2. Łódzkie
  3. Konstantynów Łódzki

Integracyjne Niepubliczne Przedszkole "Cytrynka"

Łódzka 1
Konstantynów Łódzki

WWW: www.przedszkolecamelot.pl
e-mail: biuro@przedszkolecamelot.pl

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Fundacja Eko-Koncept. Patronem przedszkola jest Król Artur. Data otwarcia placówki to 12-10-2010.

Opinie o Integracyjne Niepubliczne Przedszkole "Cytrynka"

W przedszkolu panuje bardzo przyjemna i miła atmosfera. Personel (ciocie :) ) bardzo profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy, posiada świetny kontakt z moją córką. Są to młode dziewczyny które nie są wypalone stażem pracy i z pasją " wychowują " dzieci. Córka chętnie chodzi do przedszkola i z przykrością z niego wychodzi :( . Przedszkole Camelot często organizuje dla dzieciaków różne atrakcje. Co jest bardzo ważne codzienna nauka języka angielskiego to jest strzał 10. Z czystym sumieniem polecam przedszkole Camelot każdej mamie.