1. Przedszkola
  2. Śląskie
  3. Tychy

Przedszkole "Radosne Elfiki"

Placówka zaprzestała działalności. Data zamknięcia to: 12-06-2017.
Nowa 9
Tychy

Informacje podstawowe

Telefon: 32 493 02 50
e-mail: przedszkoletychy@interia.pl

Dodatkowe informacje

Jest to przedszkole prywatne, za którego prowadzenie odpowiada Przedszkole Radosne Elfiki. Data otwarcia placówki to 23-02-2015.

Opinie o Przedszkole "Radosne Elfiki"

Dodaj opinię
1/5
Przestrzegam kontrahentów przedszkola Radosne Elfiki, pani dyrektor Angelika M.dokonuje na przedszkole zakupów, za które nie zamierza płacić. Prosi o wystawianie faktur z 7 dniowym terminem płatności, otrzymuje zamówiony towar( w naszym przypadku były to bransoletki na Dzień Kobiet dla pań przedszkolanek za kwotę prawie 1000zł) , po czym kontakt z nią się urywa. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Oszukana przez nią firma DecoyArt
1/5
Uwaga! Oszuści!

To samo co powyżej.
Wyłudzono towar dokładnie taką samą metodą.
1/5
Witam!

Zostaliśmy tak samo oszukani w piątek składam pozew do sądu. Mała kwota ale nie popuszczę....
1/5
To Prawda zamawiają towar i proszą o termin uwaga oszuści.
1/5
Sklep internetowy podaj na siebie namiary mnie zrobiła na dużo kasy i sprawą zajmuje się policja gospodarcza i jutro tj.19.05.2016 dokumenty trafią do prokuratora. A maja na nią więcej zgłoszeń. Każde zgłoszenie ma znaczenie nie można tego tolerować.
1/5
A ja też mam taką sytuację z tym Przedszkolem.:( Znajomy polecił mi kancelarię windykacyjno - prawną z Tychów www.profitinkaso.eu firma prężnie działa i mam nadzieje że pieniądze odzyskam.
1/5
Proszę o pilna informację na którą prokuraturę bądź policje gospodarczą składaliście Państwo zgłoszenia - jestem kolejną z poszkodowanych osób
1/5
Na pewno w Pszczynie i Bielsku proszę o jakieś namiary to przekażę do policjanta który prowadzi sprawę
1/5
proszę o info na maila handlowe@rtprojekt.pl
1/5
Przestrzegam przed właścicielką tego przedszkola!!!!!
Nie posyłajcie tam dzieci, bo to zwykła oszustka.
Wyłudza towar na termin, a potem brak kontaktu.
Jak u pozostałych poszkodowanych.
Sprawa jest w sądzie... Mam nadzieję, że odzyskamy pieniądze. Rodzice!!!!! Trzymajcie się jak najdalej tego miejsca, jak taka osoba może wychowywać wasze pociechy..... MZO w Tychach też dostał info o ciemnej stronie Pani właścicielki!!!!
Jeszcze raz PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!
1/5
Czy ktoś już może złożył doniesienie do prokuratury na działanie Pani prezes? Obecnie, aby utrudnić windykację należności Pani prezes wykreśliła się z rejestru KRS jako prezes zarządu i trzeba wyznaczyć kuratora, aby podjąć dalsze czynności.
1/5
Kolejna Próba Wyłudzenia z 6 lipca 2016 na blisko 5000 zł !!!
Witam.

Jestem właścicielką przedszkola w Tychach i interesuje mnie zakup dwóch sztuk klimatyzatorów.

Czy istnieje możliwość otrzymania od Państwa fakturki z 14-dniowym terminem płatności?

Pozdrawiam serdecznie,
Angelika Malcharek.
1/5
próba? rozumiem że, nie dostała? dochodzenie jest prowadzone w bielsku, pszczynie a z tego co wiem tychy chyba już zakończyły jeszcze nie wiem jak się to tam zakończyło. Oczywiście oprócz spraw kryminalnych jest wiele osób które złożyły pozwy cywilne ale wszystkie sprawy są jeszcze w trakcie
1/5
odnośnie wykreślenia jej z osób reprezentujących spółkę było to 06.04.2016 bo mam pełny krs z sądu
1/5
Kolejna próba wyłudzenia przez przedszkole towaru na kwotę 17000zł ,owa Pani posługuje się nie aktualnymi papierami i nie aktualnym krs. Próbuje naciągnąć firmy na przelew po czym na 100% nie zapłacą , u znajomego handlującym tym samym asortymentem chcieli odebrać towar za potwierdzeniem 100% fałszywej wpłaty a gdy powiedział że wyda towar po zaksięgowaniu się wpłaty kontakt się urywa.
1/5
kolejna firma poszkodowana w rybniku
1/5
No i kolejną poszkodowaną firmą my też jesteśmy, wyłudziła towar na 10 tys zł, no i standard juz nie odbiera telefonów i zapadła się pod ziemie.
Scenariusz podobny do poprzedników:

