2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Punkt Przedszkolny "Twórcza Kraina"

Szwedzka 11a

WWW: twpwroclaw.pl

Jest to prywatny punkt przedszkolny. Uczęszcza do niego około 10 dzieci. Data otwarcia placówki to 30-10-2020.

Opinie o: Punkt Przedszkolny "Twórcza Kraina"

29-06-2022 11:13
Nie polecam tego przedszkola panie wychodzą z sali bo muszą naszykowac dzieciom śniadanie w dzieci zostają same. Mój syn ma diete i było to zaznaczone niestety panie się zmieniły i syn dostawał normalne jedzenie po cZym miał problemy z brzuszkiem. Pani dyrektor jak zapytałam o opiekę to odpowiedziała " jeśli się pani nie podoba może pani zabrać dziecko...." Dla mnie bezpieczeństwo mojego dziecka a także innych jest na pierwszym miejscu. Nie wyobrażam sobie żeby dzieci w wielu 3-5 ilość 16 osób zostawały same nawet przez chwilę. To nie jest normalne chociaż pani dyrektor twierdzi że tak. Nie polecam bo to przechowalnia a nie przedszkole.