2. Małopolskie
  3. Niepołomice

Przedszkole Samorządowe w Woli Batorskiej

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 120 dzieci. Data otwarcia placówki to 01-01-1990.

Opinie o: Przedszkole Samorządowe w Woli Batorskiej

Pamela
26-02-2024 16:16
Mamy z synkiem złe doświadczenia po tym przedszkolu, syn chodził tam nie cały rok, brak profesjonalnego podejścia ze strony pracowników placówki, prywatne informacje o mnie i moim synu wyciekały poza przedszkole niestety, wychowawczyni syna (oczywiście wychowawczyni w cudzysłowiu) kompletnie bez empatii i ciepła do dzieci, takie osoby nie powinny pracować w przedszkolu. Mam porównanie gdyż synek poszedł do przedszkola do Niepołomic i wychodzi zadowolony, uśmiechnięty i chce wracać do tego przedszkola. W samorządowym na Woli Batorskiej odbierałam go zmęczonego, przebodźcowanego i wyraźnie smutnego, nie chciał tam wracać. Nigdy w życiu nie dałabym żadnego dziecka tam do przedszkola i wszystkim rodzicom tego odradzam.