Treść wiadomości
Witam.
Jestem właścicielką przedszkola w Tychach.
Potrzebuję zakupić towar do placówki.
Czy istnieje możliwość otrzymania od Państwa fakturki z 7-mio lub 14-to dniowym terminem płatności?

Z góry dziękuję za pozytywną odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie,
Angelika Malcharek
1/5
nie da się tego zatrzymać ???
1/5
niestety my też daliśmy się oszukać...
proszę o info na maila jeśli ktoś wie gdzie jest prowadzone dochodzenie/śledztwo...
biuro@emultimax.pl
1/5
No to i my kolejni daliśmy się oszukać...
proszę o info na maila jeśli ktoś wie gdzie jest prowadzone dochodzenie/śledztwo...
sklep@polskiegrzejniki.com.pl
1/5
Każdy niech składa zawiadomienie na Komendzie w swojej miejscowości ew. proszę pisać tu miasta bo moja sprawa już trwa jakiś czas może to później połączą w jedną dużą sprawę ale to już decyzja należy do prokuratora.
1/5
Witam mnie tez oszukano nie zaplacila mi prezeska za prace przy okazji bylam swiadkiem niejednokrotnego zle traktowania dzieci i ta kamera na nauczycieli ciagla kontrola terror tą lafirynde powinni zamknac plus tą jej płatniczke ksiegowa oszustki !!!!
1/5
Ja również próbuję odzyskać pieniądze już jakiś czas może warto się skontaktować z jej wspólnikiem.
Proszę o kontakt do jakiego sądu najlepiej złożyć postępowanie.
1/5
Witam,
my rówież zostaliśmy oszukani i to na niemałą kwotę. Sprawa już przeszła przez sąd, w chwili obecnej będzie działał komornik w celu wyegzekwowania należności.
1/5
oszustka, zlodziejka to malo powiedziane, sfalszowala nawet podpis rodzicow ktorzy wstepnie zapisali pociechy a pozniej zrezygnowali. rodzice dowiadywali sie z wezwania na policje (celem potwierdzenia swojego podpisu) ze ich dziecko uczeszcza do przedszkola. niezle sobie to wszystko wykombinowala, zlodziejstwo w bialy dzien, i co najgorsze dalej prowadzi przedszkole i wszystkim sciemnia...
1/5
Bardzo mnie dziwi jedna sprawa , że pomimo oszustw na taką skalę Pani i jej wspólnicy maja się dobrze i nadal w jawny sposób naciągają kolejne osoby. Nasze Państwo " Prawa " . Sprawy w sądzie ciągną się w nieskończoność pismo za pismo. Jak widać zgłaszanie sprawy również w prokuraturze kończy się fiaskiem. Może jedynym wyjściem jest nagłośnienie sprawy w mediach. Z ciekawości - czy panna Angelika widywana jest nadal w Tychach ? Czy ma na tyle tupet aby bezkarnie pokazywać się na ulicach. Ale wierzę , że wcześniej czy później ręka sprawiedliwości dosięgnie całe to towarzystwo.
1/5
właśnie może jakaś uwaga albo sprawa dla reportera.
1/5
czy w ogóle da się odzyskać pieniądze przez Komornika?
1/5
Da się odzyskać
1/5
Bardzo proszę o kontakt osoby oszukane przez p. Angelikę na marcika@vp.pl
Nie można tego tak zostawić...W grupie siła!
1/5
Ostrzegam nowy podmiot w rekach p. A.M. pewnie już zdażyła kilka Firm naciągnąć. Drodzy Państwo zamiast liczyć na postepowanie cywilne i nikłe szanse na odzyskanie przez komorników. Proponuję złożyć doniensienie o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia przez Państwa majątkiem. Sprawa karna dla Pani A.M. kilka takich doniesień i niestety #### bo to recydywa. A Wy możecie po prawomocnym skazaniu zażądać naprawienia szkody.
1/5
zapomniałem podać dane podmiotu:
PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE OMNIBUS ANGELIKA M........-K..........
NIP: 6381590354 , REGON: 365551929
Nie wpisuje nazwiska bo każdy zna
1/5
Nas Pani Angelika naciągła na 1400zł. Schemat taki sam jak wszędzie. Prośba o odroczenie terminu płatności dla przedszkola. Gdyby ktoś składał jakiś pozew to proszę o podanie kontaktu.
1/5
Moja sprawą zajmuje się kancelaria w Tychach Profit Inkaso. Polecam
www.profitinkaso.eu
1/5
Czy ktoś wkoncu tą wariatka zatrzymie? Dzisaj świętowali Mikołaja, pewnie prezenty znowu nie zapłacone.
1/5
Witam. Wszystkie "poszkodowane" osoby, którym zostały juz opłacone zaległe fakturki do 30.11.2016r. proszę o wykreślenie postów z informacją o zaległościach.
Osoby, które jeszcze nie otrzymały płatności proszone sa o kontakt mailowy.
Co do Mikołaja, to owszem Panie Tomaszu,jezeli juz to tak bardzo Pana interesuje, to przedszkole świętowało i to hucznie, a jezeli Pana interesuje co dzieci dostały w prezencie, mógł sie Pan zatrzymać lub chociaż spojrzeć prosto w oczy, a nie głupoty wypisywać! Jednocześnie informuje, iż osoby, które zostały na tym forum podstawione bardzo proszę o usunięcie wpisow i opinii na temat przedszkola Radosne Elfiki w Tychach gdyż zawieraja one nieprawdziwe, szkalujące informacje na temat działalności placówki. Informacje te są niezgodne z prawdą, wprowadzają w błąd rodziców dzieci. Dotyczy to rowniez informacji dotyczących opieki nad dziećmi jak i pracownikow. Sprawa zostanie skierowana do Prokuratury, jeśli posty tych osób nie zostaną usunięte w przeciągu tygodnia.

