2. Wielkopolskie
  3. Kalisz

Niepubliczne Przedszkole "Miś i Lala"

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 100 dzieci. Data otwarcia placówki to 03-09-2018.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole "Miś i Lala"

Niezadowolony
27-05-2023 11:07
Dramat, Panie nie zajmują się dziećmi, ciagle pogaduszki albo siedzą w telefonach, brak nauki i zajec, tylko bajki i kolorowanki, dzieci nie potrafią nawet piosenki zaśpiewać, plac zabaw pod liniami wysokiego napięcia, kto dopuścił do tego???!
Anonim
09-05-2024 07:13
Opinia:

Przedszkole, które moje dzieci uczęszczają, zasługuje na najwyższe oceny. Codziennie widzę, jak moje dzieci wychodzą z uśmiechem na twarzy, co świadczy o ich zadowoleniu z pobytu tam. Opiekunki są niesamowicie pogodne i ciepłe, co sprawia, że dzieci czują się kochane i bezpieczne. Ich zaangażowanie i wkład w pracę przekładają się na codzienne szczęście maluchów.

Dodatkowo, nie mogę nie wspomnieć o jedzeniu w przedszkolu. Już sam zapach potraw, który unosi się po wejściu, sprawia, że człowiek nabiera ochoty. Dzieci zawsze chwalą jedzenie, a fakt, że często sięgają po 2-3 dokładki, świadczy o jego wysokiej jakości.

Właścicielka przedszkola zasługuje na wielki szacunek za swój kontakt z rodzicami i zaangażowanie w funkcjonowanie placówki. Regularnie zbiera opinie i monitoruje pracę przedszkola oraz podopiecznych, co zapewnia jak najlepszą opiekę.

Czystość w przedszkolu jest zachowywana na najwyższym poziomie, niezależnie od pory roku, co jest bardzo ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa dzieci.

Dodatkowo, organizowane przedstawienia są niezwykłym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Widząc, jak moje dzieci coraz pewniej występują na scenie, czuję ogromną dumę, a widok ich rozwijającej się pewności siebie jest niezwykle budujący.

Podsumowując, jestem niezwykle zadowolona z tej placówki i gorąco ją polecam wszystkim rodzicom.