1. Przedszkola
  2. Wielkopolskie
  3. Luboń

Przedszkole Kraina Talentów

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Poznańska 89
Komorniki

Opinie o: Przedszkole Kraina Talentów

Dodaj opinię
janek
1/5
27-09-2013 02:22
od momentu przejścia na publiczne młode przedszkolanki nie dają sobie rade. rozważam odejście tak jak to zrobili inni rodzice
Viki
1/5
08-01-2014 07:52
Przedszkole niby ok ale ciągły brak dyrektorki jest bardzo kłopotliwy, to osoba której ciągle nie ma na miejscu nie prowadzi zajęć nie ma kontaktu z dziećmi trochę to dziwne .
Monika
5/5
26-02-2014 11:25
Szanowni Państwo,
nie znam lepszego miejsca dla kojego dziecka. Musiałam odejsc z przedszkola w roku 2013 gdyz moja gmina nie wyraziła zgody na dofinansowanie do pobytu. W tym przedszkolu widać ze sie "chce" mowiac/piszac kolokwialnie. macie PAnstwo porownanie z przedszkola publicznymi od lat? Ja mam - dlatego tez widze jakie mamy tutaj roznice. Co przynosiło moje dziecko z przedszkola w Trainuie Talentow z zajec ??? laurki, wycinanki, malowanie farbami, florystyke -a teraz ? tylko kolorowanki nic poza tym... Naprawde widac ze Panie Opiekunki robie wiele dla tych dzieci, mysla o nich o ich rozwoju !!! polecam goraco!
jaa
1/5
02-03-2014 12:44
do janek: dają sobie radę i to świetnie, jestem zadowolona, polecam.
bogdan
1/5
25-03-2014 02:59
dziękuje grupie misiaczki aktywności w zajęciach fryzjerskich.
Kamila
5/5
09-05-2014 03:02
Z czystym sumieniem mogę polecić to przedszkole, to miejsce, które moja córka pokochała od samego początku. Jak po nią przychodzę, to nie chce wracać do domu, bo tak świetnie czuje się w tym miejscu. Panie są bardzo aktywne, jeśli chodzi o podejście i rozwój dziecka. Wspomnę jeszcze o jedzeniu, które jest świetne, zróżnicowane, zdrowe i kolorowe. Dzieci piją naturalnie wyciskane soki i wodę. Nie ma słodyczy, gdyż dzieci ich nie potrzebują, wystarczy, że na deser są owoce czy jogurt.
Ojciec
1/5
15-05-2014 11:13
Masakra byłem rano połowa nauczycielek na zwolnieniu nikt nic nie wie dzieci prawie bez nadzoru jedna lata jak oszalała pilnuje dzieci i rozmawia z rodzicami, tak się nie da! Nikt nad niczym nie panuje. Dyrektor emerytka bo tak taniej i oczywiście jak ktoś wcześniej zauważył jej wiecznie nie ma na miejscu , to jest cyrk!!!!!
Ewa
1/5
19-05-2014 09:37
najstarsza grupa już miesiąc bez swojej pani w publicznych przedszkolach bierze się zastępstwo aby braki w personelu nie odbijały się na dzieciach ale w Krainie Talentów obowiązują inne standardy
matka
1/5
04-06-2014 10:14
Od czasu przejścia na "publiczne" jakość strasznie spadła, grupy są za duże i dzieci mają zbyt mało miejsca, za mało jest jeż opiekunek. W momencie kiedy któraś z pań jest chora robi się masakra - dzieci są przerzucane i rozdzielane po różnych grupach, prowadzenie zajęć w tym momencie odpada i dzieci z nudów robią dziwne rzeczy... Bardzo wysokie są opłaty dodatkowe, których w ogóle zgodnie z prawem nie powinno być. Teoretycznie dzieci nie jedzą słodyczy, ale praktyka jest taka, że podczas urodzin, świąt, imprez są czekoladki, torty i ciastka. Denerwujące jest też to, że płacimy za zajęcia dodatkowe dla każdej grupy oddzielnie a zajęcia są łączone i dwie grupy mają zajęcia razem, czyli np. 35dzieci. Ponieważ logistykę robi się tam na kolanie i w ostatniej chwili rodziców wprowadza się w błąd np. co do tego do której grupy dziecko będzie zapisane, kiedy przedszkole będzie zamknięte itp. To samo dot. regulaminu, gdzie są bardzo niekorzystne zapisy dla rodziców np. dziecko nie chodzi do przedszkola cały miesiąc a i tak za wszystkie zajęcia musi płacić, trzy sześciominutowe spóźnienia w ciągu miesiąca i już trzeba przedłużać umowę na następne miesiące itp. Słowem: dla właścicieli liczy się kasa a nie standardy jakościowe, komfort i zadowolenie dzieci.