A.M.K
1/5
witam
właśnie dziś dostałem informację z prokuratury o przesłaniu aktu oskarżenia z art 286 kk do sądu rejonowego w lubartowie II WYDZIAŁ KARNY PRZECIWKO A M-K porzywdzone osoby proszę o kontakt na e-maila biuro@remontex-ogrodzenia.pl
1/5
Po co wypisuje Pani A.M.K puste informacje z prośbą o kontakt mailowy osób którym zalega Pani za faktury. Na wcześniejsze maile Pani nie odpowiadała, wiec kolejne przypomnienia nic nie dadzą. Zapewne dobrze zna Pani listę osób którym Pani zalega z płatnościami.
1/5
Dziwne, że Pani nie wie komu ma Pani zapłacić faktury.
Wielokrotnie próbowaliśmy się z Panią skontaktować telefonicznie i przez e-mail, nie odbiera Pani telefonów ani nie odpisuje na e-maile. Przypominam, że nie zapłaciła Pani do dnia dzisiejszego faktury nr 00125/2016/03 z dnia 10.03.2016. Jak ma Pani jakiś problem z wysłaniem przelewu to proszę się z nami skontaktować.
Adres e-mail: farta@farta.pl

1/5
to ściema aby odwlec w czasie postępowanie ludzi. Trzeba składać zawiadomienia do prokuratury i nie liczyć na dobrowolny zwrot. Telefony, listy, email nie działają na tą panią. Może kilka rozpraw coś w tej sprawie zmieni.
1/5
Dziś kolejna próba ( już nas naciągnęła na inne dane przedszkola na kwotę 5tyś ....bezczelna szczyga...kontakt z @ : przedszkoletychy@interia.pl.
5/5
Widzę, że wredota ludzka nie ma końca.
Jeżeli Pani AMK jest komuś winna za faktury dlaczego nie kontaktują się Państwo na maila?
Jak widać konkurencja ma tutaj najwięcej do powiedzenia nie mając nic wspólnego z przedszkolem i płatnościami.
Na szczęście jeżeli można oczerniać jedną stronę, zawsze idzie to też w drugą.
Strona została już zgłoszona z wszystkimi wpisami na policję o pomówienia..
Jeżeli w takim razie Przedszkole ma jakiekolwiek jeszcze zaległości, to ponawiam informację o drodze mailowej.
Jak do tej pory nie napisał nikt, więc może jednak chodzi tu o nagonkę, która na szczęście zostanie ucięta z wielkim hukiem!
5/5
Pana Sebol prosimy w komentarzu o jakiekolwiek dowody i podanie danych przedszkola na które niby tym razem został "oszukany" i proszę się grubo zastanowić nad odpowiedzią, ponieważ sprawa także już została w dniu dzisiejszym zgłoszona na policję o pomówienie.
1/5
Konkurencja ??? - jedyną konkurencją dla takiej osoby to Panie stojące nocą "na rogu"....
1/5
