1. Przedszkola
  2. Mazowieckie

Punkt Przedszkolny Wiatr w Żagle

Małego Rycerza 25
Warszawa

Informacje podstawowe

Telefon: 883 608 708
e-mail: [email protected]
REGON: 360160609

Dodatkowe informacje

Jest to prywatny punkt przedszkolny. Uczęszcza do niego około 5 dzieci. Data otwarcia placówki to 22-10-2014.

Opinie o Punkt Przedszkolny Wiatr w Żagle

Dodaj opinię
Anna
5/5
Polecam. Miło i fachowo.
Małe grupy i duża kadra. Najpierw miałam wątpliwości bo to placówka Integracyjna, ale jest ok. Dzięki temu w przedszkolu jest wielu specjalistów - logopeda, psycholog itd.
Więc polecam Przedszkole Wiatr w Żagle
Anonim2
1/5
Nie polecam tej placówki. Jeśli Wasze dzieci tam uczęszczają - radzę szybko zabierać.
Przede wszystkim nie nabierajcie się na "cudowne wpisy" na stronach internetowych, bo to pic na wodę. Tak naprawdę kadra w tym momencie jest w najgorszym stanie (kiedyś było lepiej, stałe ciocie), aktualnie zmieniają się co chwila(zapewne przez naganne zachowanie dyrektorki), nie są wykwalifikowane. Zajęcia tez dają do myślenia...
Iza
5/5
Świetne przedszkole. Bardzo sympatyczna kadra. Doceniam ich zaangażowanie i profesjonalizm w podejściu do dzieci. Polecam serdecznie!
A.K
1/5
Potwierdzam, to co pisze Anonim. Ponad pół roku temu odeszła cała kadra, która była przez długi czas i miała świetne podejście do dzieci. Potem było tylko gorzej, ciągła zmiana personelu, Dyrektorka nie miła i nerwowa starała się mydlić oczy. Zostaliśmy po odejściu stałej kadry, bo dziecko naprawdę robiło duże postępy, dostawaliśmy dużo informacji. Niestety później ani informacji o dziecku, ani prowadzenia terapii, z Dyrektorką też nie dało się porozmawiać.
Nazwisk osób, które pisaly opinnie na googlach nie znam, a dziecko uczęszczało tam 3 lata...
Ann
5/5
Co za bzdury! Jest cudownie tutaj. Ja jestem bardzo zadowolona! W końcu jakieś miejsce gdzie ktoś skupił się na indywidualnym podejściu do mojego dziecka i nie zostawił mnie samej sobie z problemem.
BARDZO POLECAM a poprzednie to anonimowe wylewanie pomyj i tyle
Dodaj opinię