1. Przedszkola
  2. Mazowieckie
  3. Otwock

Przedszkole Krasnoludków Liwia Idziak

Przedszkole zostało oznaczone w portalu jako nieaktywne. Może to oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Puszkina 25
Józefów

Informacje podstawowe

Telefon: 502 962 739

Dodatkowe informacje

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Liwia Idziak.

Opinie o Przedszkole Krasnoludków Liwia Idziak

Dodaj opinię
5/5
Jestem bardzo zadowolona, rodzinna atmosfera, spokojne miejsce, cudowni nauczyciele. Po prostu super
5/5
Polecam wszystkim rodzicom tę placówkę. Mi poleciła ją koleżanka z pracy i jestem bardzo zadowolona, że zapisałam tu moją córkę. Teraz Ania chętnie chodzi do przedszkola i każdego dnia dowiaduje się nowych i ciekawych rzeczy. Personel posiada bardzo dobre podejście do dzieci i w przystępny dla nich sposób przekazuje im wiedzę. Czesne są bardzo konkurencyjne.
5/5
To przedszkole poleciła mi znajoma. Zdecydowałam się zapisać tu moją córkę i nie żałuję. Pracuje tu wykwalifikowana kadra, która posiada znakomite podejście do dzieci. Codzienne zajęcia są bardzo zróżnicowane i moje dziecko naprawdę bardzo je lubi. Ceny są tu bardzo atrakcyjne.
5/5
W tym przedszkolu dba się o całościowy rozwój dzieci. Oprócz zdobywania wiedzy o świecie dzieci mogą brać udział w zajęciach z logopedą. Dodatkowo w tym przedszkolu regularnie wykonywane są przeglądy ząbków przez dentystę, a rodzicie mogą spotkać się na specjalnie przygotowanych dyżurach z psychologiem.
5/5
Wystarczył jeden dzień, by córka przekonała się do tego miejsca.
Dziś miło wspominamy ten dzień i pragniemy podziękować z mężem za zaangażowanie Państwa w wychowanie naszego dziecka.
5/5
To naprawdę idealne miejsce dla mojego dziecka.
Ma tutaj i fachową opiekę, i warunki do swobodnej zabawy, jak również sympatycznych rówieśników.
A to wszystko dzięki wykwalifikowanej kadrze, która dba o każdą kwestię w przedszkolu!
Wielkie dzięki.
5/5
Tę placówkę poleciła mi moja koleżanka z pracy. Jestem zachwycona, że zdecydowałam się posłać tutaj moją pociechę. Adaś ma tu doskonałe warunki do rozwoju pod każdym względem. Zajęcia umuzykalniające oraz gimnastyka korekcyjna to naprawdę fantastyczne zajęcia, które moje dziecko uwielbia.
5/5
Serdecznie polecam wszystkim rodzicom tę placówkę. Mam o niej naprawdę bardzo pozytywną opinię. Cieszę się, że posłałam tu moją Lenkę. Tutaj moja córka może uczyć się aż dwóch języków obcych. Dodatkowym atutem jest fantastyczne wyżywienie i sprawdzanie ząbków przez dentystę.
5/5
Z przyjemnością polecam to przedszkole wymagającym rodzicom, którzy mają trudności z pozostawieniem dziecka w placówce.
5/5
Bezpieczny plac zabaw jest naprawdę ekstra. Gdy tylko pogoda dopisuje dzieci mogą się na nim bawić. To przedszkole naprawdę mile mnie zaskakuje. Dodatkowo kontakt z kadrą oraz dyrekcją jest tu znakomity.
5/5
Nie dziwi mnie ilość tak pozytywnych opinii. Moje dziecko chodzi do placówki od września i jest bardzo zadowolona. Zróżnicowany plan dnia, bardzo dobre warunki lokalowe.
W przedszkolu dbają o odpowiednie ogrzewanie.
Poelcam
5/5
Córka chodzi do Krasnoludków od września i do dnia dzisiejszego nie narzekała na przedszkole i to wg mnie najlepsza rekomendacja dla przedszkola
Dodaj opinię