A co pamieć zawodzi ??? Grube dupsko się węglem grzeje za free i szuka kolejnej dostawy ??? Pewnie kiedyś będzie dane to wyjaśnić my nie zbiednieliśmy ale dla samej zasady jak tylko będzie można utrudnimy życie...A co do Pani zastraszeń z miłą chęcią spojrzę pani ( celowo z małej) w oczy w prokuraturze. Fałszowania wpisu na fakturze przelewowej o treści " zapłacono gotówką dn...." w celu zwrotu z MZO też nie pamiętamy ????
5/5
Uprzejmie informuję, iż udało się Państwu zepsuć opinię i renomę Radosnych Elfików, owszem było kilka opóźnień w płatnościach, ale był też komornik, który konsekwentnie ściągnął wszelkie należności, zawsze mogą to potwierdzić rodzice dzieci, którzy zamiast płacić czesne do przedszkola, wpłacali komornikowi. Może i płatności nie były uregulowane na czas, może nawet na dzień dzisiejszy jeszcze jakieś istnieją...ale robiliśmy wszystko co w naszej mocy aby wyjść z opresji.
Niektóre osoby dość perfidnie wykorzystały ten fakt, robiąc z placówki najgorsze zło...bo przecież na forum jest najłatwiej:)
Informuję wszystkich tutaj zebranych i szukających sensacji, iż jeżeli ktokolwiek bez jakichkolwiek dowodów oczerni placówkę przedszkola Integracyjnego Omnibus w Tychach będziemy wyciągać surowe konsekwencje, głównie odszkodowania za stratę renomy., więc proszę się grubo zastanowić zanim cokolwiek Państwo napiszą nie mając jakichkolwiek dowodów.
Możemy sobie tak komentować bez końca. Państwo swoje, ja swoje...ale nie pozwolę na dalsze oczernianie placówki przedszkola Integracyjnego Omnibus.
Ponawiam informację, jeżeli ktokolwiek posiada jeszcze nie zapłacone fakturki z przedszkola Radosne Elfiki, proszeni są o kontakt mailowy, ponieważ być może, jak już się okazało w kilku firmach, pieniądze są przetrzymywane u komornika.
Reszta, która rzekomo chce się spotkać w prokuraturze lub sądzie proszona jest o wstrzymanie się z głupimi komentarzami typu: próbują wydłużyć sprawę i polubownie wpłacić bo naprawdę, to na mnie nie działa.
Jesteśmy dorośli, ktoś ma dług, ktoś go chce spłacić, ktoś chce coś odzyskać, proszę bardzo. Ktoś chce się spotkać rzekomo w prokuraturze też nie ma najmniejszego problemu...
Decyzja należy do Państwa...
5/5
Pana Sebol upominam po raz ostatni za oszczerstwa, które Pan podaje. Jest Pan wulgarny i chamski. Ponawiam informację, jeżeli Pan posiada jakiekolwiek dowody na kolejne wyłudzenie na kolejny podmiot, to prosze dane tej placówki umieścić na forum i mam nadzieje, że ma Pan na to potwierdzenie dla policji.

Ja nie będę chamska na forum, tak jak Pan...bo Pan tylko tak potrafi...będę chamska w cztery oczy jak się ponoć spotkamy w prokuraturze. Naprawdę nie mogę się już doczekać tego spotkania, więc do zobaczenia...

