2. Wielkopolskie

Kalisz

WWW: np-zielone-laki.pl
REGON: 302190202

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 145 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-09-2012.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Zielone Łąki" w Kaliszu

01-02-2014 18:05
Jakiś czas temu chodziło tam moje dziecko i nie jestem zadowolona, jest to zwykła przechowalnia a nie przedszkole. Bardzo duże grupy, mało opiekunów, panie jedyne co robią to pilnują żeby dzieci "nie pozabijały się wzajemnie". Lekcja angielskiego to zwykła żenada trwa 10 min a dzieci przez kilka miesięcy nauczyły się kilku słów. W młodszych grupach panie nauczycielki same rozkładają leżaczki w pośpiechu kładą dzieci spać, dzieci dobrze nie zdążą zasnąć i trzeba je budzić. Łazienki też pozostawiają wiele do życzenie, widać że niebyły remontowane od lat i nie świecą czystością. Pani dyrektor potrafi świetnie mydlić oczy rodzicom wstawiają piękne zdjęcia na facebooka ( które są często ustawiane) i wręczając drogie zabawki i czekoladki na mikołajki. Jedyne co mogę pochwalić to jedzenie które jest przygotowywane codziennie świeże przez kucharkę naprawdę fajny jadłospis.
Rodzic
14-01-2020 19:51
Zajęcia dotyczące nauki jazdy na łyżwach to strzał w dziesiątkę.Dzieci bardzo zadowolone.Tak trzymać.