2. Wielkopolskie

Szamotuły

WWW: www.przedszkole-szamotuly.pl
e-mail: info@przedszkole-szamotuly.pl

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Atm Edukacja. Data otwarcia placówki to 14-10-2010.

Opinie o Prywatne Przedszkole Kubusia Puchatka

Indywidualne podejście do dziecka, oparte na pedagogicznym systemie nauczania. Całkowicie jestem zadowolona z zapisu mojego dziecka właśnie do tego przedszkola. Jako jedyne w naszym rejonie dostosowało ofertę do jego potrzeb, oferując różnorodne zajęcia, w tym np. kącik kulinarny do które z chęcią uczęszcza, jak również rytmika czy język angielski. Bezapelacyjnie najlepsze przedszkole, które uczy dziecko samodzielności, otwartości na drugiego człowieka, a panie zarażają uśmiechem i czułością. Dziękuję i pozdrawiam, Beata Kowalczyk
Polecam prywatne Przedszkole Kubusia Puchatka, ponieważ jest niedrogie i nowoczesne. Najlepsze w okolicy pod względem ceny i to mnie głównie przekonało. Jednak ważne jest również to, że przedszkole stawia nie tylko na rozwój dziecka, ale również zdrowe żywienie i dobrą zabawę. Polecam
Placówka spełnia wymogi. Czesne niewysokie, a warto było zapisać córkę do tego przedszkola.
Córka chwali sobie ciekawe gry i zabawy w ciągu dnia, jak również naukę .
Kadra jest wyszkolona.
Elastycznie podchodzą do dzieci zapewniając im bezpieczeństwo, a z placówki robiąc drugi dom.
Przedszkole to sprawiło, że moje dzieci stały się bardziej samodzielne, dlatego też gorąco je polecam. Nauczyły się jak postępować w różnych sytuacjach, na przykład przed posiłkami nie muszę już prosić o umycie rąk. Zajęcia realizowane w tej placówce rozwijają dziecko we wszystkich sferach. Panie przedszkolanki wiedzą, jak wytłumaczyć dzieciom różne zjawiska. Zanim zapisałam swoje dziecko odbyłam rozmowę wstępną, w trakcie której rozwiały się wszystkie moje wątpliwości i od razu zdecydowałam się zapisać moją pociechę właśnie do tego przedszkola. Serdecznie je polecam wszystkim rodzicom.
Naprawdę fajna placówka. Moje bliźniaczki uczęszczają do Kubusia Puchatka i są zadowolone. Z podekscytowaniem szykują się każdego dnia do przedszkola, a po całym dniu z chęcią opowiadają mi o tym co się takiego wydarzyło.
Odbieram to bardzo pozytywnie, bo to dla mnie dowód, że przedszkole zapewnia nie tylko opiekę, ale również organizuje dzieciom pożytecznie czas.
Ostatnio chwaliły sobie jedno wyjście tematyczne.
Prawdę mówiąc cenię sobie Państwa profesjonalizm i umiejętności wychowawcze.

Państwa postawa jest godna pochwały
Tego nie da się ot tak nauczyć, a więc to wielki pozytyw.
Pozdrawiam.
NIE ŻAŁUJĘ, ŻE ZAPISALIŚMY DZIECKO DO KUBUSIA PUCHATKA.
TUTAJ ZNAJĄ POTRZEBY DZIECI.
BARDZO DOBRZE, ŻE DYSPONUJĄ WŁASNĄ KUCHNIĄ, A DANI PRZYGOTOWANE SĄ NA BIEŻĄCO.
POZDRAWIAM
Przygoda z tym przedszkolem zakończyła się dla moich dzieci, ale na zawsze zapamiętamy to miejsce.
Współpraca z tak wykwalifikowaną kadrą, to była dla mnie przyjemność.
Oferta przedstawiona przez to przedszkole jest rewelacyjna. Bardzo się cieszę, że za namową przyjaciółki zapisałam tu moje dziecko. Wiem, że kadra ma doskonałe podejście do dzieci. Dzięki temu nawet słówka z języka angielskiego moje dziecko przyswaja bardzo chętnie. Dodatkowo czesne są tu atrakcyjne.
Doceniam indywidualne podejście do dziecka i tą życzliwość,z którą spotykam się tutaj na co dzień.
Pani są bowiem naprawdę uprzejme i widać, że wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.
Rekomenduję wszystkim rodzicom tę placówkę. Kiedy razem z mężem szukaliśmy przedszkola braliśmy pod uwagę kadrę oraz ofertę zajęć. Tutaj kadra jest naprawdę znakomita. Dodatkowo oferta zajęć umożliwia mojemu dziecku rozwój we wszystkich sferach. Ogromną zaletą jest język angielski.
Rodzinnie, nowocześnie, niedrogo i na dodatek bardzo atrakcyjnie pod względem zajęć w ciągu dnia.
Ciocie w przedszkolu wiedzą jak zajmować się dziećmi i otworzyć je na świat.
Podpisuję się pod pozytywnymi komentarzami o tym przedszkolu bo jest to naprawdę najlepsza placówka w mieście. Do tego oferuje dzieciom fantastyczne zajęcia a dodatkowo opieka jest na najlepszym poziomie.
Świetne wyposażenie placówki. Do tego język angielski na wysokim poziomie. Do tego rewelacyjna kadra. Syn uwielbia tu przychodzić. Naprawdę znakomita placówka!
Fajne przedszkole z doskonałą atmosferą. Moje dziecko uwielbia tutaj przychodzić. Jestem mile zaskoczona tym że córka od razu polubiła zajęcia z angielskiego i świetnie sobie na nich radzi.
Przedszkole podoba się naszemu synkowi. Jedzenie bardzo mu smakuje.
Dla nas najważniejsze jest to, że placówka jest monitorowana, dysponuje nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi.
Piotruś z przyjemnością uczęszcza do przedszkola.
Jestem zadowolona z wyboru przedszkole. Moje dziecko odnalazło swoje zainteresowania i pasję, dzięki wielu zajęciom.
Przyznam, że placówka daje dzieciom wiele możliwości, dlatego nie dziwię się, że jest tyle pozytywnych opinii.
Pozdrawiam.
Fajna kadra a do tego zajęcia z gimnastyki, rytmiki czy też angielskiego utwierdzają mnie w przekonaniu, że wybrałam rewelacyjne przedszkole. Szczerze je polecam!
Kadra ma znakomite podejście do dzieci i traktuje je w sposób indywidualny. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego przedszkola. Tutaj moje dziecko jest bezpieczne. Do tego ogromnym atutem jest wspaniała kuchnia.
Miło oceniam to przedszkole. Fajny kontakt z rodzicami a co więcej oferta zajęć jest po prostu bombowa. Naprawdę bardzo sobie chwalę tę placówkę. Córcia zachwycona i chętnie uczy się angielskiego i rytmiki. Szczerze wszystkim polecam!
Place zabaw są ekstra. Fajnie, że tutaj jest sprzęt do zabaw ruchowych. Przedszkole jest świetne. Gwarantuje wspaniałą opiekę a oferta zajęć jest urozmaicona. W mojej opinii placówka warta zarekomendowania.