1/5
Tak tak na forum najłatwiej a to tylko dlatego ,że w oczy nie jest to możliwe ( co niejednokrotnie próbowano uczynić ) . Jeszcze życia trochę przed nami ....wierzę ,że będzie to dane....Zdążyliśmy nawet o tym zapomnieć ,ale na szczęście kolejnym bezczelnym zapytaniem o "fakturkę przelewową za 3t węgla " zostało nam przypomniane...Do zobaczenia .
1/5
Nie jestem wulgarny jestem szczery i nazywam rzeczy po imieniu ...
5/5
Tak, Panie Sebol. Niestety, ale u mnie na placówce węgla stoi dość sporo, przedstawić fakturkę opłaconą na Przedszkole Integracyjne Omnibus czy nr tel do dostawcy?
Widzę, że stronę tę ma Pan w zakładce "ulubione"...napiszę tylko tyle...proszę przestać oczerniać placówkę Omnibusa. Pozdrawiam.
1/5
Człowieku czy ty widzisz gdzieś abym podał taka nazwę ??? Wszystko co piszę jest skierowane personalnie do pani byłej prezes . Na elfikach radosnych się nakradło więc trzeba zmienić nazwę ....a co do spotkania pewnie wiele osób chciałoby w oczy tylko dupa się pali ...ale może reklama w TV coś się wymyśli przy naszej stracie 5tyś plus kosztach adwokata i nieskutecznej windykacji z chęcią dorzucę jeszcze parę złoty aby żyło się pani lepiej ....tyle resztę powiem jak mi na to pani pozwoli już w oczy ... "Remontex" proszę sprawdzić wiadomości na skrzynce....poszkodowanych zachęcam do złożenia zawiadomienia na drodze cywilnej przeciwko AM - pewnie czasu zajmie to bardzo wiele ale zastanówmy się czy można pozwalać aby taka ameba żerowała i żyła naszym kosztem śmiejąc z nas wszystkich ...
5/5
oooo już się wycofujemy z oszczerstw o rzekomej próbie wyłudzenia :" Dziś kolejna próba ( już nas naciągnęła na inne dane przedszkola )...Panie Sebol brak mi słów na takich jak Pan...myślał Pan, że pewnie po raz kolejny pozostawię bezpodstawne oszczerstwa bez wyciągania konsekwencji...niestety pomylił się Pan...
1/5
Inne dane przedszkola - Przedszkole Radosne Elfiki (w nagłówku na tej stronie widnieję "opinie na temat przedszkola Elfiki " więc nie wiem co tam się u pani we łbie dzieję ,ale mnie to mało obchodzi - jak nie ma się nic mądrego do powiedzenia to najlepiej mówić byle co ....Zapraszam tak jak wspomniałem ....ja w przeciwieństwie do złodziejek takich jak pani jestem ogólnodostępny ...i nie kryje się po kanałach...na tym kończę tą jałową dyskusję i trzymam kciuki za to,że dotrzyma pani słowa odnośnie "zrobienia z nami porzaku" ...
5/5
Panie Sebol, ponieważ nie przypominam sobie, żebym w dniu 07.02. podawała Panu jakiekolwiek dane do zakupu na Przedszkole Radosne Elfiki czy Przedszkole Integracyjne Omnibus nie będę dalej prowadziła z Panem chorej konwersacji...a tym bardziej nie będę Pana obrażała, tak jak Pan mnie, chociaż na końcu języka ma pełną litanię pod Pana adresem.
1/5
Pani AMK, wysłałem dwa maila ostatnio z prośbą o wpłatę zaległości. Cisza, na forum gra Pani poszkodowaną przez ludzi którzy domagają się swoich pieniędzy. Proszę może o podanie aktualnego adresu email aby przypomnienie o płatności do Pani dotarło.
1/5
wszystkie osoby zainteresowane zapraszam na rozprawę karną przeciwko amk z art 286 kk w której jestesmy stroną pokrzywdzoną do sądu rejonowego w lubartowie 28.02.2017 godz. 10 30 sala nr.1
1/5
