1. Przedszkola
  2. Łódzkie
  3. Aleksandrów Łódzki

Publiczne Przedszkole nr 6 Kido

Irysowa 21
Rąbień Ab

Informacje podstawowe

Telefon:
WWW: przedszkolekido.pl
e-mail: [email protected]
REGON: 389894533

Dodatkowe informacje

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 150 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-09-2021.

Atuty

  • język angielski

Opinie o: Publiczne Przedszkole nr 6 Kido

Dodaj opinię
Anna
1/5
28-10-2021 22:58
Bardzo boli forma architektoniczna budynku. Kicz niestety. Do tego szaro-grafitowo-białe szafki w szatniach - wizja architekta kompletnie niespójna z dziecięcym, kolorowym światem. To ponure miejsce na pewno nie zachęci przedszkolnych debiutantów... Przedszkole reklamuje się jako kolorowe miejsce. Sale też kolorowe nie są. Może dla projektanta to był kolorystyczny szczyt, ale na pewno nie dla dzieci. Przy projektowaniu nikt tu o dziecięcym bajkowym świecie nie myślał. Plac zabaw.. hmm... Potencjał był, ale coś poszło nie tak. Cała nadzieja w gronie pedagogicznym i planie na tę placówkę. Chociaż powinno to iść w parze z przyjaznym dla dzieci, kolorowym otoczeniem. Dzieciaczkom życzę, żeby znalazły tam swoje miejsce i wprowadziły trochę radosnych kolorów do wnętrz.
Gigi
5/5
14-01-2022 17:34
Przepiękny modernistyczny budynek, który robi niesamowite wrażenie na każdym, kto ma trochę więcej gustu i bardziej otwarty umysł. Piękne, nowoczesne i przyjazne wnętrza, w których nie znajdziemy kiczowatej post-prlowskiej kakofonii barw jest idealnym dopełnieniem tego przedszkola. Niestety miłośnicy kiczu i zenka martyniuka jak Anna nie docenią czegoś takiego, ale to nie dla nich stworzono przedszkole KIDO, a dla rodziców i dzieci na poziomie.
Iwona
1/5
12-09-2022 16:43
Nie polecam tego przedszkola, dzisiaj byłam świadkiem jak trzech małych chłopców się wzajemnie bili, a Panie przedszkolanki stały z boku i rozmawiały między sobą żadna z nich nawet nie raczyła zareagować . Dopiero gdy zwróciłam uwagę zabrały dzieci do środka.
E. Marta
5/5
29-09-2022 10:52
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola.
Wszystkie osoby, z którymi mieliśmy do czynienia są rewelacyjne. Kontaktowe i zaangażowane nauczycielki (w szczególności dwie, które kochają swoją pracę), przesympatyczne panie dyrektor, miły i pomocny personel.
Zupełnie nie zgadzam się z opinią, że przedszkole wizualnie nie jest atrakcyjne. Wnętrza są piękne, przestronne, jasne, przytulne, dodatkowo na każdą porę roku czy okazję pomieszczenia albo okna w pokojach dzieci są zdobione, kolorów nie brakuje, a niektóre dekoracje wyglądają jak z katalogu.
Jedyne zastrzeżenie, które mam nie dotyczy bezpośrednio tego konkretnego przedszkola, ale całego systemu, ponieważ zdecydowanie uważam, że grupy w przedszkolach powinny być mniej liczne.
Dodaj opinię