2. Małopolskie

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym "Chata Wesołego Szkrzata"

Sportowa 10
Kocmyrzów

WWW: chata-skrzata.edu.pl

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 45 dzieci. Data otwarcia placówki to 13-08-2013.

Opinie o: Niepubliczne Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym "Chata Wesołego Szkrzata"

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
29-11-2021 11:57
W mojej i męża opinii obie Panie dyrektor przejawiają zachowania toksyczne. Odczuwalny w wielu sytuacjach brak szacunku, według nas bardzo nieodpowiednia postawa wobec rodzica, prowadziły do zbyt wielu niepotrzebnych i nerwowych sytuacji. Odetchnęliśmy z ulgą dając dzieci do innego przedszkola, w którym dla dyrekcji i jej decyzji, na pierwszym miejscu liczy się dobro dzieci. Dodam, że nauczyciele w "Chacie" są kompetentni, życzliwi i nie mieliśmy do nich żadnych uwag. Wyjątkiem była Pani psycholog, która w roku 2020 często nie przychodziła do pracy. Na początku roku 2021 okazało się (o czym poinformowała mnie jedna z Pań dyrektor), że kłamała tłumacząc ciągle, że ma problemy zdrowotne. Przez rok czasu? Na tym zakończę swoją opinię, a można by pisać długo.