2. Wielkopolskie

Poznań-Jeżyce

WWW: www.cudak.com.pl
e-mail: noweprzedszkole@vp.pl

Jest to przedszkole prywatne. Data otwarcia placówki to 01-09-2011.

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Cudak

Przedszkole niby dobrze działa, niby wygląda na to że jest wszystko w porządku, ale w rzeczywistości tak nie jest. Dyrekcja zwalnia dobrych (wg mnie) pracowników, co chwilę zmieniają się nauczyciele (często sami odchodzili- ciekawe dlaczego?). W tej chwili jedna pani opiekuje się dwoma grupami!! Maluszkami, które płaczą i starszakami, które idą za moment do szkoły! W takim razie odnośnie jakości pracy tej pani....pozostaje wiele pytań.
Cena jest niska w stosunku to tego, co się dzieje w przedszkolu. Przedszkole zawsze ładnie przystrojone. Dzieci też zadowolone.
Dzieją się tam złe rzeczy. Teraz zwolniły się dwie nauczycielki w tym samym czasie! Daje to dużo do myślenia!!
Biedne dzieci :( Pani Dyrektor patrzy tylko pieniądze a nie na dobro dzieci. Rodziców stara się brać na litość...
Nie mogę złego słowa powiedziedzieć o przedszkolu :) Zdecydowanie rodzinna atmosfera. Dbanie o wszystkie dzieci razem i każde z osobna. Zorganizowany czas w ciągu dnia. Wycieczki oraz audycje muzyczne, teatrzyki na miejscu. Ogólnie super :)))

Odnośnie opinii z ubiegłych lat: jestem związana z przedszkolem od ponad 3 lat. Jestem rodzicem dwójki dzieci: starszaka oraz maluszka. Wszyscy rodzice obserwują co dzieje się w przdszkolu. Ciężko jest utrzymać kadrę nauczycielską, jeżeli dla nauczycielki najważniejsza jest jej własna osoba i nie można tej kadrze zaufać w 100%. Z całym szacunkiem do osób wydających opinie w stylu: "dzieją się tam złe rzeczy", albo "nie patrzy się na dobro dzieci" bzdury piszecie :) Można się tylko domyślać, że to owe dwie nauczycielki, które odeszły )a praktycznie w trybie natychmiastowym zostały zwolnione z pełnienia obowiązków nauczycielek - i tu trzeba sobie zadać pytanie - dlaczego?: piszą te opinie. Dobro dzieci jest dla p. Dyrektor najważniejsze ;)

Zdecydowanie POLECAM!
Nauczycielki zwolniły się same, na własną prośbę. Rozmawiałem później z jedną z nich. Jeśli chodzi o dzieci-faktycznie wszystko bardzo dobrze, ale szkoda że w taki sposób traktuje się pracowników... z rozmów z rodzicami też kilka rzeczy wyniknelo- które wcale się nie podobały. Czasem chaos i brak organizacji :(
Przedszkole super. Na pierwszym miejscu dla Pani dyrektor są dzieci i ich potrzeby, a później wszystko inne. Wiele kreatywnych zajęć, urozmaicone posiłki, schludnie, czysto. Rodzinna atmosfera i wiele serca oddane, aby dzieci czuły się jak w domu. Dla Pani dyrektor najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci. Jeśli chodzi o nauczycielki to Pani Dyrektor nie toleruje obijania się, bylejakości, braku zaangażowania i dlatego zdarza się, że pracownice odchodzą lub są zwalniane. A te negatywne komentarze to chyba tych zwolnionych nauczycielek. Przykre :-(