2. Pomorskie

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 5 w Gdańsku

Ignacego Matuszewskiego 2
Gdańsk

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 195 dzieci. Data otwarcia placówki to 31-08-2018.

Opinie o: Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 5 w Gdańsku

Agnieszka
08-12-2023 18:27
Świetne przedszkole. Jestem nim absolutnie zachwycona.

PLUSY:
+indywidualne podejście do dzieci, dzieci mają poczucie że każde jest ważne i wyjatkowe
+Promowanie zdrowego odżywiania, sportu
+Dzieci codziennie wychodzą na dwór (Panie w budynku zatrzyma tylko deszcz i wichura)
+Panie duzo czytają dzieciom (dzieci też bardzo szybko poznają literki, mój 5 latek już czyta proste wyrazy i stało się to w taki bardzo naturalny sposob)
+Dzieci uczą się przez zabawę
+Rozwijanie wszelkich umiejętności społecznych
+Uczenie samodzielnosci
+Bardzo dużo zajęć rozwijających dzieci manualnie (poza "zwykłymi"pracami plastycznymi dzieci malują np na gigantycznych arkuszach papieru, tworzą makiet 3d...)
+Świetnie prowadzone zajęcia grupowe i indywidualne z logopedii
+Świetna pani psycholog
+dużo ciekawych wycieczek (teatr, opera, muzea,warsztaty w salach zabaw, były też wyjazdy do stadniny koni)