Borys
3/5
16-06-2014 12:44
Przedszkole jest ok, jednak nie wszystkie Panie przedszkolanki do zaakceptowania.
Maluch jest ogólnie zadowolony i wiele wynosi dobrego.
Jedyny problem, który widzimy to zakatarzone i kasłające dzieci, które niestety sieja na wszystko i wszystkich.
Jeśli chodzi o dodatkowe opłaty to faktycznie trochę tego wszystkiego za dużo zwłaszcza Rada Rodziców to jest ewidentnie przesada.
rodzic
3/5
03-07-2014 03:31
Ogólnie nie jest żle jestem zadowolony z Pań Przedszkolanek szczególnie z grupy mojego dziecka ale jednej rzeczy nie rozumiem . Moja żona zadaje pytanie Pani dyrektor- ' czy dzieci zostaną z tymi samymi Paniami na drugi rok- , na co słyszy ze to nie jest jeszcze ustalone. To ja teraz nie rozumiem co w tym takiego trudnego żeby to ustalić, czy ta starsza Pani jest niekompetentna czy zbyt stara żeby pełnić swoją funkcje . Dzieci przywiązują się do swoich Pań i powinny być prowadzone z nimi od początku do końca rodzice tez nabierają zaufania do tych bądź co bądź obcych osób z którymi zostawiają swoje pociechy. Co do opłat są faktycznie trochę wyśrubowane.
Kaja
1/5
08-10-2014 02:06
Przedszkolanki sobie nie radzą z dziećmi... nie umieją pomóc rodzicom niegrzecznych dzieci. Lepiej się ich pozbyć... A od tego Oni są. Dzieci przychodzą z przedszkola podminowane do domu... Nie mówią co było w przedszkolu... Zastanawiamy się czy to była dobra decyzja aby nasze dzieci tam chodziły. Bo prócz wysokich opłat mamy tylko więcej siwych włosów na głowie!!!
bogdan
2/5
06-11-2014 10:23
Braki w personelu grupy po 70 dzieci na sale tłok i chaos, brak zastępstwa Pań przedszkolanek. Nieudolnosc albo skąpstwo kosztem naszych dzieci . Mam nadzieje ze to jednorazowa wpadka i nie dojdzie w dniu dzisiejszym do żadnego wypadku !
<xxx>
1/5
17-11-2014 02:14
A moim zdaniem, rozgoryczona i zawiedziona Pani właścicielka, która nie może doczekać się zostania babcia nie do końca traktuje wszystkich poważnie. Gdy się nie wchodzi w cztery litery zaczyna się zostawać na boku. Mam wrażenie że tam tylko liczą się z pieniędzmi, nie z ludźmi. Stale jakieś żądania pieniędzy i drobne szantaże... nie zapłacisz dziecko nie pojedzie, nie zapłacisz dziecko nie dostanie itd... w szkole radę rodziców opłaca się raz na rok ok 60 zł max a my płacimy to na miesiąc... tylko gdzie te pieniążki idą ??? Dzieci raczej nic nie dostają... ale pewnie zbierają pieniążki na nowe wyposażenie przedszkola... Nie dziwię się że inni rodzice już pouciekali
tak dobrze to nie jest!
2/5
04-02-2015 05:21
Dyrektorka w tym przedszkolu jest raczej gościem są dni że nie ma jej wcale, tych jest znacznie więcej albo przebywa tam po kilka godzin siedząc w biurze i unikając dzieci myślę że mało zarabia i mało robi. Co do jej wiedzy o naszych pociechach jest ona raczej zerowa ponieważ brak kontaktu z nimi uniemożliwia posiadanie takowej. Jeżeli chodzi o Panie przedszkolanki to są lepsze i gorsze ale ogólnie dają rade i to chyba najmocniejsza strona tego przedszkola. Musze tu jeszcze dodać że nowy pan od angielskiego spisuje się doskonale i ma świetny kontakt z dziećmi. Teraz czas na właścicieli można by tu się rozpisywać ale ja postanowiłam ująć to tak. Wszystko co robią , robią dla kasy a ich wykształcenie nie daje im żadnej wiedzy w temacie wypowiadania się na temat naszych dzieci. Podsumowanie; jeżeli niektóre osoby bardziej się postarają i będą wkładać więcej serca w to co robią to jest nadzieja, bo przedszkole ma także mocne strony ciężko pracujących nauczycielek które czasem też popełniają błędy ale każdy jest tylko człowiekiem.
