2. Wielkopolskie

Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Kinder`ki

Przełęcz 60
Poznań

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 40 dzieci. Data otwarcia placówki to 29-09-2009.

• taniec
  • rytmika

Opinie o Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Kinder`ki

Były pracownik
Chociaż na początku wszystko wydawać się miało piękne i cudowne, to skończyło się niesmakiem. I to sporym.
1. Zacznijmy od rzeczy najważniejszej – właścicielka oszukuje ZUS (co zostało z resztą już zgłoszone), pracownikom na umowie zlecenie daje do podpisywania papierek, na którym są sfałszowane wypłaty. Większa część wypłaty jest dawana „pod biurkiem”.
2. Wydawać by się mogło, że jest to przedszkole anglojęzyczne. No nie, nie jest. Pracuje tam tylko JEDNA!!! nauczycielka, która zna język na dobrym poziomie, reszta nie ma nawet uprawień do nauczania języka angielskiego.
3. Częsta rotacja pracowników - ale to mówi samo przez się – warunki są bardzo słabe.
4. Rodzice płacą za dziecko prawie 1000zł miesięcznie, a wynagrodzenia są na poziomie najniższej krajowej. Śmiech na sali.
5. Radzę przyszłym pracownikom, a także rodzicom nie wchodzić w szczegóły dotyczące życia osobistego podczas rozmowy z dyrekcją lub z panią właścicielką – zaraz wszyscy będą o tym wiedzieć. Ploteczki rozchodzą się z prędkością światła, i to nie tylko wśród pracowników.
6. Co prawda wytrzymałam tam niecały rok, ale wspominam to miejsce pracy jako jedne z najgorszych pod względem warunków pracy i atmosfery pracownik-przełożony.
Magdalena
Witajcie, z własnego doświadczenia mogę serdecznie polecić tę placówkę. Przedszkole Kinder'ki miało ogromny wpływ na rozwój mojej córeczki, która w tym roku wystartowała już do szkoły. W przedszkolu panuje świetna atmosfera, a córeczka każdego dnia nie mogła się doczekać na spotkanie z kolegami, koleżankami i ciociami. Zaskakiwała nas też każdego dnia nowymi nauczonymi słówkami z języka angielskiego. Ogólnie wszystko na plus, nie mieliśmy zastrzeżeń, także polecamy :)
Aleksander
Polecam placówkę.