2. Łódzkie

Anglojęzyczne Niepubliczne Przedszkole Hello

Świtezianki 16
Łódź

Jest to prywatne przedszkole. Uczęszcza do niego około 5 dzieci. Data otwarcia placówki to 21-02-2022.

Opinie o: Anglojęzyczne Niepubliczne Przedszkole Hello

jan
21-12-2023 09:41
Bardzo dziękuję za ogromną cierpliwość, profesjonalizm i pomoc w stawianiu pierwszych kroków na drodze do samodzielności naszego syna Aleksandra. Serdecznie dziękujemy również za zrozumienie jego potrzeby nieustannej dyskusji :-)
Czas spędzony w „HELLO” był dla nas niesamowicie wartościowy dzięki bogatej ofercie dydaktycznej, różnorodności zajęć, indywidualnemu podejściu do każdego dziecka, a także troskliwej opiece. Pierwsze prace plastyczne, piosenki, kroki taneczne, bale, pierwsze celebrowanie świąt a przede wszystkim nauka przyjaznego funkcjonowania w grupie tak wiele wniosły w rozwój mojego syna. Z zachwytem patrzymy jak z „uśmiechem na buzi” maszeruje na zajęcia i jakim zaufaniem darzy Ciocie i jak chętnie dzieli się z Panią swoimi sprawami małymi i dużymi.
Przedszkole HELLO polecam wszystkim zatroskanym o swoją pociechę Rodzicom
Żałuję, że wcześniej nie odkryliśmy Żłobka i przedszkola„ HELLO ” i syn zaliczył nieudany start w innej placówce .
Zajęcia pomagają w łagodny sposób oswoić dziecko z rozstaniem z rodzicem i nową sytuacją, jaką jest pozostanie w innym miejscu niż dom.
Wszystkie lęki i niepokoje nabyte w innym przedszkolu zostały zniwelowane.
Syn nabrał pewności siebie, rozstanie z mamą nie jest już traumą.
Jeszcze raz dziękujemy .