Rodzic xyz
1/5
14-03-2015 03:31
To przedszkole jest nieprzewidywalne, niestety.... Składki na Rade Rodziców to jakiś kosmos, które rodzice jak dobre owieczki płacą, nie zastanawiając się na co idą te pieniądze. W zeszłym roku było to 100zl, obecnie 60zl, gdzie inne placówki mają dla porównania składki 10-15zl , a tez zapewnione teatrzyki i inne atrakcje. Właściciele przyjmują pozę, że jako mała placówka mają gorzej, co jest po prostu kłamstwem, gdyż każde przedszkole publiczne, nieważne czy samorządowe, czy prywatne ma Takie Same dotacje od gminy. Rodzice kupili program do nauki angielskiego i to rodzice musieli płacić premie ?!!! za to ze Panie nauczycielki ta wiedzę łaskawie przekazywany. Kochani rodzice nie dajcie się nabijać w butelkę. Kolejna sprawa to comiesięczne wyprawka 20zł na kredki/plasteliny etc. Czy dziecko jest w stanie zużyć te materiały w ciągu miesiąca ???? -kolejna naciągana sprawa... panie miłe, ale zasady którymi kieruje się Kraina Talentów są wielce moralnie skrzywione. Odchodzimy z Talentów, a angielskiego tez potrafią gdzie indziej uczyć.....
mama perzdszkolaka
1/5
18-03-2015 03:22
A ja chciałąm zadać pytanie. Przedszkole anglojęzyczne - ok. Ale zastanawia mnie w jakim trybie ta nauka występuje? Czy Panie przedszkolanki mówią po angielsku czy poprostu angielski odbywa się w formie zajęć np. godziena dziennie z nauczycielem? do 20tego marca trzeba złożyć deklaracje wyboru przedszkola więc jeszcze się zastanawiam. NIgdzie nie ma jednak opinii odnośnie J. angielskiego.
Będę wdzięczna za odpowiedź!
Rozczarowany
1/5
31-03-2015 02:23
Skoro w Krainie Talentów jest tak cudownie to ciekawe czemu w sierpniu z pracy zrezygnowały aż 4 nauczycielki! Mi to daje sporo do myślenia. Dobrze, że chociaż od nowego roku nieco mniej krętactw chowa się pod dywan. Ale koszmarne zarządzanie finansami widać na każdym kroku. Nie polecam.
Łukasz
1/5
02-04-2015 10:04
Mam dziecko w tym przedszkolu, nie jesteśmy zadowoleni ze sposobu zarządzani placówką (m.in. naciągane opłaty za radę rodziców w zeszłym roku). Jestem przedsiębiorcą, widzę że nie ma tutaj transparentności w wydatkach, a w rozmowach z właścicielami czuję mydlenie oczu. Sprawą zainteresował się nawet urząd gminy, urzędniczki pojawiły się w lutym na zebraniu rodziców zaniepokojone sygnałami od rodziców dotyczących opłat. Poza tym, prawie cała kadra opiekunek zrezygnowała w sierpniu, co nie świadczy dobrze o relacji pracownik/pracodawca (na plus jest to, że bieżące Panie wydają się bardziej kompetentne od poprzednich). Z chęcią przeniósłbym dziecko gdzie indziej.
P.S. ten kto obserwuje tą stronę zauważy, że wczoraj została usunięta seria kilku baaaaardzo pozytywnych wpisów na temat przedszkola (wpisy z lutego) - okazało się, że były wysłane z jednego komputera! Ciekawe komu mogło zależeć na umieszczaniu nieprawdziwych entuzjastycznych opinii;)?
ciekawski
1/5
05-07-2015 10:03
Brak informacji z roku 2015 , czy cos się zmieniło? Slyszalem że znowu nastapila zmiana kadry. Na
piszcie prosze co sądzicie o tym przedszkolu, bo nie wiem czy warto się z nim wiązać .
Rodzic
3/5
28-07-2016 08:51
Przedszkole ogólnie na plus chociaż niczym nie zaskakuje i w niczym nie pozostaje w tyle jak kazde inne . Zawsze się znajdzie coś na minus jak i na plus i tak jest w tym przeczkolu również . Nie bałem sie zostawić dziecka pod opieką Pań przedszkolanek bo wiedziałem , że jest bezpieczne . Co do poziomu edukacji mojego dziecka przez trzy lata pobytu w tym przedszkolu to mam mieszane uczucia a w szczególności do stwierdzenia , że jest to przedszkole anglojęzyczne Moim zdaniem jest to lekka fikcja pomimo , że zajęcia z angielskiego są . Moment kiedy nastąpiło przekształcenie z przedszkola prywatnego w ,, publiczne ,, Dyrekcja przegapiła i z wyprawką miesięczną , opłatą za angielski i czesne + opłata godzinowa i na radę rodziców było krótko mówiąc bardzo drogie jak na placówkę gminną a nie prywatną . Taka sytuacja obecnie nie ma juz miejsca ale to utkwiło mi w głowie . Za często zmienia się kadra
Były rodzic
1/5
04-07-2017 10:42
Dla właścicieli tego miejsca liczy sie tylko zysk, miejsce niemiłe, dzieci traktowane przedmiotowo, rodzice - z góry, cieszę się, że nie musimy mieć już konktaktu z tymi ludźmi!
Dodaj opinię