2. Zachodniopomorskie
  3. Gryfino

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 55 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-09-2013.

Opinie o Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Iskierka z Oddziałami Ogólnodostępnymi i Specjalnymi

Anna
Przedszkole ma oddziały w dwóch budynkach. Jedna grupa maluchów w całkiem osobnym, oddalonym budynku nie posiada dostępu do placu zabaw, pomieszczenia małe,ciasne. Przy dużym budynku plac jest ale ubogi, żadne atrakcje nie przybywają. Mimo dużych opłat dzieciaki nigdzie nie jeżdżą, praktycznie na żadne wycieczki. Bywa,ze bez wiedzy i zgody rodziców dziecko jest przenoszony do innej grupy, wiekowo niższej, mimo wyraźnego sprzeciwu nic się z tym nie da zrobić. Mało doświadczonych przedszkolanek z prawdziwego zdarzenia, dużo młodej, niedoświadczonej kadry.
Judyta
Wielki chaos. Nikt nic nie wiem, zrzucają winę na drugą osobę a zwłaszcza której nie ma lub jest na wolnym
Zosia
Nie polecam przedszkola, nikt się nikim nie interesuje, nikt nic nie wie a pieniądze biorą za zajecia które się nie odbywają.
Paweł
Pani Anno Jolu sz.mylisz się grubo,i nie kłam próbując odstraszyć innych rodziców