2. Wielkopolskie

Przełęcz 60
Poznań

WWW: kinderki.com.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 25 dzieci. Data otwarcia placówki to 29-09-2009.

• taniec
  • rytmika

Opinie o: Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Kinder`ki

Były pracownik
18-05-2020 19:56
Chociaż na początku wszystko wydawać się miało piękne i cudowne, to skończyło się niesmakiem. I to sporym.
1. Zacznijmy od rzeczy najważniejszej – właścicielka oszukuje ZUS (co zostało z resztą już zgłoszone), pracownikom na umowie zlecenie daje do podpisywania papierek, na którym są sfałszowane wypłaty. Większa część wypłaty jest dawana „pod biurkiem”.
2. Wydawać by się mogło, że jest to przedszkole anglojęzyczne. No nie, nie jest. Pracuje tam tylko JEDNA!!! nauczycielka, która zna język na dobrym poziomie, reszta nie ma nawet uprawień do nauczania języka angielskiego.
3. Częsta rotacja pracowników - ale to mówi samo przez się – warunki są bardzo słabe.
4. Rodzice płacą za dziecko prawie 1000zł miesięcznie, a wynagrodzenia są na poziomie najniższej krajowej. Śmiech na sali.
5. Radzę przyszłym pracownikom, a także rodzicom nie wchodzić w szczegóły dotyczące życia osobistego podczas rozmowy z dyrekcją lub z panią właścicielką – zaraz wszyscy będą o tym wiedzieć. Ploteczki rozchodzą się z prędkością światła, i to nie tylko wśród pracowników.
6. Co prawda wytrzymałam tam niecały rok, ale wspominam to miejsce pracy jako jedne z najgorszych pod względem warunków pracy i atmosfery pracownik-przełożony.
Magdalena
03-12-2020 18:57
Witajcie, z własnego doświadczenia mogę serdecznie polecić tę placówkę. Przedszkole Kinder'ki miało ogromny wpływ na rozwój mojej córeczki, która w tym roku wystartowała już do szkoły. W przedszkolu panuje świetna atmosfera, a córeczka każdego dnia nie mogła się doczekać na spotkanie z kolegami, koleżankami i ciociami. Zaskakiwała nas też każdego dnia nowymi nauczonymi słówkami z języka angielskiego. Ogólnie wszystko na plus, nie mieliśmy zastrzeżeń, także polecamy :)
Aleksander
05-01-2021 15:56
Polecam placówkę.
Katarzyna
27-04-2023 14:03
Niestety moja opinia i ocena nie bedzie taka cukierkowa jak poprzedników, może też dlatego, ze inni wypowiadali sie lata temu. Teraz placówka nie jest taka piekna i idealna jak z autoreklamy. Nie bede sie juz pochylala opisowi temu pieknemu placu zabaw, zalaczam zdjecia. Jesli chodzi o opieke nad dziecmi, opisalabym placowke jako przechowalnie. Wasze dzieci nie naucza sie zupelnie niczego. Zajecia Pan, to siedzenie na krzeslach, ploteczki i danie dzieciom kolorowanki, to by bylo na tyle. Na dwor nie wyjda, na spacer tez nie. Zapomnijcie o wycieczce, zwiedzaniu, ale za to angielki z YouTube bedzie i bajeczki. Jesli myslicie, ze zapewniaja diete eliminacyjna, to NIE. Wykluczeniowa raczej, moje dziecko nie je BMK wiec nie mialo zapewnionych np innych tluszczy, tylko jadlo ciagle suchy chleb. Zeby dziecko tam przetrwalo musicie wykupic zajecia dodatkowe, ktore tez szalu nie robia, np taniec. Jesli zglaszam Dyrektorce problemy, ona owszem wyslucha, ale nic nie zrobi. Dzieci musza sie same animowac, paniom nic sie nie chce, ich zadanie to wymyslic jak przezyc dzien, zeby nic nie zrobic. Jesli do dzieci, dodam, ze do grupy najmlodszej pani przychodzi w dlugiej sukni z rozporkiem na polowe uda i w klapeczkach na obcasie, to wiadomo, ze z dziecmi nie poskacze i na podlodze sie nie pobawi, bo jak w takiej kreacji. Krzyk na dzieci, standard, zgloszenia do dyrekcji nic nie daja. Dalam im szanse, ale zaluje, trzeba bylo szybciej odejsc.
Kuba
17-05-2023 16:07
Polecam przedszkole Kinderki, wysoki poziom nauczania, zapewnione komfort i bezpieczeństwo, a także bardzo miłe ciocie :)
Joanna