Szanowna Pani Angeliko, my wciąż czekamy na nasze 5 tys, sprawa w sądzie, zero kontaktu z waszej strony. Jak widzę nazwa przedszkola się zmieniła, aby bez przeszkód kontynuować przestępczą działalność. Skala Pani procederu jak tak duża, że liczymy na finał pomyślny dla poszkodowanych. Bezczelnością z Pani strony jest wygrażanie poszkodowanym, ale czego można się spodziewać. Dziwi mnie, z jeszcze ktokolwiek chce z Panią współpracować, bo w Tychach jak widać jest Pani już słynna.
1/5
DZIŚ ODBYŁA SIĘ SPRAWA KARNA PRZECIWIKO PANI ANGELICE
W KTÓREJ JESTEŚMY POSZKODOWANI NIESTETY PANI ANGELIKA SIE NIE POJAWIŁA SPRAWA SIE ODBYŁA MINO TO I MYŚLĘ ZE OSKARŻONA NIE UNIKNIE ZASŁUŻONEJ KARY ZACHĘCAM WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH DO SKŁADANIA DONIESIENIA DO POLICJI LUB PROKURATURY W SWOIM MIEJSCU ZAMIESZKANIA / W MOIM PRZYPADKU ORGANA ŚCIGANIA SPISAŁY SIE NA MEDAL / ZAPRASZAM PANIA OSKARŻONĄ NA II ROZPRAWE GDZIE MOŻE PANI PRZEDSTAWIĆ SWOIE RACJE PRZED SĄDEM A NIE NA FORUM
1/5
DZIĘKUJE WSZYSTKICH ZA E-MAILE WSKAZUJĄCE NA WYŁUDZENIA OSKARŻONEJ ,KTÓRE PRZEDSTAWIŁEM
PRZED SĄDEM
1/5
DZIĘKI Waszym wpisom udało mi się dziś uniknąć kolejnego oszustwa "Pani prezes " .Schemat identyczny , mail z prośba o zakup na termin 14 dni ...
1/5
John1511 co tym razem w zainteresowaniu Pani Prezes jest ? Z informacji przeze mnie ustalonych są laptopy, sprzęt ogrodniczy, ogrodzenia, 2 firmy leasingowe samochody p. Prezes.
1/5
WItam,
ja również w zeszłym roku zostałem oszukany.
Sprawa już się odbyła, komornik pracuje.
Widzę jednak że Pani pisze że jest w trakcie regulowania należności.
Chciałbym zapytać dlaczego Pani nie kontaktowała się do tej pory skoro jest Pani w trakcie pokrywania należności.
Oszukany z ZG.
1/5
Witam. My również zostaliśmy oszukani przez panią Angelikę (RADOSNE ELFIKI) w listopadzie 2015 roku zakupiła u nas zabawki na kwotę ponad 3500, do dzisiaj nie zapłaciła. Ponadto ponieśliśmy dodatkowe koszty, gdyż wystąpiliśmy do US o zwrot VAT'u US należne pieniążki przelał, po czym dostaliśmy zawiadomienie, że firma pani Angeliki przestała być Vat'owcem i US kazał nam zwrócić pieniądze łącznie z odsetkami. Nie wierzcie w dobre intencje tej pani. Nie oddałabym pod opiekę jej placówki swojego dziecka, ze względu na jej bezczelne oszustwa, jak również bałabym się o bezpieczeństwo własnego dziecka. Bo gdy pani Angelika będzie tak dalej robić to pewnie przebierze miarę i ktoś jej za to odpłaci.... Ta pani za nasze pieniądze świetnie się bawiła, nie myśląc, że my również mamy swoje DZIECI, a to one również w tym zostały poszkodowane.
Życzę pani Angelice dużo zdrowia, bo będzie jej pewnie potrzebne, gdy wyjaśnią się wszystkie oszustwa i będzie musiała za nie "odpokutować"
Może w tym czasie postnym, Pani nawróci ze złej drogi i odda pieniądze.
1/5
Niestety za późno znalazłem informacje z przestrogami i również dałem się oszukać. Schemat ten sam, zapytanie o zakup na przelew z 14 dniowym terminem płatności. Mnie szanowna Pani Angelika M. oszukała na 2799,00 zł. Wysłałem sprzęt z fakturą na przelew na początku lutego 2017 roku. Po monitowaniu o płatność nawet odpisała na maila z przeprosinami, że nie wpłynęły jakieś pieniądze z Urzędu Miasta, lecz od 2 tygodni się już nie odzywa. Telefon, który podała dla kuriera też milczy, zgłasza się tylko automatyczna sekretarka. Zgłaszam sprawę o wyłudzenie do prokuratury.
1/5
Niestety za późno / schemat standardowy , fv 1620 na łóżka piętrowe, brak kontaktu , sprawa kierowana do prokuratury ;/
1/5
Witam,

