2. Lubelskie
  3. Lubartów

Przedszkole Prywatne Casper

Miejsce zostało oznaczona w serwisie jako nieaktywne. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestało ono działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.

Opinie o: Przedszkole Prywatne Casper

Jolanta Długosz
09-07-2014 14:27
Córka chodziła do Przedszkola Casper dwa lata.
Dziś zakończyła pierwszą klasę w SP z wyróżnieniem, wiem dokładnie, że w większości to Państwa zasługa.
Przedszkole bowiem zapewniło mojemu dziecku nie tylko dobre warunki do zabawy i nauki, ale również zapewniło bezpieczeństwo, nauczyło codziennych obowiązków, manier, nauczyło odpowiedzialności i dążenia do celu.
W przedszkolu pracują doświadczone, sympatyczne i elokwentne panie - w pełni przygotowane do pracy z dziećmi, a nie jakieś wzięte z ulicy opiekunki, co jest wg mnie dużym atutem w dzisiejszych czasach.
W przedszkolu panuje bardzo swobodna, rodzinna atmosfera, dzięki której pamiętam, że córunia odnalazła się w nowym miejscu błyskawicznie.
Jednak największym atutem placówki był szereg zajęć w ciągu dnia, urozmaicony plan dnia, w którym dzieci uczyły się języka angielskiego, tańca, ale również miały zajęcia ze specjalistami.
W dużej mierze pomógł nam logopeda, który wyraźnie poprawił wymowę moje dziecka.
Duże podziękowania należą się właścicielce placówki, która zadbała o czystość miejsca, o to by dzieci miały przy boku kochające ciocie, by miały się czym bawić i by miały warunki do pełnego rozwoju.
Jestem zadowolona z placówki, z chęcią w przyszłości zapiszę tutaj moje kolejne dziecko, które niedługo przyjdzie na świat.
A może nawet do żłobka, bo wiem, że i taką grupę tam prowadzą.
Zobaczymy....
W każdym razie jeszcze raz dziękuję i powodzenia!
Paulina
04-08-2014 16:40
Mam pozytywna opinię na temat tego przedszkola. Bardzo cieszę się, że zapisałam tu moje dziecko. To kolorowe miejsce, a grupa rówieśnicza jest bardzo przyjazna. Dzięki temu moje dziecko bez problemów zaadaptowała się do nowej sytuacji. Czesne w tej placówce są bardzo przystępne.
Sandra W.
08-10-2014 13:24
Osobiście polecam przedszkole z podstawowe względu :
- ciepła, rodzinna atmosfera i do tego indywidualne podejście do dziecka.
Bardzo cieszę się, że w ramach zajęć jest również religia.
Marta
21-10-2014 12:37
Prestiżowa placówka :) Podoba mi się rodzinne ciepło w przedszkolu, niesamowite podejście i energia kadry, która zaraża uśmiechem dzieciaki.
Zosia jest zadowolona z pobytu w przedszkolu.
Maja
06-11-2014 14:43
Polecam przedszkole ze względu na wysoki poziom nauczania, bardzo dobre warunki lokalowe i przyzwoitą cenę.
Inne przedszkola w okolicy mogą się chować.
28-11-2014 12:27
Moim zdaniem w przedszkolu panują na tyle komfortowe warunki, na tyle rodzinna atmosfera, że nie dziwię się, że dzieci czują się tutaj dobrze.
Moja córka bardzo pozytywnie ocenia przedszkola i lubi tam przebywać.
Jola
29-12-2014 16:55
Logopeda, wycieczki i religia to świetna sprawa. Przedszkole dla mnie ekstra. Fajna kadra super troszczy się o moją pociechę.
Nina Kolasińska
20-01-2015 10:50
Przedszkole dba o ogrzewanie, szczególnie teraz kiedy jest po prostu zimno
Jeśli chodzi o wyżywienie, to również nie mam uwag.
Jedzenie jest smaczne, zdrowe. Moje dziecko zawsze wychodzi z przedszkola najedzone.
Iwona
12-02-2015 19:28
Fajne przedszkole. Atmosfera jest tu naprawdę bardzo miła i sympatyczna. Na ofertę zajęć nie mogę narzekać. Jest bardzo bogata i rewelacyjnie wpływa na rozwój mojego dziecka.