2. Wielkopolskie

Bogusza 8A
Poznań

WWW: akademiamalychgeniuszy.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 160 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-11-2011.

Akademia Ciekawskiej prof.Sówki to polsko-angielskie ekoprzedszkole artystyczne.

To miejsce szczególne dla Małych Ciekawskich! W naszym przedszkolu nawiązujemy z Dziećmi bliskie i pełne zrozumienia relacje (czerpiemy z Rodzicielstwa bliskości) oraz umożliwiamy Dzieciom spontaniczną aktywność twórczą (Art & Music & Theatre), która jest niezbędna do rozwoju i odkrywania świata przez Dziecko, ale w naszym przedszkolu nie jest celem samym w sobie! W ramach autorskiego programu stawiamy na metodę projektów badawczych (strategia PBL ang. Problem Based Learning), realizowaną w języku polskim i angielskim, pielęgnujemy u Dzieci ciekawość poznawczą, która ma ogromne znaczenie rozwojowe bo przejawia się dobrowolnym dążeniem do poznawania świata i samodzielnym rozwiązywaniem problemów ważnych dla Dziecka!

Opinie o: Ciekawska Hop Sa Sówka & Jeż o Zwierz & Tra La Lisek Przedszkole Niepubliczne

Nikt nie wyraził jeszcze opinii na temat przedszkola. Jeżeli korzystałeś z jego usług, pomóż innym i dodaj swój komentarz.