2. Mazowieckie

Powstańców 36
Ząbki

WWW: lawendowamarina.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 80 dzieci. Data otwarcia placówki to 08-08-2019.

Opinie o: Przedszkole Publiczne Lawendowa Marina

19-01-2021 11:16
Nie polecam. Kto będzie chciał posłać tam dziecko niech się zastanowi przedszkole jest pół prywatne a sama Pani Dyrektor lekceważy zdanie rodziców i obawy ,nowe pomysły i rozwiązania przedszkole się nie rozwija .
Jak jest dobrze to dobrze ale jak jest problem to jest odpowiedź PRZECIEŻ SĄ INNE PRZEDSZKOLA ZAWSZE MOZNA ZMIENIĆ to jest podejście .
Dzieci są nerwowe płaczliwe rozbite i nie radzą sobie z emocjami chociaż w domu nie sprawiają większych trudności. A to jest ciekawe bo wszystko jest zwalanie na nas i dziecko a większość czasu spędza w placówce a nie z rodzicami . Duże koszty brak podziału dniówek pobytu dziecka w przedszkolu za zajęcia dodatkowe trzeba płacić chociaż dziecko nie korzystało , brak w nauczycielach do języka itp. dzieci nie rozwijają się , skarżą się że ciocie każą się bawic jedną zabawką zostawione same sobie , dzieciom wycofano leżakowanie 4latkom pomimo potrzeby odpoczynku i wprowadzono relaksacje na dywanie z roztoczami i kurzem DZIECI TAM ZASYPIAŁY a wmawiano że to nie prawda. NIE POLECAM DUŻO BY TU WYMIENIAĆ ALE TO ZOSTAWIAM PAŃSTWU.
gość
25-05-2021 11:25
nie zgadzam się z poprzednia opinią. Panie w przedszkolu sa zaangazowane, wypełniają czas różnymi atrakcjami i zajęciami, Dzieci maja do dsypozycji wiele kreatywnych zabawek, nie nudza się .
Pani dyrektor jest młoda osoba z bardzo dobrym podejściem do dzieci, nie zdarzyło sie nigdy aby moje pytanie jako rodzica pozostalo bez odpowiedzi.
Polecam
05-07-2021 14:44
Faktycznie idealne miejsce i opieka SUPER, tylko szkoda, ze w ciągu 1 miesiąca 2 dzieci samo wyszło z przedszkola….a ostatnia sytuacja miała miejsce tydzień temu! Sprawa została zgłoszona, tutaj nie udało się „uczyszyc” rodziców pani Dyrektor, tak jak to miało miejsce za pierwszym raczej.
07-07-2021 20:10
Mój syn jest bardzo zadowolony z przedszkola i my również. Panie wkładają serce w pracę, my widzimy bardzo duży rozwój u syna, dużo się nauczył, stał się dużo bardziej samodzielny, a jak odbieramy Go za wcześnie to jest niezadowolony. Czuje się tam bezpiecznie i bardzo lubi chodzić do przedszkola.