2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Punkt Przedszkolny "Leśna Chatka"

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Prężycka 80

Opinie o: Punkt Przedszkolny "Leśna Chatka"

Beata
10-08-2020 08:07
Nie polecam Przedszkola Leśna Chatka.
Do przedszkola wchodzi dziecko szczęśliwe ,radosne , a wychodzi smutne i nieszczęśliwe.
Sandra
01-09-2020 17:39
Może Pani coś wiecej napisać? Czemu dziecko wychodzi smutne?
Katarzyna
07-09-2020 14:38
Odradzam przedszkole Leśna Chatka. Pani krzyczy na dzieci, zamiast uczyc dzieci poprawnych zachowań, relacji z innymi dziećmi to niestety je tresuje krzykiem.. .
30-09-2020 10:24
Zdecydowanie odradzam te placowke. Potwierdzam wczesniejsze opinie, ze dzieci sa tam bardzo zestresowane ze wzgledu na sposob ich traktowania przez pania dyrektor/nauczycielke.
Małgorzata
19-10-2020 16:18
Beznadziejne przedszkole. Dziecko zestresowane, płaczące i zlęknione. Pani prowadząca ma zerowe przygotowanie do pracy z dziećmi. Stanowczo odradam.
Katarzyna
02-12-2020 18:48
Zdecydowanie odradzam Pani dyrektor, która również zajmuje sie dziećmi krzykiem załatwia wszystkie problemy. Bardzo nerwowa atmosfera. Dzieci sa zestresowane i smutne. Pani pomoc tylko sie przygląda i nie ma nic do powiedzenia. Dzieci nie maja tam własnego zdania. Zupełnie zaniechana własna inicjatywa dziecka. Pani dyrektor w dzieciaczkach widzi tylko złe przygotowanie a rodzice złe wychowują swoje dzieci.
Ola
27-08-2021 23:45
Niestety, również odradzam. Brak przygotowania pedagogicznego i podejscia do dzieci, atmosfera bezdusznego pruskiego drylu. Płaczące dziecko nie jest pocieszane. Dzieciom nie wolno rozmawiać przy posiłkach. P. Dyrektor załateia wszystko krzykiem. Zsjęcia kreatywne to np. ciastolina i 3 foremki rzucone na stół.
02-10-2021 09:33
Również nie polecam. Stosowane "metody wychowawcze" mogą dzieciom bardzo szkodzić. Byłam świadkiem tych "metod". Ładnie urządzone miejsce nie wystarczy na miano przedszkola i placówki przyjaznej dzieciom. Odradzam
Henryk
25-11-2021 21:16
Super inicjatywy w integracji dzieci,wycieczki "Konikowo" ,"Wioska indiańska",itp.,
Zajęcia rozwojowe jak taniec,rytmika uwielbiane przez dzieci.
Wymagana dyscyplina w zachowaniu dzieci przynajmniej w trakcie pobytu w placówce raczej wskazana przy dzisiejszym często bezstresowym wychowaniu w domu
raczej korzystnie wpływa na dziecko.
Pełna dostępność placówki nawet w dobie Covid-19 przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i zdrowia wymaga uznania.
Anonim
03-12-2021 11:31
Pamiętamy to jako zły sen, w tej placówce brakuje troski, zrozumienia i miłości, ponieważ gospodyni/nauczycielka nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi.
Nie wierz w podstępny uśmiech na ich twarzach, te uśmiechy działają tylko na twoje pieniądze, a po wyjściu zastępują je krzyki i ciągłe uwagi.
Nie wysyłaj tam swoich dzieci, przeczytaj komentarze, to najdokładniejszy opis tego, co dzieje się poza murami tej instytucji.