Nasza firma również została oszukana przez to przedszkole. Czy komuś udało się odzyskać pieniądze?

Pozdrawiam
1/5
może jakiś wspólny proces bo jak widać proceder trwa
1/5
Witam ja mam to samo za 3 tony węgla do dzis nie dostałem pieniedzy ale juz sprawa idzie do prokuratury
na poczatku owszem meile i tel wszystko było teraz nikt nie odbiera wiec ruszamy do sądu.Pozdrawiamy
1/5
Może warto zgłosić sprawę do telewizji, program typu Uwaga.
Tylu poszkodowanych, tyle spraw w sądzie, a kobieta biega wolno i oszukuje dalej.
1/5
CZY KTOŚ MA NR TELEFONU DO PANI DYREKTOR, TEZ MI NIE ZAPŁACIŁA ZA FAKTURE I NIE MOGE ZNALEŚĆ NIGDZIE NR TELEFONU NIE WIEM CZY TEN 324930250 TO PRAWIDŁOWY?
1/5
Ten telefon niestety nie jest aktualny. To mieszkanie prywatne, zgłaszają się jakieś dziadki. Ostatnio wysłałem polecony z potwierdzeniem odbioru i też nie odebrali. List wrócił do mnie. Dzwoniłem do Krajowego Rejestru Długów, ale tam trzeba zapłacić żeby móc firmę dopisać. Ma ktoś jakiś pomysł na odzyskanie pieniędzy? A może by się telewizja zainteresowała tymi naciągaczami, jeśli prawo ich nie rusza? Trzeba spróbować program INTERWENCJA!
1/5
Ludzie przestrzegam przed Pania Angelika która bierze i nie płaci ale nie wie o tym ze swiat jest mały :))
wziela wegiel w zeszłym roku do dzis nie oddała a wiec złodziej pierwszej klasy !!!!!!!!!!Sprawe oddałem do sadu
1/5
piszcie jak sie cos dowiecie hurtowniaopalu@onet.pl z gory dziekuje.
pozdrawiam Pania prezes:))))))
2/5
Podaje aktualny numer telefonu pani Angeliki 790244646
1/5
Zdziwiła się Pani Angelika skąd mam numer telefonu i bezczelnie się wyłączyła. To już jest szczyt chamstwa. Czy ta takich ludzi nie ma sposobu naszym kraju?
1/5
MEGA NEGATYW. OSZUSTKA NR 1. PANI KUPIŁA U NAS ŚLINIAKI. KONTAKT MAILOWY SUPER, OD RAZU ODPISYWAŁA NA WIADOMOSCI ITD. JAK ZWYKLE PYTANIE O ŚLINIAKI NA TERMIN 14 DNI, OTWIERAJĄ DWA NOWE PRZEDSZKOLA INTERGACYJNE BLA BLA BLA STARA ŚPIEWKA. GDYBYM WCZEŚNIEJ TRAFIŁA NA TEN ARTYKUŁ NA PEWNO NIE DALI BYŚMY TOWARU PANI ANDŹELICE NA TERMIN. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH. I NIE WIERZE ŻE TAKA OSOBA JAK TA WREDOTA I OSZUSTA MOZE UCZYC WASZE DZIECI, CZEGO ONA NAUCZY JAK BYĆ ZŁODZIEJEM I JAK OSZUKIWAĆ INNYCH, MASAKRA JAKAŚ , SPRAWA TRAFIA NA POLICJE. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TA PANIA.
2/5
Dziś dzwoniłem do złodziejki mówi , że to nie ona heheheeh pomyłka czy cos takiego sprawa w sadzie juz jest w trakcie.Ma wspolnika 83 rok ktory ma jakies firmy wiec pomalutku dobierzemy sie do swoich pieniedzy,Do skarbówki zgłosiłem
1/5
NUMER JUŻ NIEAKTUALNY, CZY MA KTOŚ NOWY NAMIAR NA TĄ BEZCZELNĄ BABE
1/5
telefony są raczej mało efektywne, sąd, komornik. to chyba jedyne rozwiązanie
1/5
Pani A zwinęła swój interes, a za sam czynsz za lokal jest winna ponad 80 000 zł !!!!!!!! I to ludziom, którzy cały czas chcieli jej pomóc, bo biedna, bo samotna itd....
1/5
Witam,
Pani Angelika do dzisiaj nie zapłaciła za towar zakupiony ponad rok temu!!!!!!!
Perfidna oszustka!!!!!!!!
Trzymajcie dzieci jak najdalej od niej!!!!!!!
5/5
Pani Angelika prowadzi sklep z obuwiem na ul.Niepodległości 87. Taka to pożyje. Pozdrawiam
1/5
ciekawe czy rozlicza się z dostawcami tak samo jak z dostawcami do przedszkola?:)
5/5
Witam serdecznie wszystkich oszukanych. My również zostaliśmy oszukani na kwotę 4000 zł. A raczej towar został wyłudzony. Ja zgłaszam to do prokuratury. Telefon do Pani Angeliki to: 790 244 646. Jest aktywny w dniu dzisiejszym prowadziłem rozmowę aczkolwiek nie spodziewam się że cokolwiek z tego wyniknie. Myślę że można się zebrać wspólnie i zgłosić to do jednej prokuratury jako pozew zbiorowy, myślę że może to mieć większe oddziaływanie. czy ktoś ma jakiegoś mecenasa który zajmie się konkretnie sprawa? proszę o kontakt na maila: gary_gary@interia.pl
