2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Prywatne Przedszkole "Mini Bambini"

Wrocławska 20b
Kiełczów

WWW: przedszkole-minibambini.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 135 dzieci. W placówce znajduje się również żłobek. Data otwarcia placówki to 28-08-2013.

• logopeda
  • basen
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • gimnastyka korekcyjna
  • balet
  • rytmika

Opinie o: Prywatne Przedszkole "Mini Bambini"

11-06-2014 20:45
Nic nie wiem o tym przedszkolu a rozważam zapisanie tam córki. Czy Rodzice dzieci uczęszczających do tego przedszkola mogliby wrzucić parę informacji?
17-05-2015 19:16
Wielki smutek, i ciągła zmiana kadry!!! Niestety , zabieram z tąd dziecko.nie będe się rozpisywać wystarczy wejść na stronę i zobaczyć że nic się tam nie dzieje.
27-07-2017 18:59
Kadra obecna w placówce jest świetna, dobrze wyszkolona, kreatywna, pomocna, moje dziecko z miłą chęcią tam przychodzi. Niestety dużym minusem jest właścicielka tego przedszkola, znów zmiana dyrekcji (to będzie 4 dyrektor od 4 lat działania placówki) Ostatnia pani dyrektor była osobą ciepłą i cudowną i dzięki niej sporo się działo. Właścicielka niestety jest osobą niekompetentną, nie jest to osoba z pasją, po zawirowaniach w kadrze i na posadzie dyrektora widać, że nie do końca zależy jej na dobrym imieniu placówki. Jednak ze względu na kadrę oraz wyżywienie polecam to przedszkole.
08-10-2019 19:40
W przeciągu 4 lat od kiedy nasze dzieci uczęszczają do tej placówki kadra z niewyjaśnionych nam przyczyn zmieniła się kilkakrotnie. A kadra była rewelacyjna. Co zmiana, to gorzej. Najlepsi nauczyciele jacy byli odeszli i pracują w innych miejscach.
Brak normalnego kontaktu z dyrekcją, ciągłe odsyłanie z kwitkami. Wymiana uśmiechów i nic więcej. Najważniejszy biznes nie dobro dziecka. Od września nowa kucharka, moje dziecko wraca do domu głodne, mówi, że jedzenie jest ohydne. Ogólnie było lepiej, ale obecnie jest dramat.
02-12-2019 08:20
Radzę przyjrzeć się bliżej temu co dzieci jedzą w tej placówce. Nowa kucharka nie ma pojęcia o gotowaniu dla dzieci, po za tym na zlecenie właścicielki świetnie radzi sobie z oszczędzanie produktów - tylko patrzeć jak podniosą stawkę żywieniowa. Sprzątaczka która jest siostrą właściciela szarpie dzieci, a za kare prowadzi je do kuchni na odbieranie cebuli. Kadra zmieniać się będzie nieustannie ponieważ brak tam jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika.
18-12-2019 15:10
Moje dzieci uczęszczają do tej placówki od dwóch lat. Opiekunki bardzo sympatyczne, z dużą pasją i indywidualnym podejściem do dziecka. Moje dzieci uwielbiają tam chodzić, choć początki były bardzo ciężkie. Dużym plusem jest cześć dodatkowych zajęć, które są wliczone wczesne. Na chwilę obecną z czystym sumieniem polecam tą placówkę.
04-10-2020 14:59
Straszne podejście właścicielki/ dyrekcji - nastawienie tylko na zysk. Zero empatii i wrażliwości. Atmosfera w placówce dziwna. Nie polecam!
15-01-2021 02:22
Moje dzieci już dłuższy czas uczęszczają do tego przedszkola, naprawdę nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, ja nie mam się do czego przyczepić. Dyrekcja bardzo pomocna, kontakt z Paniami wychowawczyniami super :)
Basia
31-03-2022 17:38
Córka uczęszczała do przedszkola Mini Bambini 4 lata, teraz od 2 lat chodzi do niego Syn. Jesteśmy zachwyceni zarówno placówką jak i kadrą nauczycielską. Dużo się dzieje. Wiele atrakcji organizowane jest w ramach czesnego. Widać, że placówka ciągle inwestuje pieniądze( nowy plac zabaw, nowe zabawki, darmowe wycieczki itp.). Kadra do tego stopnia poświęca się dzieciom, że w wolnym czasie organizuje weekendowe nocowanie w przedszkolu.
Bardzo polecam !!!
MMM
01-04-2022 07:51
Nasze córki jeszcze niedwano do przedszkola Mini Bambini. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, był to jest dla nich drugi dom. Panie bardzo miłe, kreatywne i pomocne. Dużo atrakcji i zajęć dodatkowych. Menu urozmaicone. Dzieci wracają szczęśliwe a to dla nas najważniejsze. Z całego serca polecamy
Karina
05-04-2022 09:46
Bardzo fajne przedszkole, super kontakt z nauczycielkami, dużo się dzieje, dzieci biorą udział w wycieczkach, projektach, koncertach, teatrzykach. Na dzień dziecka i inne święta dzieci wynajmowany dmuchaniec na koszt przedszkola i dzieci skaczą do woli. Nasze dzieci nie chce wychodzić z tej placówki!