2. Mazowieckie

Modlińska 184b
Białołęka

e-mail: [email protected]rno.edu.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 220 dzieci. Data otwarcia placówki to 24-06-2021.

Opinie o Przedszkole Publiczne "Ziarno"

Anna
19-04-2022 10:31
Osobiście polecam z całego serca, córka chodzi od grudnia, przedszkole posiadają własną kuchnię, co jest ogromnym atutem, ponieważ nie ma problemu z ułożeniem diety, co dla mamy alergika jest ogromnie ważne, ponieważ nie muszę się martwić, że dziecku zostanie podane coś na co jest uczulone! Panie nauczycielki pomogły nam w sprawnej adaptacji, dziecko bardzo szybko się zaaklimatyzowało i nawet jesteśmy już po pierwszej "wyprawie" do teatru. Córka zawsze czeka na "odwiedziny" zwierzątek. Dodatkowo super zajęcia dodatkowe, urozmaicone zajęcia w ciągu dnia, młode nauczycielki z głowami pełnymi pomysłów, aby jak najlepiej urozmaicić czas najmłodszym!
Marzena
22-04-2022 11:19
polecam! dziecko zadowolone, chętnie zostaje w przedszkolu, ogromny wybór dodatkowych aktywności, super kadra dydaktyczna :)
Natalia
22-04-2022 18:39
Wczoraj dostaliśmy się do Ziarna z rekrutacji miejskiej. Skaczemy z radości! W naszej okolicy nie ma przedszkola z tak wyjątkowym podejściem.
Dzieci sąsiadów chodzą tak od września więc nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Rozmowa rekrutacyjna też była miłym zaskoczeniem :)
Kamila
05-05-2022 14:49
Serdecznie polecam!!! Byłam pewna obaw zapisując dziecko do przedszkola. Dziś już wiem, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Syn zadowolony, szczęśliwy, codziennie uczy się czegoś nowego. Panie nauczycielki rewelacyjne.