2. Łódzkie
  3. Konstantynów Łódzki

Integracyjne Niepubliczne Przedszkole "Cytrynka"

Łódzka 1
Konstantynów Łódzki

NIP: 7312047162

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 15 dzieci. Patronem przedszkola jest Król Artur. Data otwarcia placówki to 12-10-2010.

Opinie o Integracyjne Niepubliczne Przedszkole "Cytrynka"

Anna
W przedszkolu panuje bardzo przyjemna i miła atmosfera. Personel (ciocie :) ) bardzo profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy, posiada świetny kontakt z moją córką. Są to młode dziewczyny które nie są wypalone stażem pracy i z pasją " wychowują " dzieci. Córka chętnie chodzi do przedszkola i z przykrością z niego wychodzi :( . Przedszkole Camelot często organizuje dla dzieciaków różne atrakcje. Co jest bardzo ważne codzienna nauka języka angielskiego to jest strzał 10. Z czystym sumieniem polecam przedszkole Camelot każdej mamie.
Pracownik
Z punktu pracownika nie polecam. Wszystkiego brakuje i zalegają z wypłatami.
Mama
Brak nauczyciela, brak j.angielskiego, logopiedii. Są jedyne Panie opiekunki, miłe. Przez chwilę sie fajnie działo po przechwyceniu przedszkola po camelocie, były tam fajne dodatkowe zajęcia prowadzone przez Panie. Jednak ich tez juz nie ma. Utrudniony kontakt z szefostwem. Nie polecam