2. Śląskie

Rolnicza 27
Będzin

WWW: yesmlodziodkrywcy.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 45 dzieci. Data otwarcia placówki to 28-12-2009.

Opinie o: Prywatne Przedszkole "Yes - Młodzi Odkrywcy" w Będzinie

Simple Truth
26-11-2013 22:39
Przedszkole dla niewymagajacych rodzicow, troche przechowalnia...Ci ktorzy wymagaja musza liczyc sie z tym, ze z dnia na dzien moze zabraknac miejsca dla ich dzieci w placowce. Wychodzi na to, ze kiedy placisz i milczysz jestes pozadanym klientem, kiedy jednak poddajesz w watpliwosc sposob funkcjonowania placowki najprosciej Cie z niej usunac, nie biorac pod uwage dobra Twoich dzieci...
Miłka
03-12-2013 14:02
Ojoj, biedna znudzona mamusia, autorka poprzedniej opini.
Jak była taka nie zadowolona, to po co płaciła tyle czasu za dwójke dzieci? Mogła wcześniej zmienic przedszkole, ale tak to jest jak się ma za dużo pieniędzy i czasu. Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola 3 rok i dla mnie nie jest problemem że ona tam chodzi, tylko że zaraz je skończy i będzie musiał iśc do szkoły.
natomiast jeżeli chodzi o przedszkole, to sprawa ma sie następująco: znajduje sie ono w duzym budynku powstałym z myślą o przedszkolu, wiec jest od początku przystosowany do potrzeb maluchów. Jest ogromny ogród z placem zabaw z rondem, przejściami dla pieszych, laskiem, ogórdkiem w którym dzieci sadzą warzya, kwiatki itd.
Zajęcia są prowadzone metoda projektów tematycznych podczas których zapraszani są eksperci, dzieici wyjeżdżaja na wycieczki i warsztaty tematyczne. Posiłki są przygotowywane w kuchni przedszkolnej. Menu jest urozmaicone, zdrowe i pyszne. Rodzicom leci ślinka na zapch unoszacy sie z kuchni a dzieci każą zdobywac przepisy i gotowac to samo w domu. Z zajęć dodatkowych są dogoterapia, taniec, plastyka, logopedia, spotkania i warsztaty z psychologiem dla dzieci i rodziców. Angielski jest prowadzony codziennie jako osobne zajecia a poza tym panie i włąścicielka mówią do dzieci w dwóch językach. Właściciel jako Anglik mówi do dzieci tylko po angielsku więc dzieciaki od razu maja zajecia z Nativ Speakrem.
Rodzicom którzy chcą nie byc o niczym informowani, żeby ich dzieici nie dostawały pić czy jeść jak są głodne, którym nie przeszkadza, że panie maja problem ze wszystkim a najwiekszy z dziećmi nie polecam tego przedszkola.
Całej reszcie rodziców którzy kochaja swoje dzieci nad zycie i szukają dla nich najlepszego miejsca do spedzenia czasu jak oni są w pracy. Dzieci są traktowane z szacunkiem i to one są tam najwazniejsze a nie rodzice i ich kasa. Gorąco polecam to przedszkole!
Zadwolona Mama
04-12-2013 22:01
Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym! Wspaniała, niezwykle przyjazna dzieciom placówka. Moja córka rozpoczęła w przedszkolu edukację jako 2-latka i uczęszcza tam 4 rok. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym posłać moje drugie dziecko do innego przedszkola. Chyba najlepszą rekomendacją jest fakt, iż dzieci po 8-10 h spędzonych w przedszkolu, witając się z rodzicami, mówią, że zbyt szybko po nie przyszli.
Bardzo serdeczny, przyjazny, empatyczny i elastyczny personel. Ładne otoczenie. Smaczne jedzenie. Jednym z największych atutów są ciekawe, różnorodne, rozwijające różne umiejętności zajęcia. Praca metodą projektu pozwala odkryć zainteresowania dzieci. Raporty, które otrzymują rodzice, nie tylko pokazują, jakie umiejętności i wiedzę zdobyły w ostatnim czasie dzieci, ale po latach będą dla dzieci na pewno wspaniałą pamiątką z dzieciństwa. Przedszkole dba o prawdziwie wszechstronny rozwój dzieci. Poza tym bardzo cenię sobie, że każde dziecko traktowane jest indywidualnie i jego zdanie też się liczy, co oczywiście nie oznacza braku dyscypliny. Oprócz piosenek czy wierszyków, dzieci poznają bardzo dużo angielskich słówek i uczą się prawdziwego," sytuacyjnego" języka. Gorąco polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na szczęśliwym dzieciństwie i jednocześnie daniu solidnych podstaw do dalszej edukacji!
rodzice
07-01-2014 16:35
Dla nas najważniejsze jest by nasze dzieci podczas pobytu swoich rodziców w pracy czuły się bezpieczne i szczęśliwe otrzymując jednocześnie to czego my dać im w tym czasie nie możemy; troskliwą opiekę, ciekawe doświadczenia, nową wiedzę i umiejętności a wszystko to w połączeniu z dobra zabawą. Dzięki temu z radością oczekują każdego kolejnego, pełnego przygód dnia w przedszkolu. Dzięki temu bez strachu, z zainteresowaniem i fascynacją wchodzić mogą w kolejne etapy swojego życia. To daje nam, a przede wszystkim im, przedszkole YES. A potwierdzają to nasze dzieci; nasz 6 latek, osiągający naturalnie i bez wysiłku pierwsze szkolne sukcesy oraz nasza 4 latka, która pewnego dnia zaskoczyła całą rodzinę odczytując fragmenty opowiadań z podręcznika starszego brata :)
Mama 79
10-01-2014 16:58
Simple Truth a jakie masz podstawy żeby kwestionować sposób funkcjonowania placówki ? Jak to możliwe że na kilkadziesiąt dzieci w przedszkolu tylko dwie rodziny mają ciągle pretensje ? I to teraz , po kilku latach ! Czy ktoś w tym czasie zabronił wam przeniesienia dzieci do innego przedszkola - lepszego ? Tylko czy jest takie które sprosta waszym wymaganiom ? Niektórym ludziom nie da się dogodzić a według mnie najlepszą opinią na temat przedszkola jest podejście dzieci, które nie chcą stamtąd wychodzić do domu.