2. Kujawsko-Pomorskie

Wierzbowa 22
Zamość

WWW: przedszkoleigus.pl

Jest to publiczne przedszkole. Uczęszcza do niego około 75 dzieci. Data otwarcia placówki to 28-01-2016.

Opinie o Przedszkole Publiczne "Iguś" w Zamościu

Aneta
To świetne przedszkole, super panie i co dla mnie najważniejsze przygotowanie do pierwszej klasy dla mojej córci. Własna kuchnia to duży plus. Od razu widać, że przedszkole jest bardzo dobrze prowadzone, dużo się dzieje i moje dziecko się nie nudzi. Bardzo polecam, super kadra.
Mama 5-latka
To prawda, zgadzam się przedszkole prowadzone z pasją i panie, które świetnie się opiekują dziećmi. Jestem mamą dwójki, które tam chodzą i nie zmieniłabym na inne, a mam porównanie. Faktycznie własna kuchnia to duży plus, dzieci zadowolone.
Kasia
Właściciele placówki nastawieni na kasę , ciągła zmiana pań , nic specjalnego się nie działo ,syn chodził 3lata
Mirka
Super przedszkole dziękujemy wszystkim kochanym paniom, nasz synek jest gotowy do szkoły na 100 % Zadowoleni Rodzice
Bogusia z Zamoscia
Przedszkole na medal, dzieci zadowolone i rodzice tez polecam serdecznie
Ania mama 4 latka
Super przedszkole, pyszne jedzenie, panie wymyślają super zajęcia, dzieci się nie nudzą. super kadra
rodziceali
Przedszkole na wysokim poziomie, nie znam lepszego w okolicy , mnóstwo atrakcji.
Kasia R.
Moje dzieci chodzą tam 2 lata , cały czas atrakcje, ciągle coś się dzieje, dzieci się nie nudzą, sympatyczne panie.