2. Mazowieckie

Jest to prywatne przedszkole. To placówka specjalna. Data otwarcia placówki to 01-09-2013.

• oddział integracyjny

Opinie o: Przedszkole Specjalne w Zespole Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych "Możesz Więcej" w Nowym Zglechowie

Matka
25-12-2014 20:00
Rada pedagogiczna nie jest kompetentna, praca polega na siedzeniu z dziećmi i zrobieniu jednej aktywności dziennie, zarządzanie pożal się boże. Rodzice zrobili sobie darmową służbę do opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi.Cokolwiek robią od razu jest nagłaśniane na facebooku, aby chwalić się jaka to cudowna placówka. W rzeczywistości braki w kadrze i nieprawidłowe wyssane z palca oferty edukacyjne i zatrudnianie rodziny dwóch pań założycielek szkoły.