1/5
Jak wykreślić posty co Pani mówi a moje 6200 zł prawie plus koszty sądowe, od roku nie dostałam ani grosza od komornika za Panią jeszcze. Mamy datę 21.06.2017 r.
1/5
Kolejna sprawa karna w SR w Tychach 14.12.2017 moze jeśli czyta P.Angelika zjawi się jest jeszcze sporo czasu
1/5
Byłem na sprawie pod koniec Października ,ta "biznesłomen"namieszała i oczywiście Sąd odroczył rozprawę ,ale już ją tam znają i Pani sędzina konkretnie przeorała tą biznełomen kierując słowa do Pani "obrońcy"
Odnośnie spłat ,nasza sprawa z wyłudzeniem ciągnie się od połowy 2014r .
Rodzice/klienci powinny dzieci przenieść do innych przedszkoli ,tam gdzie szanuje się klientów jaki kontrahentów,bo dzięki takiej współpracy razem plewimy chwasty ...
Mimo wszystko,wszystkim poszkodowanym życzę owocnego roku :)
Pozdrawiam
1/5
Miną niespełna rok od wpłynięcia aktu oskarżenia przeciwko A.M.K z art. 286 kk i mamy wyrok 8 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności oraz naprawienie szkody czyli zwrot wyłodzonej kwoty Skazana nie złożyła zazalenia na wyrok więc wyrok jest prawomocny .Pani AMK jezeli jeszcze Pania nie zamkneli i czyta Pani informuje Panią ze kwotę którą Pani wyłudziła z naszej firmy nie odpuszcze Pani . Osoby które mają sprawy nie zakończone beda miały szanse zobaczyc w/w Panią na żywo bo już się nie wykręci nie odbieraniem wezwań tylko będzie doprowadzona z Zakładu karnego . ps jak by któś miał jakieś sprawy prosze o kontakt chętnie się przejadę zobaczyć tą Panią
1/5
III. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE
9. Inne
Pozycja 46730.Subskrybuj Ikona RSS
Malcharek-Kajdasz Angelika Anna
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY, sygnatura akt: X Gzd 7/16/11
[BMSiG-46844/2017]
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, X Wydział Gospodarczy, podaje do wiadomości, że w sprawie z wniosku wierzyciela Andrzeja Krzemińskiego, prowadzonej pod sygn. akt X Gzd 7/16/11, na podstawie prawomocnego postanowienia z dnia 30 czerwca 2017 r. orzeczony został w stosunku do Angliki Anny Malcharek-Kajdasz (Angelika Anna Malcharek-Kajdasz), posiadającej numer PESEL: (informacja ukryta) , zamieszkałej w Tychach, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej oraz pełnienia funkcji opisanych w art. 373 ust. 1 Prawa upadłościowego, na okres 6 lat.
4/5
P.Angelika również i nas oszukała...do placówki dostarczaliśmy posiłki dla dzieci,winna nam jest 9 tyś zł na dzień dzisiejszy,próbował komornik ściągnąć komornik tę należność - niestety bezskutecznie-masakra...obecnie widuję oszustkę gdyż sprzedaje truskawki nieopodal mojego miejsca zamieszkania...............
4/5
Jeśli ktoś ma ochotę się spotkać z tą panią face to face proszę o info na emaila kkk14@op.pl chętnie zdradzę miejsce gdzie ją widuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
a Pani nie powinna znajdować się w miejscu innym niż stragan? na podstawie tego co mamy podane wyżej
1/5
Informuję, że pannica w tym tygodniu wybiera się na wczaski nad Bałtyk.
1/5
witam z kad ma Pan taką informacje prosze o kontakt biuro@remontex-ogrodzenia.pl
1/5
Witam wszystkich oszukanych. Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Mam sądowy nakaz zapłaty i co z tego jak komornik przysłał mi 16 zł z długu ponad 4000. Na prawdę nie ma rady na takich ludzi w naszym kraju?
1/5
Niestety nie ma rady, z tego co mi wiadomo to w lato nadal balowała i szmaciła sie. Nie zapomniała tez krasc.
1/5
Ona sobie dobrze żyje, a ludzi ma głęboko w poszanowaniu....
1/5
My również zostaliśmy oszukani na kwotę 800 zł.
1/5
czy ta oszustka dalej okrada ?? malcharek kajdasz
1/5
Kilkanaście spraw zostało już zakończone spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 506-734-471
5/5
Bohaterka tematu już za kratami
Dodaj opinię