2. Śląskie

Stanisława Moniuszki 3
Bielsko-Biała

WWW: przedszkole-serduszko.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 50 dzieci. Data otwarcia placówki to 31-08-1993.

Opinie o: Przedszkole Katolickie "Serduszko" im. św. Rodziny w Bielsku-Białej

Sylwia
05-02-2023 23:17
Kameralne, rodzinne przedszkole. Dwoje moich dzieci to absolwenci "Serduszka. Co warto podkreślić? Przede wszystkim świetne przygotowanie do szkoły podstawowej poprzez zajęcia rozwijające, indywidualne podejście do każdego dziecka, szukanie i wzmacnianie jego silnych stron. "Serduszko" mocno stawia na rozwijanie pasji muzycznych, plastycznych, są zajęcia teatralne z aktorką teatru "Banialuka", zabawy i zajęcia językowe, dużo ruchu na świeżym powietrzu. Promuje nie tylko wartości chrześcijańskie, ale także po prostu rodzinne, tradycje i folklor lokalny, wychowanie przez przykład. Kadra współpracuje z rodzicami, nie ma problemu, żeby zgłosić jakąś sugestię. Moje dzieci zawdzięczają temu przedszkolu umiejętność prezentowania się na zewnątrz, otwartości na drugiego człowieka, wrażliwość na świat przyrody. Do tej pory bardzo ciepło wspominają "Serduszko", chociaż są już dawno uczniami. Miejsce, które mogę polecić każdemu rodzicowi.