zdecydowanie NIE POLECAMY
Ktoś
14-07-2021 14:55
Poziom nauczania słaby w okresie letnim trawa na placu zabaw wyższa od niektórych przedszkolaków. Największy problem to Pani właścicielka która traktuje przedszkole jak biznes. Proszę zadbać o plac zabaw bo zabawki są strasznie słabej jakości w dodatku zaniedbane i brudne. Nie jesteśmy zadowoleni
Mama
01-03-2022 15:32
Jestem zachwycona po 5!! Przedszkolach w końcu znaleźliśmy swoje miejsce „ciocie” są jak rodzina ! Moje dziecko w końcu chce jeść w przedszkolu! I jest pilnowane a nie jak w innych zostawione „ byle przetrwać „
MAMA 3 LATKI
08-02-2023 12:55
Opinia dotyczy komentarza wpisanego w dniu 20.03.2021 roku i 14.07.2021 roku.
Niezadowolony Rodzicu!
To co piszesz o Domowym Przedszkolu mija się z prawdą.

Przedszkole Domowe to miejsce do którego dzieci lubią przychodzić, i wychodzić. Jako mama 3 latki byłam pełna obaw, czy moja córka jest już gotowa na przedszkole. Okazało się, że zaledwie po kilku dniach tak polubiła to miejsce, sama przedłużała powrót do domu. Podobnie zresztą jak inne dzieci w tym przedszkolu. Czuje się tam dobrze, z pomocą kadry pięknie rozwija zdobyte w domu umiejętności i odkrywa nowe. Zajęcia dla dzieci są starannie wcześniej przygotowane, do tego różnorodne i kreatywne. Serdeczna i mądra kadra przedszkola wspiera rodziców w wychowaniu ich dzieci .Dla mnie szczególnie ważna też jest jakość posiłków – wybrany catering jest z najwyższej półki a nauczyciele dbają, by dziecko zjadło .Cenię sobie to miejsce za całokształt, to jest za :skrupulatnie przemyślany plan rozwojowo-wychowawczy, wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby dziecka i rodziny, dbanie o stały kontakt z rodzicem . Myślę, że jest to miejsce unikatowe, ponieważ ludzie, którzy je tworzą wkładają ogromny wysiłek w to, by wychować nasze dzieci na dobrych i mądrych. Nie sądziłam, że takie miejsce może istnieć.
06-03-2023 09:11
Wspaniałe przedszkole! moje dziecko czuje się swobodnie, widzę każdego dnia, że uczy się czegoś nowego! ZAWSZE wychodzi zadowolone! super ciocie !!