2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Punkt Przedszkolny "Leśna Chatka"

Prężycka 80
Wrocław

WWW: lesna-chatka.com

Jest to prywatny punkt przedszkolny. Uczęszcza do niego około 5 dzieci. Data otwarcia placówki to 15-02-2019.

Opinie o Punkt Przedszkolny "Leśna Chatka"

Beata
Nie polecam Przedszkola Leśna Chatka.
Do przedszkola wchodzi dziecko szczęśliwe ,radosne , a wychodzi smutne i nieszczęśliwe.
Sandra
Może Pani coś wiecej napisać? Czemu dziecko wychodzi smutne?
Katarzyna
Odradzam przedszkole Leśna Chatka. Pani krzyczy na dzieci, zamiast uczyc dzieci poprawnych zachowań, relacji z innymi dziećmi to niestety je tresuje krzykiem.. .
Anna
Zdecydowanie odradzam te placowke. Potwierdzam wczesniejsze opinie, ze dzieci sa tam bardzo zestresowane ze wzgledu na sposob ich traktowania przez pania dyrektor/nauczycielke.
Małgorzata
Beznadziejne przedszkole. Dziecko zestresowane, płaczące i zlęknione. Pani prowadząca ma zerowe przygotowanie do pracy z dziećmi. Stanowczo odradam.
Katarzyna
Zdecydowanie odradzam Pani dyrektor, która również zajmuje sie dziećmi krzykiem załatwia wszystkie problemy. Bardzo nerwowa atmosfera. Dzieci sa zestresowane i smutne. Pani pomoc tylko sie przygląda i nie ma nic do powiedzenia. Dzieci nie maja tam własnego zdania. Zupełnie zaniechana własna inicjatywa dziecka. Pani dyrektor w dzieciaczkach widzi tylko złe przygotowanie a rodzice złe wychowują swoje dzieci.
Ola
Niestety, również odradzam. Brak przygotowania pedagogicznego i podejscia do dzieci, atmosfera bezdusznego pruskiego drylu. Płaczące dziecko nie jest pocieszane. Dzieciom nie wolno rozmawiać przy posiłkach. P. Dyrektor załateia wszystko krzykiem. Zsjęcia kreatywne to np. ciastolina i 3 foremki rzucone na stół.
Anna
Również nie polecam. Stosowane "metody wychowawcze" mogą dzieciom bardzo szkodzić. Byłam świadkiem tych "metod". Ładnie urządzone miejsce nie wystarczy na miano przedszkola i placówki przyjaznej dzieciom. Odradzam