1. Przedszkola
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

Prywatne Przedszkole Gaudium Et Studium

Kosowska 42
Poznań-Jeżyce

Informacje podstawowe

Dodatkowe informacje

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Marlena Gulewicz. Data otwarcia placówki to 01-09-1997.

Opinie o Prywatne Przedszkole Gaudium Et Studium

Dodaj opinię
5/5
Przedszkole jest nowoczesne, placówka doskonale dostosowana do potrzeb maluchów. Bardzo atrakcyjne czesne - wg mnie no i super podejście kadry. Panie są wykwalifikowane, sympatyczne i zaangażowanie w opiekę nad dziećmi. Dzieci mają zorganizowany dzień dokładnie poprzez ciekawe zajęcia artystyczne. Polecam!
5/5
JESTEM RODZICEM MAJKI I MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE DZIĘKI PRZESYMPATYCZNYM PANIOM MOJA CÓRUNIA SZYBKO SIĘ PRZYWIĄZAŁA DO MIEJSCA I NAWET NIE PŁAKAŁA PIERWSZEGO DNIA. PRZEDSZKOLE JEST WSPANIALE URZĄDZONE, NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONE, BARDZO KOLOROWE, PRZYTULNE.
WYKWALIFIKOWANA KADRA CIEPŁO PODCHODZI DO DZIECKA ORGANIZUJĄC POŻYTECZNIE CZAS I ZWRACAJĄC UWAGĘ NA INDYWIDUALNE POTRZEBY I OCZEKIWANIA DZIECKA..
DLA MNIE - BEZAPELACYJNIE NAJLEPSZA PLACÓWKA W OKOLICY
5/5
Polecam wszystkim rodzicom tę placówkę. To znakomite miejsce dla rozwoju dzieci. Zajęcia z wychowania estetycznego znakomicie rozbudzają wyobraźnię dziecka. Mój syn bardzo chętnie chodzi do tego przedszkola. Jestem też zadowolona z opieki oraz kwalifikacji pracujących tu osób.
5/5
Polecam wszystkim rodzicom tę placówkę. Moje dziecko ma tu naprawdę znakomite warunki do rozwoju. Codzienne zajęcia są bardzo ciekawe i moje dziecko nie ma czasu na nudę oraz tęsknotę za domem. Ceny są tu bardzo przystępne, a kadra jest bardzo miła i wyrozumiała.
5/5
Przedszkole to poleciła mi moja znajoma. Opieka jest tu naprawdę doskonała. Panie są bardzo troskliwe i wyrozumiałe. Dodatkowo zajęcia prowadzą w sposób bardzo przystępny i dostosowany do wieku dzieci. Jestem zadowolona, że moje dziecko ma możliwość uczestniczenia w zajęciach z wychowania estetycznego.
5/5
Zajęcia z logopedą są naprawdę znakomite. Dodatkowo ta placówka oferuje całą masę zajęć, które rozwijają wyobraźnię mojego dziecka. Kadra jest tu naprawdę doskonała. Pracują tu osoby posiadające doskonałe podejście do dzieci. Dzięki temu moja córeczka szybko przyzwyczaiła się do nowej sytuacji.
5/5
Wysoki poziom nauczania, urozmaicony program i niskie czesne.
Córka bardzo chwali sobie zajęcia artystyczne.
Polecam
5/5
Doskonałe wyżywienie i logopedia to największe atuty tego przedszkola. Dodatkowo moje dziecko stało się tutaj bardziej samodzielne i teraz łatwo nawiązuje kontakty. Grupa rówieśnicza jest bardzo przyjazna, a kadra posiada doskonałe kwalifikacje oraz w niezwykle kreatywny sposób organizuje dzieciom czas.
5/5
Koleżanka z pracy poleciła mi to przedszkole. Posłałam tutaj moje dziecko i jestem zachwycona. Program zajęć jest naprawdę różnorodny i moje dziecko nie ma czasu na nudę. Cieszę się, że Krzyś może uczyć się języka angielskiego, a zajęcia z plastyki i tańca to coś w czym mój syn chętnie bierze udział.
5/5
Krótko mówiąc polecam przedszkole, ponieważ sumiennie realizuje program nauczania i przede wszystkim wychowuje dzieci.
Jako jedyne w okolicy spełniło całkowicie moje oczekiwania.
5/5
Najlepsze przedszkole w Poznaniu. Odpowiednie warunki lokalowe sprzyjają rozwojowi mojego dziecka, które po prostu traktuje przedszkole jak drugi dom.
5/5
Moja Majusia jest zadowolona z placówki.
Dzięki przedszkolu otworzyła się na inne dzieci, zaprzyjaźniła się, jest pewniejsza siebie.
Super.
Efekty pobytu zadowalające.
5/5
Dużo zajęć, dużo atrakcji w przedszkolu, do tego wykwalifikowana kadra.
To się ceni.
Dodaj opinię